Кращі романтичні фільми для підлітків

Романтичні фільми про підліткове життя користуються популярністю протягом усієї історії кіно. Даний жанр залишається затребуваним незважаючи на дату виходу конкретної кінострічки, а тому можна сміливо виділити цілий перелік картин – кращі фільми про підлітків, які дійсно варто подивитися.

Дивергент

Дія фільму розгортається в Чикаго майбутнього, де людство навчилося уникати конфліктів і підтримувати строгий порядок. Досить в 16 років визначити, до чого саме ти маєш схильність і, в залежності від особистісних своїх якостей, приєднатися до таких фракціям, як Щирість, Бесстрашие, Дружелюбність, Зречення або Ерудиція. Попередньо кожен підліток проходить особливе тестування. Що склалася протягом багатьох років системі загрожує дівчина Беатріс в той момент, коли за допомогою спеціальних тестів її визначають, як Дивергент, а тому ні до однієї з фракцій вона належати не може. Такі люди, як Беатріс, мислять незалежно і одним тільки своєю присутністю в світі дискредитують принципи побудови суспільства. Тепер її життя пов’язане безпосередньо з боротьбою з системою, яка має намір позбутися від неї, у що б то не стало.

Чого хоче дівчина

Романтична подорож з Нью-Йорка в Англію для 17 річної Дафни організовано неспроста – вона планує відшукати свого батька, якого раніше не знала. У підсумку він виявляється відомим політиком з аристократичної середовища. Виходить, що дівчині належить стати частиною його життя, в якій, як не дивно, зустрічається чимало труднощів, і Дафна вперше дізнається про всі тонкощі етикету, намагається потоваришувати зі зведеною сестрою і не зрадити себе.

Чего хочет девушка

З 13 в 30

Підліткова комедія про дітей, які з усіх сил хочуть бути дорослими, навіть не підозрюючи про те, що через якийсь час їм захочеться зворотного. Для тринадцятирічної Дженні бажання виповнюється, і одного ранку вона прокидається тридцятирічної жінкою. Заковика полягає тільки в тому, що 17 років пройшли в звичайному режимі, а в дорослому Дженні залишилася душа підлітка, а тому вона постійно потрапляє в кумедні ситуації, ніж дуже дивує оточуючих.

Из 13 в 30

Вона чоловік

Картина, яка заслуговує того, щоб ставитися до категорії кращих фільмів для підлітків, що розповідає про сімнадцятирічної Віолі, фанатіючих від футболу не гірше будь-якого хлопчиська. Все змінюється в той момент, коли футбольні тренування для дівчат скасовують і Віола змушена видати себе за хлопця. Уже будучи в образі хлопця, вона закохується в сусіда по кімнаті, він, в свою чергу, закоханий в студентку Олівію, а Олівія замикає цей трикутник закоханістю в Віолу, тому що не знає, що вона дівчина. Все вирішується в день останньої гри, коли головну героїню доводиться доводити, чого вона коштує на футбольному полі.

Она – мужчина

Тепло наших тіл

Світ ніби перевернувся, зараження чумою призвело людство на грань вимирання, по землі ходять небіжчики, головна мета яких – харчуватися живою плоттю, в результаті чого живих залишилося катастрофічно мало, і вони вже не можуть витримати оборону повноцінно. Все змінюється, коли один з зомбі рятує дівчину замість того, щоб зжерти. Між ними зав’язується дивна дружба, яка для обох може обернутися не самих приємними наслідками.

Відмінниця легкої поведінки

Головна героїня даного фільму – школярка на ім’я Олів – змушена терпіти глузування з-за того, що хтось пустив чутку про те, що вона навчалася в школі з пуританськими звичаями і позбулася невинності. В результаті головній героїні вдається звернути слух в перевага в результаті чого вона стає однією з найпопулярніших дівчат, здатних похитнути звичні шкільні підвалини.

романтические фильмы для подростковм

Історія Попелюшки

Сучасна версія Попелюшки, втілена в багато романтичні фільми для підлітків. В якості головної героїні тут виступає випускниця Сем. Її мета – відправитися в Пристонському університет, проте на даний момент вона змушена жити з мачухою Фіоною і злісними зведеними сестрами. Все змінюється, досить новоявленої Попелюшку познайомитися в Мережі з сучасним принцом – в реаліях нашого життя шанувальник виявляється захисником футбольної команди школи. В результаті Сем встигає до півночі втекти, забуваючи не туфельку, а свій мобільний телефон. Всі спроби Остіна дізнатися, хто насправді його принцеса, вона постійно присікає, побоюючись його відмови.

