Порноактриси Росії: Брудна десятка (частина 1)

Без росіянок не обходиться практично жодна церемонія вручення нагород за краще порно. Дівчата дійсно знають толк у гарячому сексі, ефектній зовнішності й екстремальних експериментах на екрані. У цій добірці ми зібрали десять красунь, які підкорили топи головних порносайтів світу.

LuxuryGirl (Кристина Світ)

Раніше ця тендітна дівчина жила в Нью-Йорку зі своїм хлопцем. Особисте життя влаштовувало двох на 100%. Кристина вірила, що бойфренд, який поруч із нею, залишиться назавжди і в горі і в радості, але вийшло так, що хлопець її зрадив. Такий удар дівчина не змогла пережити всередині себе. Саме це спонукало її поїхати назад до Росії і більше ніколи не згадувати про Америку.

Опинившись у рідній Росії, вона з одним знайомим почала шукати роботу, адже треба було відволіктися від нав’язливих думок. Пошуки привели дівчину і її друга на сайт Pornhub. Ось звідси і понеслася історія про те, яку доріжку обрала Кристина. В цій професії дівчина не бачить нічого поганого, тільки одні позитивні сторони. Зміна статевого партнера для неї неприйнятна.

Порноактрисы России - LuxuryGirl
Порноактрисы России – LuxuryGirl

Liya Silver

Порноактриса народилася і виросла в Киргизії, де жила разом з матір’ю. Після закінчення середньої школи переїжджає до батька в Санкт-Петербург. До початку кар’єри в порноіндустрії працювала фотомоделлю.

Прийшла в індустрію для дорослих в травні 2018 року в віці 19 років. Її інтереси представляє угорська компанія JulModels. Крім анальних сцен, також бере участь у зйомках сцен мастурбації, тріолізмі, традиційному і міжрасовому сексі.

У вересні 2019 року Лія Сільвер виграла європейську премію XBIZ Europa Award в двох категоріях, в яких була номінована: «Краща нова старлетка», а також «Краща сцена сексу – гламкор». У січні 2020 року Лія стає володарем двох премій AVN Awards в наступних категоріях: «Краща нова іноземна старлетка» і «Краща сцена сексу хлопець/дівчина в іноземному фільмі».

За даними сайту IAFD на 12 березня 2020 року, знялася в більш ніж 30 порносценах і фільмах.

Порноактрисы России - Liya Silver
Порноактрисы России – Liya Silver

Cherry Jul

Справжнє ім’я Юлія, прізвище тримається в секреті. Народилася в 1985 році на території Росії. Почала зніматися в порно з 2005 року, неодноразово була номінована на AVN Awards.

Порноактрисы России - Cherry Jul
Порноактрисы России – Cherry Jul

Gina Gerson

Валентина Лашкеева з Прокопьєвська. Любить екстремальні жанри, бере участь в генг-бенг з такою посмішкою, як ніби їй не члени в рот пхають, а квіти дарують.

Порноактрисы России - Gina Gerson
Порноактрисы России – Gina Gerson

Sofi Goldfinger

Народилася актриса в 1993 році в Челябінську. Вступила до інституту мистецтв в Санкт-Петербурзі. Почала свою кар’єру досить рано – в 19 років. Щоб почати серйозно зніматися в секс кіно, дівчині довелося покинути рідне місто і переїхати в Санкт-Петербург, що по праву вважається столицею російської порноіндустрії.

До речі, батькам Владислави її ідея з роботою в «дорослому» кіно не здалася блискучою і вони її неабияк побили після першого гучного дебюту. Молода порноактриса їх не засуджує, вважаючи людьми зі старомодними поглядами на життя. Але з тих пір про всяк випадок дівчина тримається від рідного Челябінська подалі.

Порноактрисы России - Sofi Goldfinger
Порноактрисы России – Sofi Goldfinger

Читайте також: Порноактриси з України: Гаряча десятка

Krystal Boyd

У Кристал також є псевдоніми Angelika Abby, Abbie, але ми-то знаємо, що її справжнє ім’я Ксенія Кондратьєва. Вона з Пітера. Знімається багато в красивій софт еротиці, але можна знайти і жорсткіше.

Порноактрисы России - Krystal Boyd
Порноактрисы России – Krystal Boyd

Jia Lissa

Народилася 1 вересня 1996 року в Іжевську. Навчалася в музичному коледжі. Переїхала до Москви незадовго до свого сімнадцятиріччя. Одразу після досягнення 18 років починає зніматися на веб-камеру.

У серпні 2019 року номінована XBIZ Europa Award в наступних категоріях: «Виконавиця року», «Краща сцена сексу – гламкор» і «Краща сцена сексу – лесбійський фільм». Через місяць виграє другу в своїй кар’єрі нагороду XBIZ Europa Award, на цей раз в категорії «Краща сцена сексу – гламкор» (за фільм Club VXN Vacation).

На 37-й церемонії нагородження AVN Awards, яка була проведена в січні 2020 року, Джіа нагороджена премією за сцену з фільму Blacked Raw V15 в категорії «Краща сцена групового сексу в іноземній фільмі».

За даними сайту IAFD на лютий 2020 року, знялася в більш ніж 50 порнофільмах і сценах.

Порноактрисы России - Jia Lissa
Порноактрисы России – Jia Lissa

Jessika Lux

Нікішина Дарина з Петрозаводська. З’являлася в “Щоденнику хача”. Цей псевдонім їй дав П’єр Вудман.

Порноактрисы России - Jessika Lux
Порноактрисы России – Jessika Lux

Alesia Fox

20-річна Алес Фокс тільки робить перші несміливі кроки в порно, але її вже люблять всі, хто бачив хоч одне відео.

Порноактрисы России - Alesia Fox
Порноактрисы России – Alesia Fox

Lucy Heart

До початку кар’єри працювала нянею і вчителем алгебри. Прийшла в індустрію для дорослих в жовтні 2012 року в віці 22 років. Бере участь у зйомках різних за тематикою сцен сексу, в тому числі: мастурбація, лесбійський, традиційний, анальний, груповий секс, подвійне проникнення і тріолізм. Знімається для іменитих студій.

Починаючи з листопада 2016 року, Люсі неодноразово номінувалася різними преміями в області порноіндустрії за кращі сцени сексу. У листопаді 2019 року вперше номінована AVN Awards в категорії «Краща іноземна виконавиця року». За даними на листопад 2019 року, знялася в більш ніж 150 порнофільмах і сценах.

Порноактрисы России - Lucy Heart
Порноактрисы России – Lucy Heart

Ще десять топових порнозірок Росії чекають вас у другій частині добірки.

+