Секс кіно дивитися онлайн

У добірках фільмів з відвертим сексом на камеру зазвичай розповідають про одні й ті ж стрічки. У них регулярно згадуються тріерівська «Німфоманка», маквінівський «Сором», уінтерботтомські «Дев’ять пісень» та інші сексуальні фільми, які вже дещо набридли. На щастя, світ не стоїть на місці і регулярно знімаються нові й нові фільми, які сміливо розширюють рамки сексу, дозволеного на широкому екрані. Саме їм ми і присвятили цю публікацію «Секс кіно дивитися онлайн», що зібрав кіно, яке є у відкритому доступі в інтернеті. Насолоджуйтесь.

Дикий (2019)

Лео трохи за двадцять, але він вже натерпівся позбавлень. Не маючи нічого за своєю спиною, він змушений жити в парку. У нього немає дома і тому більшу частину часу він проводить на вулицях Парижа. Лео не має можливості чесно заробляти, тому він пускається в проституцію. Незважаючи на це Лео щиро вірить, що коли-небудь знайде свою любов. Незабаром Лео знайомиться з Адамом, в якого він одразу ж закохується. Одночасно з цим Лео починає зв’язуватися зі своїми постійними клієнтами, серед яких особливо часто з’являються рольової доктор і одухотворений вдівець.

Королева сердець (2019)

Датсько-шведський фільм знайомить глядача з юристом Анною. Вона спеціалізується на випадках сексуального насильства над неповнолітніми. У неї успішна кар’єра, благополучна сім’я і життя, якому багато хто може позаздрити. В очах знайомих у неї сформувався імідж ідеальної дружини і матері. Вона впевнена в тому, що у неї є все, про що можна тільки мріяти. Проте впевненість Анни сходить нанівець після того, як в її будинку з’являється Густав, син її чоловіка від першого шлюбу. Злегка стомлена повсякденною монотонністю, Анна виявляється осліпленою забороненим бажанням. Долаючи моральні межі, героїня спокушає пасинка оральними ласками і не тільки, перетворюючи його в свою жертву. І це змушує її переосмислити своє життя.

Нижче її губ (2016)

Жасмин, молода і приваблива особа, повністю задоволена своїм життям. Вона має перспективну посаду редактора модного журналу і готується до весілля з прекрасним і люблячим хлопцем. Але несподівано на горизонті її долі з’являється зухвала лесбіянка Даллас, готова на все, щоб завоювати серце і тіло Жасмин.

Новизна (2017)

Герої картини Мартін і Габі – звичайні жителі великого міста. Вони молоді і красиві, зайняті кожен своєю справою: Мартін – фармацевт в аптеці, Габі – фізіотерапевт у центрі реабілітації. Дні вони проводять на роботі, а ввечері шукають партнера на пару годин – без зобов’язань і уподобань. Так одного разу вони знайомляться і між собою: прогулянка, розмови – здається, їх зустріч може перерости в щось більше, ніж один спільний вечір. Та чи готові вони до цього почуття?

Секрети сексу і любові (2016)

Дія фільму відбуваються в Мадриді в період спекотного літа. Сюжет розповідає історії п’яти різних пар, які зіткнулися з проблемами в інтимному житті. У кожного з героїв є таємні бажання, які вони хотіли би втілити в життя. Однак, щоб зробити це, необхідно набратися мужності і для початку хоча б розповісти про них своєму партнерові. Хтось робить це самостійно, хтось вдається до допомоги фахівця, а хтось продовжує приховувати свої думки. Але так чи інакше кожна пара проходить цей перший крок, після чого страх і здивування змінюються неконтрольованим бажанням. Табу зруйновані, і тепер ніщо не може утримати героїв від любовних експериментів…

Любов (2017)

У центрі сюжету опиняються два іспанських підлітки Лаура і Карлос. Їм ще немає вісімнадцяти, але у них вже справжнісінькі любовні відносини. При чому ці почуття для них найголовніше на світі. Кожен день вони проводять разом. Відносини складаються, як у казці або кіно. Все йде просто чудово. Однак, щасливим моментам приходить кінець, коли дівчина повідомляє своєму хлопцеві, що вона вагітна. Він у відповідь каже їй, що ще не готовий стати батьком. Проходить час і вона розуміє, що їх з юнаком пов’язувало лише ліжко. Так, вони пристрасні коханці, але нічого більшого. Вона усвідомлює, що розрив неминучий. Ось тільки як сказати про це коханому, і чи залишилися в неї до нього ще якісь почуття.

Мектуб, моя любов (2017)

Дев’яності, літо, середземноморське містечко Сет. Сюди приїжджає юний Амін побачити свою сім’ю і друзів дитинства. У Парижі він навчався на лікаря, але тепер підробляє офіціантом, щоб зв’язати своє життя зі своєю мрією – кіно. В Сеті все як завжди: спекотні вечірки до ранку, дурощі на пляжі, спонтанні знайомства… Попутно хлопець помічає, як виросла і змінилася його подружка дитинства, фігуриста красуня Офелія. У цій картині немає ні хмаринки – тільки щастя, тільки молодість, тільки плотські задоволення. Без цієї стрічки добірка «Секс кіно дивитися онлайн» була б неповною.

Хотіти чоловіка своєї сестри (2017)

Люсія і Офелія – ​​сестри, які з самого дитинства постійно змагалися одна з одною. У підсумку це призвело до того, що, подорослішавши, вони просто перестали спілкуватися. Чотири роки Люсія зустрічалася з Хуаном і вони, нарешті, вирішили пов’язати себе узами шлюбу. На весілля мати нареченої запрошує і Офелію, сподіваючись, що дочки зможуть забути старі образи і нарешті помиритися. Сестра приїжджає на торжество разом із чоловіком Андресом, з яким проживає в джунглях Амазонки. Відсвяткувавши цю знаменну подію, парочки відправляються разом у медовий місяць. Ось тільки зовсім скоро дівчата розуміють, що відчувають потяг до чоловіка сестри…

Портрет дівчини в вогні (2019)

Франція, 1760-і роки. Молода художниця Маріанна прибуває на невеликий острів в Бретані, щоб намалювати портрет Елоіз – дівчини, яку готують до весілля з незнайомим їй італійцем. Маріанну найняла мати Елоіз, яка вважає, що весіллю повинна передувати відправка портрета дочки її майбутньому чоловікові в Мілан. Елоіз не готувалася до шлюбу і не хоче його. Через це вона не має наміру позувати, і раніше найнятий художник не зміг закінчити роботу. Маріанні доводиться приховувати причину приїзду, і вона може робити портрет тільки по пам’яті, прогулюючись разом із Елоіз. Поступово між ними виникає зв’язок.

Купи мене (2018)

Фільм розповідає про трьох дівчат, що живуть на забезпеченні у багатих чоловіків. Для однієї з них – це спосіб знайти багатого чоловіка, для іншої – єдиний шлях до забезпеченого життя, для третьої – просто пригода під час канікул. Однак шлях дівчат до легких грошей виявляється непростим. Фільм в добірці «Секс кіно дивитися онлайн».

+