романтические фильмы для подростков

Вільні

Фільм про юного бунтаря на ім’я Рен МакКормак, який в компанії незмінного приятеля і коханої вирішується на зміну тих порядків, які раніше встановив преподобний отець Мур. В результаті благочестивим громадянам дійсно вдається згадати молодість по повній.

романтические фильмы для подростков

Паскудні дівчиська

Кейді Херон все своє свідоме життя живе в Африці з батьками зоологами, а тому звикла жити за законом джунглів. Їй доводиться повністю переглянути свій світогляд, потрапивши в звичайну школу, де вона закохується в хлопця самої «відірваною» дівчата.

романтические фильмы для подростков

Класний мюзікл

У вирі подій два студента середньої школи. Він являє команду з баскетболу, а вона відмінно вчиться і є президентом місцевого наукового клубу школярів. Об’єднує їх бажання стати учасниками мюзиклу, роблять вони це потай від усіх – саме це рішення в підсумку все перевертає вверх дном.

романтические фильмы для подростков

Безглузді

Бідні низькооплачувані вчителя відчувають себе не дуже добре на тлі багатих учнів – дітей успішних батьків. Головна героїня з таких, проте милий добрий вчитель зумів розташувати її до себе, незважаючи на свій вік і непоказну зовнішність. Для того щоб зробити його життя більш щасливою, вона зробила все можливе, щоб закрутити роман між ним і вчителькою з тієї ж школи. У хід йдуть підроблені любовні листи і компліменти, і в підсумку обман все одно розкривається, але вже незрозуміло, чи можна зробити подібним чином добро оточуючим тебе людям.

романтические фильмы для подростков

Це все вона

У школі завжди є популярний хлопчик, якого обожнюють всі вчителі і дівчата. Саме таким є Зак Сайлер – староста класу, капітан футбольної команди і безумовної відмінник. Природно, він і буде королем Випускного балу, проте з королевою йому явно не пощастило. Всього за шість тижнів до заходу вона кидає Зака ​​і тепер його головна мета – «зліпити» для себе нову королеву з самої непривабливої ​​дівчата в класі – не фільм, а романтика про підлітків в чистому вигляді.

романтические фильмы для подростков

Як стати принцесою

Яка проживає в Сан-Франциско п’ятнадцятирічна Міа веде середньостатистичну підліткову життя, і тільки після того, як її батько помирає, вона дізнається про те, що він був принцом європейської країни і тепер вона є єдиною спадкоємицею трону. Бабуся королева повідомляє про це, прибуваючи до Каліфорнії для того, щоб з’ясувати чи прийме спадкоємиця трон. Етикет і манери – це тільки частина того, що чекає справжню принцесу. Виходить, що дівчина повинна вирішити, чи зможе вона відправитися в Європу, щоб управляти країною, або краще все-таки залишитися в старій життя з матір’ю в Сан-Франциско.

Как стать принцессой

Ідеальний голос

В даному фільмі сюжет починається одночасно з набором музичного колективу Барденского університету. Одна з дівчат – Бека Мітчелл – укладає парі з батьком і вступає саме в ту групу, яка раніше провалилася на міжнародних змаганнях і збирає команду без особливого ентузіазму. Аналогічно надходить і Джессі, який відправляється в чоловічий колектив, і немає нічого дивного в тому, що між двома командами починається боротьба в університетському змаганні. Заковика полягає лише в тому, що Джессі і Бека стають дуже близькими друзями.

Татові знову 17

Досить часто люди бажають почати життя спочатку. До числа таких належить і батько двох дітей Майк О`Доннелл, якому випадає унікальний шанс повернутися в рідну школу. У підсумку він – головна зірка баскетбольної команди, про нього мріють всі дівчата, але в той же час він залишається однокласником своїх же дітей і стає їм відмінним другом.

Папе снова 17

Ромео+Джульєтта

Оригінальна кіно про підлітків, корені якого сягають до великому Шекспіру. Сучасна Верона – величезний мегаполіс, Монтеккі і Капулетті теж вже не ті, сьогодні це два мафіозних клани, які змінили мечі на пістолети. Втім, підлітками залишилися тільки Ромео і Джульєтта.

