Кейт Уінслет: 10 найкращих фільмів

Чудова Кейт Уінслет дедалі більше наближається до досягнень Меріл Стріп — не щодо віку, зрозуміло, а в тому, що практично кожен фільм за її участю скоро можна буде навіть не дивлячись номінувати на Оскар. Вибрати найкращі кінострічки за участю нев’яненої «англійської троянди» Кейт з урахуванням цих обставин — досить складне завдання. Але все ж таки в сьогоднішньому матеріалі ми здійснимо спробу це зробити.

Спочатку — попереднє зауваження: у цьому рейтингу розглядається насамперед роль Кейт, а не сама кінострічка. Ці фільми відібрані згідно з оригінальністю образу та акторської майстерності — наскільки близькою до достовірності є та чи інша роль. А також враховується той факт, наскільки за допомогою цієї ролі було зроблено внесок у кіноіндустрію загалом.

Тепер до справи. До уваги вимогливого кіноглядача пропонується 10 кращих ролей неповторної та блискучої Кейт Уінслет.

Помста від кутюр (2015)

Недарма кажуть, що помста має бути продуманою — це має бути вишукана страва, яка подається лише холодною. Головна героїня цього фільму звинувачується у вбивстві. Через багато років вона знову повертається, але тепер — в образі не простушки, а витонченої і стильної світської левиці. Спочатку співгромадяни ставляться до новоявленої кравчині з підозрою, але героїні Кейт все ж таки вдається завоювати їх довіру. Проте подальший розвиток подій вже відбувається згідно з тим задумом, який був задуманий гостею спочатку.

Для більш достовірного виконання ролі Кейт відвідувала курси крою та шиття. Її робота перед камерою більш ніж переконлива: вона професійно знімає мірки та створює викрійки. А зі швейною машинкою Zinger акторка звертається так спритно, немовби разом з нею з’явилася на світ.

Титанік (1997)

Зрозуміло, багато глядачів розцінюють цю кінострічку як «попсу». З цією думкою посперечатися непросто; адже, якщо поглянути на сюжет дещо відсторонено, то історія кохання дівчини та хлопця на кораблі від самого початку виглядає дещо мелодраматично. Але з іншого, хто може заперечувати, що свого часу це кіно начебто магічним чином притягло до телеекранів сотні тисяч глядачів? І причина тому полягає аж ніяк не в грошах або завойованих 11-ти преміях «Оскар» і навіть не в жахливій аудіодоріжці від Селін Діон. Головною перлиною фільму стала Кейт Уінслет, а подібні ролі випадають навіть найзнаменитішим актрисам вкрай рідко.

Чарівна країна (2004)

Сценарій цієї драматичної кінострічки був написаний згідно з реальними подіями: за основу було взято події, що сталися з письменником Д. Баррі, який створив відомий образ Пітера Пена. Головна чоловіча роль дісталася Джонні Деппу, а жіночу зіграла Кейт. Її героїня — муза, яка продовжує надихати свого невдачливого чоловіка, який ніяк не може позбутися неприємностей у різних сферах життя.

Різанина (2011)

Режисер цього кіно — Р. Поланскі, руками якого було створено шедевр, майже повністю зітканий із одних усних розмов. Події «Різанини» відбуваються в рамках лише однієї квартири. А це — чудова умова для того, щоб акторський склад продемонстрував свої найкращі таланти. І, звичайно, Кейт проявила себе у кращому світлі.

Розум і почуття (1995)

Фільм, створений на основі класичного твору Джейн Остін, у зйомках якого взяло участь одразу кілька видатних британських зірок кіно. Уінслет дісталася пристрасна роль Маріанни, яка послужила «антиподом» своєї сестри Елінор, яка звикла керуватися розумом (її зіграла Емма Томпсон). Незважаючи на напруженість стосунків, героїні сміливо проходять через усі проблеми; на їхню гру приємно дивитися всупереч усім конфліктам і чварам. Приємно, в першу чергу, через відмінну гру обох актрис і Кейт особливо.

Вічне сяйво чистого розуму (2004)

Ця стрічка вважається однією з найбільш нетипових. Незвичайну собі роль зіграв Джим Керрі. Кейт теж знялася у нетиповому для себе амплуа. У кінострічці порушуються споконвічні питання про те, для чого потрібні любовні стосунки, навіщо люди знаходять одне одного. Подібні питання є банальними, але у фільмі на них даються абсолютно оригінальні відповіді. Розкішна гра Кейт відмінно доповнила це варте уваги кіно.

Життя Девіда Гейла (2003)

У Алана Паркера в скарбничці багато непростих історій, які часто набувають статусу епохальних. Щонайменше вони не залишають кіноглядачів байдужими. Учасникам зйомок доводиться викладатися на всі сто, щоб догодити вимогливому режисеру. У цьому фільмі пара Кейт Уінслет та Кевін Спейсі показує, наскільки людина може пожертвувати собою заради того, щоб відстояти правоту у нещадній системі юрисдикції.

Читець (2008)

Одна з найкращих ролей Кейт Уінслет, за яку вона справедливо була винагороджена Оскаром. У цьому непростому оповіданні перегукуються кілька тимчасових ліній. Молодий юнак переймається світлими почуттями до зрілої жінки, яка дарує цому перший сексуальний досвід. Але чи знає він, яке минуле його коханої? Її сумний і загадковий погляд приховує так багато; виявляється, насправді в минулому вона була наглядачкою у концентраційному таборі. Сам же юнак є юристом, і він має взяти участь у судовому процесі над героїнею Уінслет.

Стів Джобс (2015)

Ще одна відносно нова роль Кейт. Цей фільм у багатьох рейтингах посідає почесне місце серед найкращих кінострічок 2015 року. Актриса виконує роль терплячої помічниці великого Стіва Джобса, переносячи всю його ексцентричність характеру. Але іноді стриманість героїні наближайся до кінця. Те, коли саме дати вихід почуттям, що накопичилися, вирішує Кейт, і в неї це виходить неймовірно переконливо.

Життя спочатку (2008)

Багато хто вважає, що в цьому фільмі одну з найкращих ролей зіграв Ді Капріо. Але і Кейт Уінслет тут теж сяє яскравіше за небесні зірки. Проте не можна сказати, що цей фільм — лише романтичний шлях любовної пари. Подібного драматизму та розпалу почуттів, що розривають душу на шматки, складно знайти у сучасному кінематографі. Найдивовижніше те, що ця історія може відбуватися будь-де – навіть у вас за стіною, в сусідній квартирі.

Отже, сподіваємося, що ми переконали нашого читача у цінності акторського внеску Кейт Уінслет у скарбничку світового кіно. Бажаємо приємного перегляду: запасайтеся попкорном, вмикайте ТБ і насолоджуйтесь її грою!

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про бокс: Кіно, яке допоможе перемогти

Серед усіх видів спорту саме про бокс знято найбільше хітів.  Боксерські стрічки отримували цілу низку «Оскарів» та інших престижних нагород, ставали культовими і досягали вершин...

Крута музика в машину 2023-2024: улюблені хіти та сучасні треки

Музика і дорога – два елементи, здатні перетворити звичайну поїздку на захоплюючу пригоду. У світі автомобільних подорожей музика стає невід'ємним супутником, створюючи унікальний саундтрековий супровід...

10 п’яних комедій для хорошого настрою

На будь-якій вечірці не обходиться без гарного алкоголю. Він вносить у спілкування необхідну дозу гарного настрою і стирає тісні межі дозволеного в повсякденному житті. Іноді подібні...

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...