Николь Кидман

Напевно, кожен з нас хоч раз у житті стикався з творчістю великої актриси Ніколь Кідман. Вона стала володаркою безлічі премій за свою приголомшливу гру. Ніколь Кідман була удостоєна премії Оскар у 2003 році за найкращу жіночу роль у фільмі «Години». Вона має 4 премії «Золотий глобус», ще ряд різноманітних номінацій та нагород. Давайте докладно поговоримо про те, як Ніколь Кідман змогла досягти успіху та зробила кар’єру, адже ця актриса стала прикладом для багатьох із нас.

Ніколь Кідман народилася у США у 1967 році. З 10 років актриса розпочала свою акторську кар’єру, вступила до школи драматичного мистецтва. Після цього вона грала у молодіжному театрі, а у 14 років дебютувала вже на телебаченні. За всю свою творчу діяльність актриса знялася близько сотні фільмів, які були вдалі та успішні, деякі не зовсім вдалі, навіть провальні самі по собі.

Творчість Ніколь Кідман, як і будь-якої іншої богемної особистості, завжди критикується. Думки поділяються щодо таланту актриси. Хтось у захваті від її зовнішності та гри, а хтось вважає її посередністю, що просувається продюсерами. Звісно, ​​скільки людей, стільки й думок. У цій статті розглянемо фільми, в яких Ніколь Кідман зіграла чудово, показала весь свій талант, довела, що номінації та премії вона отримувала заслужено.

Отже, складемо рейтинг найкращих фільмів, не просто за участю Ніколь Кідман, а саме кінопроектів, у яких вона ідеально впоралася зі своєю роллю.

Холодна гора

У цьому фільмі сильний акторський складу. Крім Ніколь Кідман, у ньому взяли участь Джуд Лоу, який був номінований на Оскар та Золотий глобус за чоловічу роль, Наталі Портман. Тут знялася і Рене Зеллвегер, яка отримала за цей фільм премію Оскар та Золотий глобус. Добре себе виявили і багато інших іменитих акторів. Ніколь Кідман, як і її колеги з фільму, також номінована на Золотий Глобус за головну роль. Ролью Ніколь Кідман у «Холодній Горі» була дочка священика, з якою вона впоралася на всі 100%. Напевно ті, хто дивився цей фільм, оцінив, наскільки чуттєвою та небанальною була гра відомої актриси.

Померти в ім’я

У цьому фільмі Ніколь Кідман постала перед глядачем у абсолютно новому амплуа. На відміну від багатьох попередніх ролей, вона тут грає не сексуальну «кішечку» і красиву жінку, як це було перед цим. Тут вона постає в ролі гіперактивної, маніакальної та цілеспрямованої інтриганки, яка, незважаючи ні на що, бажає досягти успіху в маленькому містечку. Ніколь Кідман за цю роль здобула Золотий глобус.

Мулен Руж

Спірну розголос отримав цей фільм, а точніше гра Ніколь Кідман. За роль у цьому фільмі сексуальна актриса була номінована на Оскара. Проте думки критиків розділилися. Хтось казав, що номінація лише за заслугу років гри на екрані, хтось, що грала вона лише «обличчям». Проте насправді із середини фільму і до його кінця простежується справді акторський талант актриси, її емоції. Вона тримає глядача у напрузі до кінця. Варто оцінити ще той факт, що вокальні партії у фільмі виконували Кідман самостійно.

Геній

Фільм став практично непоміченим безліччю критиків. Однак сам собою проект дуже хороший. По-перше, у ньому зібрані чудові актори. Крім Ніколь Кідман, тут грає Колін Ферт та Джуд Лоу. Це історія про талановитого письменника та його редактора, які ведуть плідну спільну діяльність. У процесі відбуваються різні внутрішні конфлікти, сварки, примирення тощо. Ніколь Кідман відіграє роль дружини письменника, яка постійно його підтримує. Жінка допомагає йому впоратися з внутрішньою кризою, її роль драматична, але при цьому чуттєва і прекрасна.

Кроляча нора

Драматична історія сімейної пари, яка втратила свою маленьку дитину в ДТП. Пара намагається подолати біль втрати усілякими способами, відвідування групових сеансів психотерапії, а потім вони самі починають шукати спосіб, як подолати тягар і біль. Ніколь Кідман перетворилася на головну героїню фільму, матір, убиту горем. Подивившись за її грою, можна відчути всю драматичність ситуації. Роль акторці вдалося втілити на всі сто.

Вбивство священного оленя

Хто знайомий із творчістю Йоргоса Лантімоса, той знає, що цей режисер знімає не лише якісні фільми. Під час перегляду ваші відчуття не залишаться нейтральними. Ви зазнаєте великого спектру емоцій: захоплення, смуток, радість, незручність, незручність тощо. Вбивство священного оленя не стане винятком. Фільм протримає свого глядача на емоціях до фінальних титрів. У головних ролях – Ніколь Кідман та Колін Фаррел. Історія про сімейну пару, яку за рахунок низки обставин доведеться міняти кардинально своє життя. Фільм досить жорстокий. Не кожен зможе його подивитися, однак це не робить його неактуальним. Тут зачіпаються серйозні психологічні теми. Багато хто відзначив сексуальну сцену цього фільму, в якій Ніколь Кідман повністю оголилася.

Догвіль

Дуже незвичайний та цікавий фільм, дії відбуваються нібито на театральних підмостках, де немає по суті жодних декорацій, лише намальовані якісь скромні будинки тощо. Розраховано все на те, що вся увага має бути прикута до гри акторів, які оголюють перед глядачами всю душу, а часом навіть тіло. Ніколь Кідман постає тут у ролі дівчини, яка втікає від батька до глухого села, де хоче почати все спочатку. Тут для неї і розпочинаються справжні випробування. Ніколь Кідман з роллю впоралася приголомшливо. Можна спостерігати різний спектр емоцій та переживань, які вона доносить глядачеві.

Години

Цей фільм приніс Ніколь Кідман нагороди Оскар та Золотий Глобус. Акторка грає письменницю Вірджинію Вульф. На екрані її складно дізнатися з першого погляду, оскільки приголомшливе перетворення і гра акторки на найвищому рівні. Варто зазначити, що в цьому фільмі грали такі імениті актриси, як Ед Харріс, Джуліанна Мур, навіть Меріл Стріп. Фільм був номінований 9 разів на премію “Оскар”. Потрібно віддати належне, премію здобула лише Кідман.

Резюмуючи вище написане, можна зробити висновок, що Ніколь Кідман – велика талановита актриса, але, на жаль, буває, що не всі ролі їй підходять, хоча це нестрашно, оскільки талант актриси скрасить будь-які недоліки. Вона багато зробила для того, щоб стати успішною актрисою, причому світового рівня. Ніколь Кідман є прикладом наслідування для багатьох, хто хоче зніматися у кіно. Ця талановита жінка не може не викликати захоплення. Її завзятість і цілеспрямованість можна тільки позаздрити.