Сексуальні школярки: 10 фільмів з відвертими дівчатками

Сексуальні школярки викликають в нас безліч різноманітних емоцій. Але відверті дівчатка з цих стрічок не лише збуджують уяву, а й втрапляють в значно серйозніші пригоди. Ми зібрали 10 фільмів про відвертих дівчаток, які інтригують, хвилюють і зваблюють. 

Молода і прекрасна (2013)

Сюжет фільму під назвою «Молода і прекрасна» складається з кількох цікавих і чуттєвих портретів 17-річної дівчини на ім’я Ізабель. Вся стрічка складається з 4-ох частин. Кожна розповідає про свою пору року.

Ізабель – красива і розумна дівчина. Вона вчиться в Сорбонні на факультеті філології та мріє про краще життя. Але демони похоті захоплюють тіло і душу дівчини. Ізабель за власним бажанням стає повією.

Нація убивць (2018)

Четверо дівчаток-підлітків з маленького передмістя стають центром уваги всесвітніх ЗМІ. Це сталося після витоку особистої інформації, спровокованої невідомим хакером.

Фільм досліджує гендерні забобони, женоненависництво і інші проблеми, що отруюють суспільство. Недарма місцем дії обраний Салем. Адже це місто стало відомим завдяки «полюванні на відьом» в кінці XVII століття.

Дикі штучки (1998)

Сем Ломбардо – психолог в коледжі, звинувачується в згвалтуванні своєї студентки. Заяву на нього написала Келлі Ван Райан. Це дочка місцевої аристократки і дуже багатої жінки.

Сема звільняють з роботи. Місцеві жителі вважають його винним. Вони хочуть, щоб він відповів за скоєне. Ніхто з адвокатів не хоче захищати його в суді, крім Кеннета Боудена. Йому вдається знайти в справі безліч прогалин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОК: 10 найбільш сексуальних фільмів

Відв’язні канікули (2012)

Чотири подружки дуже хочуть потрапити на відому серед всієї молодіжної Америки тусовку, яка називається «spring break». Гаряче узбережжя, літри алкоголю, маса юних тусовщиків – що може бути краще?

Щоб вирушити в поїздку, дівчата наважуються на пограбування з пластиковими пістолетами. А на самій тусовці зустрічають репера і бандита, який бачить в них кримінальний потенціал.

Кен Парк (2002)

Під яскравим і пекучим каліфорнійським сонцем процвітають найрізноманітніші пороки і гріхи. Вони буквально роз’їдають душі місцевих жителів невеликого містечка. Тут безбашенні підлітки дуже бурхливо з’ясовують свої стосунки.

І потихеньку сходять з розуму в перервах між бурхливим сексом, не відстаючи від своїх батьків. А те, чим вони займаються, коли їх ніхто зі сторонніх не бачить – виявляється видовищем далеко не для людей зі слабкими нервами обивателів.

Кен парк

Життя Адель (2013)

Фільм для дорослих розповідає про перше кохання п’ятнадцятирічної старшокласниці Адель, яка знайомиться з художницею Еммою. Так починається історія справжньої любові між двома жінками, яка розвивається протягом п’яти років.

Впродовж фільму їх любов проходить всі етапи – від несподіваної закоханості до неминучого розставання. Відверті сцени лесбійського кохання, вразили своєю відвертістю та щирістю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кращі актриси порно: Брудна десятка

Дітки (1995)

Ларрі Кларк, американський фотограф і кінорежисер, зняв свій дебютний фільм про життя підлітків 90-их років, що живуть на вулицях Манхеттена.

Драма, події якої розгортаються протягом 24 годин, продемонструє тонкі подробиці з повсякденності молоді «нового покоління».

Наркотики, секс, ненормативна лексика – ось основні складові тієї повсякденності. Рубі тільки 17 років, а Дженні – 16. Але вже в такому віці її чекає страшний діагноз.

Я тебе люблю, Бет Купер (2009)

Денис Ковермен – старшокласник, який вже багато років закоханий в Бет Купер. Вона найкрасивіша дівчина в школі. Однак вона не звертає на хлопця жодної уваги.

За весь час навчання Денис жодного разу не підійшов до неї, щоб заговорити. Але одного разу він зважився розповісти про свої почуття.

Розуміючи, що попереду на нього чекає навчання в коледжі, хлопець знайшов в собі сили зізнатися їй у коханні. Він зробив це на церемонії вручення дипломів.

Випускна лихоманка (2008)

В очікуванні випускного в школі Віппані-Парк організували вечірку. Тихий хлопчик Адам Харріс, піддавшись умовлянням матері і сестри, вирішується відвідати цей захід.

Проте вечірка відбувається у будинку, де мешкає директор школи. Він хоче перешкодити масовому гулянню.

Американський пиріг (1999-2012)

Молодіжна комедія розповідає про життя чотирьох друзів, яких об’єднує одна спільна проблема – вони жодного разу в житті не займалися сексом.

І вони вирішують покінчити з цим до того, як вони почнуть навчатися в коледжі. Наступні частини франшизи продовжують розповідати про пригоди юнаків.

+