Помилки в сексі: поради, як їх уникнути

Чоловіки та жінки припускаються під час сексу типових помилок, які не дозволяють досягти від процесу максимальної насолоди. Щоб запобігти їх, необхідно познайомитися з найбільш поширеними.

Які помилки властиві в сексі чоловікам

Представники сильної половини нерідко звертаються до сексологів з метою покращення сексуальних навичок. Але їхні помилки не мають нічого спільного з майстерністю та технікою. Вони криються в наступному:

  • Неправильне трактування відсутності бажання у партнерки. Чоловіки починають збуджуватися, бачачи привабливе тіло коханої. Жінкам зорового контакту мало. Їм потрібно більше часу, щоб налаштуватися на процес.
  • Розчарування без партнерки миттєвої тяги. Незважаючи на особливість жіночої фізіології, деякі чоловіки сприймають все на свій рахунок.
  • Занадто швидкий перехід до статевих органів. Стимуляція геніталій жінки має здійснюватися на останньому етапі. Якщо розпочати передчасно, можна вбити бажання партнерки.
  • Підвищена концентрація на власній ерекції. Фокус на еякуляції відволікає від процесу, призводить до швидкого сім’явипорскування, залишає жінку незадоволеною.
  • Ласки виключно інтимних зон. Важливо розуміти, що клітор – приблизно те саме, що головка пеніса. Зазвичай йому потрібно набагато більше уваги, ніж вагіні. Ця точка жіночого тіла є центром сексуального задоволення. Тому не варто концентруватися лише на вагінальних ласках.

плохой секс

Яких помилок в сексі припускаються жінки

Якщо більшість чоловічих помилок більше ставляться до техніки, то жіночі полягають у іншому. Більшість їх проблем у сексі обумовлено комплексами щодо власного тіла. Це призводить до скутості, нервозності, не дає повністю розслабитись, сконцентруватися на партнері, змушує вибудовувати якісь рамки. Крім того, багато представниць прекрасної статі допускають:

  • Занадто тонкі натяки. Соромлячись показувати думки та бажання, представниці прекрасної статі висловлюють двозначні думки. Чоловікові в такій ситуації доводиться вгадувати, оскільки його розумовий процес влаштований інакше. Жінкам варто навчитися говорити та діяти прямо.
  • Замовчування про власні сексуальні бажання. Дуже часто жінки бояться сказати про уподобання або повторити про нюанси, озвучені раніше. У момент збудження чоловік може щось випустити з уваги. Тому не варто відмовлятися від нагадувань.
  • Надмірну турботу про фігуру. Усі поняття жіночої краси є стереотипними. Якщо чоловік захотів сексу, то партнерка приваблива в його очах. Він не буде думати про зайві складки на талії або недостатньо великі і пружні груди. Жінка, яка постійно розмірковує про вади, не може розслабитися і насолодитися процесом.
  • Занепокоєння щодо правильності дій та слів. Будь-яка тривога знижує чуттєвість і не дозволяє отримати оргазм. Не варто постійно контролювати свої бажання. Якщо виникають якісь сумніви, досить просто спитати.
  • Невпевнені дотики. Думка про те, що чоловіків приваблює недосвідченість та скромність помилково. Більшість представників сильної половини цінують сміливість, впевненість у діях та розкутість. Це демонструє жіночий потяг і стимулює бажання.

Хороший секс – не лише бажання, досвід та практика. Це вміння концентруватися на потребах партнера, не забувати про власні. Щоб розтягнути секс, варто експериментувати та промовляти проблеми вголос.

ЧИТАТИ ЩЕ

Смартфон чи фотоапарат: що вибрати для якісних знімків

Сучасні телефони отримують багато корисних функцій та поєднують можливості різних пристроїв. Вони мають диктофон, секундомір, плеєр, а також фотоапарат. Однак питання чи може камера смартфона...

Нова ера зйомки з висоти: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo — це передовий дрон від відомого виробника DJI, який поєднує в собі передові технології, вражаючі можливості та комплексність...