Сексуальные студентки

Студентське життя – це найвеселіший і безтурботний час у житті кожної людини: вона вже вільна вони більшості зобов’язань перед батьками, але ще не обтяжена роботою. Так що це можливість насолоджуватися кожним днем ​​та проживати неймовірні пригоди. І сучасний кінематограф із задоволенням звертається до цієї теми.

Сексуальне життя студенток

Цей комедійний серіал розповідає про життя першокурсниць Есекського коледжу, які мешкають у гуртожитку. Головна героїня Кімберлі поринає у студентське життя, приїхавши з крихітного містечка. Спочатку працьовиту дівчину цікавить тільки навчання та книжки, ні про які зустрічі з симпатичними хлопцями не йдеться. Але потім вона знайомиться із сусідками по гуртожитку – і престижний коледж починає грати новими фарбами. Вони разом пірнають у сексуальні пригоди.

Студентка на виклик

Лаура, яка приїхала вчитися в інше місто, мріє про гарне підробіток із високою зарплатою. Але досить швидко розуміє, що молоденькій студентці готові гідно платити тільки за “найдавнішу професію”. Її вона й освоює, сама того не помітивши, просто після того, як пообіцяла собі, що це буде лише один раз…

Молода та прекрасна

У свої сімнадцять років Ізабель втрачає цноту під час літнього відпочинку на морському узбережжі – і це кардинально змінює життя дівчини. Після повернення Париж вона починає усвідомлювати, що з однолітками їй не цікаво і хочеться чогось більшого. Дівчина користується сайтом знайомств, щоб познайомитися з чоловіками похилого віку, які готові платити їй за секс. Але одна із зустрічей у номері готелю закінчується смертю партнера – і перелякана Ізабель втікає, ще не знаючи, що поліція скоро вийде на неї.

Ти, Я, Вона

Джек та Емма – звичайна подружня пара з кризою у відносинах, яка буває у всіх. Вони багато років разом, цінують свою сім’ю, але вона поступово руйнується, а дні наповнюються зневагою та недовірою один до одного. Щоб освіжити згаслу пристрасть, вони роблять дуже нестандартно: наймають дівчину з ескорту, яка має величезний сексуальний досвід. Іззи молода і чарівна, і подружжя закохується в неї. Ось тільки можна так жити – щоб сполучною ланкою сім’ї була симпатична дівчина?

Общага

Студентські братства – справжнісінький головний біль для керівництва університетів, адже хлопці часто влаштовують дикі витівки. Чи можна виправити двієчників та розгильдяїв? В одному престижному навчальному закладі з ними вирішили боротися дуже оригінально – дозволивши вступати до братства дівчатам. Але лише відмінницям! Чи можуть вони виправити ситуацію?

Філфак

Філфак – це факультет наречених, тож у хлопців, які туди потрапляють, справді багатий вибір. Ось тільки Миші, Ромі та Жені так не здається, тому що при неймовірній кількості симпатичних дівчат навколо, особисте життя у них ніяк не складається. Дотепник Женя мріє про секс, але на його жарти ніхто не ведеться. Поет Мишко закоханий у Олену, але вона відповідає йому взаємністю. А Рому 3Д-дівчата зовсім не цікавлять. Але у всіх у них буде бурхливе студентське життя.

Після

Тесса та Хардін люблять один одного, незважаючи на різницю у характерах. Але чи зможуть дикий хуліган та зразкова відмінниця вберегти свої почуття та пройти через усі випробування, не втративши їх? У Хардіна в минулому багато темних секретів, так що, здається, мама не дарма хвилювалася, відпускаючи зразкову дівчинку в коледж: розумна і відповідальна Тесса повністю занурюється в не найкращі для неї стосунки.

Приватний чат

Скарлетт – вебкамщиця з Сан-Франциско, і Джеку, що її обожнює, це чудово відомо. Хлопець віддає перевагу віртуальній реальності виходу на вулицю, а його захоплення Скарлетт легко перетворюється на одержимість: він постійно уявляє сексуальну школярку в різних ситуаціях. І, нарешті, мрії стають дійсністю: у дощовий день він бачить її на вуличці Чайнатауна. Його сексуальна мрія втілилася в реальність.

Стурбована Анна

Ганна – талановита художниця, яка жила зі своїм батьком на Ібіці, доки її не помітила француженка Жюстін. З її допомогою дівчина перебралася до Мадриду, де навчається художній майстерності. Але в Ганни є один секрет – іноді її відвідують дивні видіння. Опинившийся у потрібний момент поряд спеціаліст з регресивного гіпнозу з’ясовує, що це спогади про минулі життя, причому кожне втілення Анни помирало у 22 роки. А їй зараз 21.

Німфоманка

Джо – німфоманка, за своє життя вона займалася сексом з сотнями чоловіків, але любила лише одного – Джерома. Історія її життя – це нескінченна низка сексуальних пригод аж до п’ятдесяти років, коли побиту та закривавлену жінку у провулку знаходить асексуальний інтелектуал Селігман. Джо розповідає йому історію свого життя, трагічну та фантасмагоричну, а чоловік, який ніколи ні з ким не спав, вирішує опанувати її. І Джо теж приймає рішення.