Легкі фільми для відпочинку: 10 позитивних стрічок

Час від часу у всіх буває лінивий настрій, коли хочеться просто прилягти на улюблений диван і включити якусь кіно, щоб зняти напругу робочого тижня. Якраз для таких випадків ми підготували легкі фільми для відпочинку.

Mamma Mia (2008)

Софі молода і красива, в її планах весілля за всіма традиціями жанру. Але є одна заковика. Дівчина хоче, щоб до вівтаря її вів батько, але вона навіть не здогадується про те хто він.

Донна – її мати, завжди приховувала цей факт від дочки, і лише знайшовши щоденник матері Софі приблизно здогадується хто її батько. Але претендентів на батьківство аж троє. Не довго думаючи дівчина надішле запрошення всім трьом.

Серцеїд (2018)

У 1809 році красень-капітан Невіль їде на війну в Австрією разом з армією Наполеона. Він обіцяє писати листи своїй коханій Полін, проте несподівано зникає безвісти. Бачачи, як страждає її сестра, Елізабет сама починає писати листи Полін від імені Невиля.

Вона складає неймовірні історії про великі подвиги, а в останньому листі ховає героя. Однак минає час, і реальний Невіль повертається. Елізабет намагається його вмовити, щоб він не руйнував легенду і просто поїхав. Однак Невіль не має наміру відступати, він хоче повернутися до Полін і намагається постати перед нею в образі того героя, якого Елізабет описувала в листах.

Заздрісниця (2017)

Наталі Пеше, розведена викладач філології, ось-ось перетвориться з турботливої матері в хворобливу ревнивицю. Перша мета – її 18-річна красуня-донька, балерина Матильда; потім нездорове почуття виникає по відношенню і до друзів, сусідів, колег. Нас чекають несподівані зміни жінки з елементами іскрометною комедії і психологічного трилера.

Пригоди Паддінгтона (2014)

Десь в дрімучому Перу живуть незвичайні ведмеді. Вони вміють розмовляти, варити апельсиновий мармелад і при необхідності змогли б гідно показати себе в суспільстві. Цьому їх навчив англійський мандрівник.

Через 40 років племінник однієї з цих ведмедиць їде в Англію. Він – важливий і акуратний. Але місто виявився не таким гостинним, як очікувалося. На допомогу йому приходить сім’я Браун. Вони з радістю приймають ведмедика в свою сім’ю. І навіть називають на честь станції, де знайшли його – Паддінгтон.

Коко (2017)

У фільмі розповідається про 12-річному Мігелі Рівері, який народився в мексиканському селі в родині шевців. Він мріє стати таким же музикантом, як і його кумир Ернесто де ла Крус. Але в родині Рівери музика заборонена і вважається прокляттям, так як прапрадід Мігеля кинув сім’ю через неї.

Зневірившись довести свій талант, герой випадковим чином виявляється в Світі мертвих, де зустрічає душі своїх предків. У компанії шахраюватого скелета Гектора він повинен відшукати де ла Круса до настання світанку. В іншому випадку Мігель ніколи не повернеться додому, а перетвориться в скелет.

Містер Штайн йде в онлайн (2017)

У центрі сюжету романтичної кінострічки виявляється головний герой на ім’я П’єр. Йому сімдесят п’ять років, але він все ще бадьорий і приємний собою, однак старого мучить самотність. Залишившись вдівцем, бідолаха так і не зміг забути кохану жінку. Щоб якось скрасити його будні, рідні просять Алекса, бойфренда внучки П’єра, допомогти старому адаптуватися в сучасному світі і навчитися користуватися ноутбуком, щоб пізнати можливості мережі інтернет.

Спершу це дається дуже важко, проте з часом наш герой втягується і відкриває для себе дивовижний світ онлайн-знайомств. На одному з таких ресурсів він знайомиться з чарівною дівчиною на ім’я Флора, і вони починають активно листуватися.

Шоколад (2000)

Дії фільму розгортаються в невеликому провінційному містечку, куди переїжджає жити красива жінка Вієнн разом зі своєю маленькою дочкою Анук. Тут всі живуть за суворими правилами, а на чолі міста стоїть строгий і консервативний мер. Але з появою Вієнн все починає змінюватися кардинальним чином. Вона відкриває крамницю, де продає свій власний шоколад.

Крім цього жінка поступово стає своєю у місті, допомагаючи місцевим жителям вирішувати сімейні проблеми: кому-то Вієнн допомагає налагодити відносини з чоловіком, кому-то знайти спільну мову з дитиною, завдяки чому життя в місті стає тільки радісніше. І тільки мер зовсім не в захваті від того, що відбувається, тому що в особі Вієнн він бачить загрозу для своєї влади.

Опівночі в Парижі (2012)

Письменник і безнадійний романтик Гіл, переконаний, що повинен був жити в 1920-х роках. Разом зі своєю нареченою Інес він приїжджає в Париж, щоб відвідати місця, де в жаданої епосі жили і творили його кумири.

Але одного разу він дійсно виявляється в минулому. Зустрічаючись там з Хемінгуеєм, Пікассо, подружжям Фіцжеральд, Гертрудою Стайн він розуміє, що належить цьому часу і хоче залишитися там назавжди.

Таємне життя Уолтера Мітті (2013)

Волтер Мітті – співробітник фотослужби журналу Life. Робота героя давно не приносить йому задоволення. Час від часу він відволікається від реальності і несеться далеко у власні мрії. В них він постає перед навколишніми в найкращому образі. У мріях Уолтер бачить себе справжнім космонавтом, легендарним мандрівником і просто улюбленцем красивих жінок.

Журналу загрожує реорганізація і скорочення співробітників. Тому, кожен намагається зберегти за собою посаду. На межі звільнення знаходиться і Волтер. Йому доведеться пережити велику подорож, щоб продовжити працювати в журналі та завоювати серце новенької співробітниці Шеріл.

Кохання на кінчиках пальців (2012)

Фільм розповідає історію, яка відбулась у Франції, наприкінці 50-х років минулого століття. Роза живе в провінції зі своїм батьком. Вона заручена з найвигіднішим нареченим їх містечка, і, здавалося б, їй призначене тихе спокійне життя домогосподарки. Проте все змінюється, коли вона зустрічає красеня Луї.

Порно кино для взрослых смотреть онлайн

+