Ромео+Джульетта

Добре бути тихонею

В якості головного героя в цьому фільмі виступає Чарлі – підліток-інтроверт, який зовсім недавно втратив близьких людей – кращого друга і кохану тітку, а тому перебуває в депресії. Все змінюється, коли одного разу він стає свідком розмови однокласниць про хлопця, який вміє слухати і розуміти. Чарлі дізнається його адресу і починає писати листа, не вказуючи свого адреси і змінюючи імена.

Неадекватні люди

Тридцятирічний Виталя відправляється з Серпухова до Москви, сподіваючись відшукати тут самого себе. Втім, до стану гармонії йому занадто далеко з-за того, що він зв’язується з Христиною – не зовсім везучій у власному житті і постійно намагається зробити з нього крутого мужика. У той же час новоявлена ​​начальниця намагається затягнути Віталіка в ліжко, через що він щодня переконується в тому, що люди навколо нього неадекватні.

Бріолін

Молода парочка то закохується, то розлучається, то сходиться знову. Мова в даній кінострічці йде про Америку п’ятдесятих років – часу довгих автомобілів з відкритим верхом і набріолінені зачісок. Молодим людям в атмосфері оптимізму і благополуччя залишається тільки співати, танцювати і закохуватися.

Бриолин

10 причин моєї ненависті

Бьянка може відправитися на побачення в тому випадку, якщо її сестра Кет погодиться зустрітися з хлопцем – таку умову поставив дівчатам строгий батько. Проблема полягає в тому, що Кет терпіти не може чоловіків і є справжнісіньким «синім панчохою». Тому Бьянка нічого не залишається, як шукати для неї такого ж зануду, як вона сама.

10 причин моей ненависти

Винні зірки

Головна героїня фільму Хейзел хвора на рак і навіть в той момент, коли хвороба на час відступає, радості від цього вона не відчуває. Єдине, що її підтримує – спеціальна група, в якій вона познайомилася з Огастусом Уотерсом – саме з ним вони відправляються в подорож, здатне довести їм, що на будь-якому відрізку життя можна знайти її сенс.

Виноваты звезды

Поспішай кохати

Ще одна історія про сьогодення кумира своєї школи на ім’я Лендон Картер, який, природно, не помічає непоказну дівчину, яка думає виключно про навчання. Чергова безглузда витівка Картера призводить до неприємних наслідків – його змушує займатися з відстаючими учнями і брати участь в шкільному спектаклі. На допомогу йому приходить скромна відмінниця.

Спеши любить

Клуб «Сніданок»

Відправитися в школу вихідний день з метою написання твору – справжня кара, саме воно спіткало п’ятьох школярів. В процесі написання опусу про те, ким вони себе представляє, молоді люди стикаються зі своїми ж проблемами, вирішити які виявляється дуже складно.

Клуб «Завтрак»

Брудні танці

Дівчина із забезпеченої сім’ї вирушає в курортний готель з батьками на канікули, де вона знайомиться з професійним танцюристом Джоні. У підсумку зовсім небагато часу потрібно останньому, досвідченому в питаннях життя, для того, щоб зробити скромницю своєю партнеркою по танцях і любові.

Грязные танцы

Щоденник пам’яті

Сюжет розгортається навколо історії кохання, яку прочитав літній чоловік в старого записника жінки з будинку престарілих. Вона розповідає про стосунки молодих людей з різних соціальних верств, яких намагалися розлучити батьки, а після – Друга світова війна. З настанням світу все змінилося, Еллі вийшла заміж, а Ной усамітнився в старовинному будинку, однак доля знову звела їх разом.

Титанік

Легендарний фільм про молодих закоханих – Джека і Розу, які відправляються в своє перше й останнє плавання на непотоплюваний судні. В результаті розкішний лайнер стикається з айсбергом, і любов обертається сутичкою зі смертю в крижаних водах Північної Атлантики.

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про бокс: Кіно, яке допоможе перемогти

Серед усіх видів спорту саме про бокс знято найбільше хітів.  Боксерські стрічки отримували цілу низку «Оскарів» та інших престижних нагород, ставали культовими і досягали вершин...

Крута музика в машину 2023-2024: улюблені хіти та сучасні треки

Музика і дорога – два елементи, здатні перетворити звичайну поїздку на захоплюючу пригоду. У світі автомобільних подорожей музика стає невід'ємним супутником, створюючи унікальний саундтрековий супровід...

10 п’яних комедій для хорошого настрою

На будь-якій вечірці не обходиться без гарного алкоголю. Він вносить у спілкування необхідну дозу гарного настрою і стирає тісні межі дозволеного в повсякденному житті. Іноді подібні...

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...