Порноактриси з України: Гаряча десятка

Українки славляться своєю красою на весь світ. Тож їм просто судилося очолити рейтинги не тільки модельних агентств, але й порно-індустрії. Нижче – десятка «Порноактриси з України», до якої увійшли гарячі красуні, які змусили людей по всьому світу переживати мільйони оргазмів.

Mila Azul

Обожнює мастурбувати на камеру і часто знімається разом з іншими дівчатами. Красуня звикла впускати в себе тільки обраних. Найбільш часто вона надягає на себе образ невинної студентки, яка немов любить розважитися в перервах між лекціями.

Mila Azul
Mila Azul

Lena Reif

Повелителька членів самого різного калібру, дівчина часто виступає в ролі пристрасної діктаторши. Вона легко змінює образи гувернантки, секретарки і сусідки. Але всякий раз незмінною залишається її нестримне бажання керувати в ліжку.

Порноактрисы из Украины - Lena Reif
Порноактрисы из Украины – Lena Reif

Inez Steffan

Уродженка Києва займалася сексом перед камерою під різними псевдонімами. Багатьом вона запам’яталася, як фатальна брюнетка з ідеальною фігурою. За свою динамічну кар’єру вона знялася в сотнях відео.

Порноактрисы из Украины - Inez Steffan
Порноактрисы из Украины – Inez Steffan

Nikki Waine

Від інших учасниць цієї десятки цю дівчину відрізняє любов до експериментів. Вона часто з’являється на екрані в парі (і не тільки в парі!) з чорношкірими хлопцями, а також нерідко впускає своїх партнерів ззаду.

Порноактрисы из Украины - Nikki Waine
Порноактрисы из Украины – Nikki Waine

Goldie Baby

Це тільки на перший погляд вона здається тендітною інтелігентної блондинкою, яка тільки вчора встала зі шкільної лави. Якщо запустити цю красуню в спальню, то вона змусить стіни тремтіти від своєї ядерної похоті й пристрасного сексу з трьома накачаними мужиками.

Порноактрисы из Украины - Goldie Baby
Порноактрисы из Украины – Goldie Baby

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 13 зірок порно фільмів з України

Nancy A.

Сьогодні вона (справжнє ім’я Мая Коноваленко), мабуть, найпопулярніша серед українок в порно фільмах. Дівчина з точеними формами згодна на все в ліжку.

Хоча в якості ліжка часто у неї виступають абсолютно будь-які поверхні. За свою недовгу (поки що) кар’єру вона знялася в сотнях фільмів.

Порноактрисы из Украины - Nancy A.
Порноактрисы из Украины – Nancy A.

Lola Bulgari

Жорсткий секс – це її стихія. Ви випишіть їй пару амбалов з масивними прутнями, а вона попросить ще добавки. І навіть коли у цієї брюнетки все обличчя забризкане спермою – вона проковтне все до останньої краплі, а після цього ще попросить. Ця дівчинка – невтомна наїзниця. Абсолютна чемпіонка списку «Порноактриси з України: Гаряча десятка».

Порноактрисы из Украины - Lola Bulgari
Порноактрисы из Украины – Lola Bulgari

Red Fox

Ця руденька бестія любить гламур. Вона не сприймає швидкострільного перепиха де-небудь на ходу. Їй подавай яхту, віллу в горах або просторі апартаменти з дизайнерськими інтер’єрами. Відповідно і в справі вона поводиться, як неспішна аристократка. Словом, красуня для секс гурманів.

Порноактрисы из Украины - Red Fox
Порноактрисы из Украины – Red Fox

Nessa Shine

У ній багато хто впізнає своїх давніх знайомих, подруг з літнього табору або однокласниць. Ординарна зовнішність красуні дає широкий простір для фантазій. Стиль сексу дівчинка вибирає самий ординарний: впізнавані пострадянські інтер’єри, рядовий одяг і класичні пози.

Порноактрисы из Украины - Nessa Shine
Порноактрисы из Украины – Nessa Shine

Erica Black

Грудаста повелителька ліжка перепробувала в своїй кар’єрі, напевно, геть усе. І в усьому вона показала справжній майстер клас. Після зустрічі з нею знесилено падали як моторні юнаки, так і зрілі чоловіки, як нахраписті качки, так і язикаті порноактриси в лесбійський сценах. Без неї добірка «Порно актриси з України: Гаряча десятка» не була б повною.

Порноактрисы из Украины - Erica Black
Порноактрисы из Украины – Erica Black

Раніше ми публікували добірку: 10 порнозірок з Росії

ЧИТАТИ ЩЕ

Що взяти в армію: список необхідних речей

В армії використовуюсь два рюкзаки. Один маленький – для щоденних задач. А другий – великий, в який влазять всі ваші речі під час переїзду. Переїзди...

Найкращі фільми про футбол

Ніщо не зрівняється з живими емоціями під час перегляду футбольного матчу. Але нерідко трапляється, що фільм про футбол – набагато цікавіший за саму гру. Саме...

Євро-2024: 11 цікавих фактів про чемпіонат

З 14 червня по 14 липня у Німеччині проходитиме 17-й чемпіонат Європи з футболу. У ньому візьмуть участь команди із 24 країн. Ми зібрали 11...

Дитячі фільми: 10 кращих картин

А ви знали, що дорослим також можна переглядати дитячі фільми? Адже вони повертають нас у дитинство, чарують здатностями дитячої уяви, вміють дати пораду чи просто...