Чудова сімка: Актриси, які займаються бігом

Для багатьох актрис зі світовою популярністю біг став частиною щоденних тренувань. Результати вражають: їх фізичній формі, енергійності та фігурі можна по-доброму заздрити.

Приклад цих зірок надихає те що, щоб зробити пробіжки частиною свого життя.

Різ Візерспун

Актриса Лора Джин Різ Візерспун у 2021 році відзначила 45-річчя. Ранкові пробіжки для неї є частиною щоденного розкладу. Тренування проходять на вулицях Лос-Анжелеса та на біговій доріжці. Актриса впевнена, що для досягнення результату важливою є не інтенсивність навантаження (частина шляху до мети, стверджує вона, можна пройти пішки), а регулярність занять. Світові рекорди почекають, біг допомагає підтримувати відмінну фізичну форму та дає заряд позитиву для подальших справ.

Риз Уизерспун

Ірина Шейк

Російська супермодель Ірина Шейк займається за індивідуальною програмою, що її склав тренер Джастін Гелбанд. У списку навантажень, що повторюються, – вправи з легкими вагами, біг і ходьба. Зі зрозумілих причин Ірина робить пробіжки без декоративної косметики, журналістам вдалося зробити безліч фотознімків: природна краса і сексуальність — тренд, який ніколи не вийде з моди, а біг — лакмусовий папірець здорового способу життя.

Ирина Шейк Ирина Шейк

Дженіфер Еністон

Для шанувальників Дженніфер Джоанна Еністон залишається вічно юною та граціозною Рейчел із телесеріалу «Друзі». Каліфорнійська актриса ретельно підтримує цей імідж упродовж багатьох років. Лише мало хто знає, чого варте підтримання ідеальної фігури після 50 років. У розкладі регулярних тренувань Дженніфер – заняття на велотренажері, біг, йога, бокс та плавання. Пробіжка допомагає відволіктися від проблем: поки тіло працює, мозок відпочиває від вирішення найскладніших завдань. Щоденні 15 хвилин бігу – небагато, але якщо повторювати їх протягом усього життя, місце на обкладинці журналу InStyle гарантовано.

Дженнифер Энистон

Дженнифер Энистон

Наомі Уоттс

Британська володарка премії «Оскар» Наомі Еллен Воттс у повсякденному житті пишається тим, що її не впізнають на вулицях. Це дає їй можливість щодня виконувати програму тренувань, яку Наомі вигадала разом із фітнес-тренерами. Пробіжки інтегровані в повсякденні рутини: це і регулярні ранкові заняття, дорога в магазин, сімейне дозвілля. “Мені подобається жити!” — наголошує акторка у багатьох інтерв’ю. Фізичні навантаження призначені посилення цього відчуття. У трилері «Гонки з часом» (2022 р.) акторка знімалася без дублерів: її фізичну форму можна лише позаздрити.

Наоми Уоттс Наоми Уоттс Наоми Уоттс

Дженніфер Лоуренс

Зірка Голлівуду Дженніфер Шрейдер Лоуренс не приховує, що з дитинства займалася спортом нарівні з юнаками. Вона брала участь у баскетбольній команді та грала у хокей на траві. Біг у її щоденному розкладі з’явився перед екранізацією трилогії «Голодні ігри», і з того часу актриса не пропускає тренувань. Звичка до перфекціонізму позначається всім: інтерес журналістів до особистого життя змусив її цілеспрямовано покращувати техніку бігу.

Дженнифер Лоуренс

Дженнифер Лоуренс

Сцена з щоденною пробіжкою має Лоуренс у фільмі «Мій хлопець – псих», в якій компанію їй склав Бредлі Купер.

Памела Андерсон

Іноді кар’єра вимагає жертв: це твердження порноактриса та фотомодель Памела Андерсон реалізує на практиці. Її регулярні заняття спортом залишаються поза увагою преси. Є й громадські результати. У 2013 році Памела зуміла подолати 42-кілометрову марафонську дистанцію: благодійний забіг на користь постраждалих від землетрусів проходив у Нью-Йорку. Вражає не лише результат (5 год. 41 хв.), а й сам факт фінішу: для непідготовленої людини така дистанція непокірна.

Памела Андерсон

Вікторія Бекхем

Вікторію Бекхем багато хто вважає супержінкою: вона поєднує вокальні виступи, зйомки в кіно та модельний бізнес, і у всьому цьому досягає успіху. Сама Вікторія в інтерв’ю розповідає, що зуміла досягти вершин завдяки важкій роботі. Щодня вона починає о 6 ранку з 5-кілометрової пробіжки, потім слідує годинне заняття з персональним тренером. У її графіку немає вихідних, а режим дня став ідеалом для fashion-бізнесу.

Виктория Бекхэм

Виктория Бекхэм

ЧИТАТИ ЩЕ

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...

Найкращі фільми про Олімпіаду

Спорт тисячоліттями надихає людство на високі здобутки. Він підштовхує людей знаходити у собі нові сили та долати себе. Здійсненням цього стала Олімпіада, якій присвячено багато...

Що взяти в армію: список необхідних речей

В армії використовуюсь два рюкзаки. Один маленький – для щоденних задач. А другий – великий, в який влазять всі ваші речі під час переїзду. Переїзди...

Найкращі фільми про футбол

Ніщо не зрівняється з живими емоціями під час перегляду футбольного матчу. Але нерідко трапляється, що фільм про футбол – набагато цікавіший за саму гру. Саме...