10 кращих фільмів про сучасні відносини

Змінюється час, змінюється світ, змінюємося ми. Телефонна розмова йде в минуле. Спілкування відбувається за допомогою тексту. Плани теж в минулому. Тепер ми міняємо плани на ходу. Дуже багато хто боїться зобов’язань і тому намагаються ніяк не визначати свої відносини, нічого не прояснювати. Специфіка сучасних відносин між людьми часто залишається незрозумілою. А отже, дуже привабливою для кінематографа.

Лоранс у будь-якому випадку (2012)

Лоранс Альяно – тридцятип’ятирічний викладач коледжу, який щасливо живе зі своєю подругою Фред. Відносини пари міцні та гармонійні. Здається, що ніщо не здатне зруйнувати їхнє щастя. Але як грім серед ясного неба, звучить зізнання Лоранса в тому, що він хоче змінити стать.

Йому набридло жити в тілі, яке не відповідає його внутрішньому світу. І ні осуд суспільства, ні нерозуміння колег не лякають героя. Однак йому нестерпно боляче завдавати страждань коханій жінці.

Дітки в порядку (2010)

Нік і Джулс давно живуть разом. Щаслива лесбійська пара виховує двох дітей: п’ятнадцятирічного Лазаря і вісімнадцятилітню Джоні. Обидвоє дітей були зачаті від одного анонімного донора.

Єдиному хлопцеві в сім’ї не вистачає чоловічого спілкування.І він просить сестру знайти біологічного батька. Діти радіють знайомству з батьком. Але незабаром світлі почуття змінює розчарування, адже знайдений батько закохується в одну з мам.

Мій найкращий коханець (2005)

Фільм розповідає про стосунки 37-річної Рафі, що живе в Нью-Йорку та 23-річного художника Девіда. Жінку бентежить істотна різниця у віці і вона ділиться цими переживаннями зі своїм психотерапевтом Лізою.

Лікар повністю підтримує нове захоплення Рафі, радить просто піддатися почуттям та намагатися отримати задоволення від ситуації, що склалася. Проте думка Лізи різко змінюється, коли вона дізнається хто саме є коханим її клієнтки.

Пристрасті Дон Жуана (2013)

Джон Мартелло живе безтурботно. Він популярний серед дівчат і обожнює дорогі машини. А справжньою пристрастю хлопця є перегляд порнофільмів.

Одного разу він знайомиться з дуже красивою дівчиною Барбарою, яка по його шкалі оцінювання – тверда десятка. Тільки ось дівчина не має наміру в перший же вечір стрибати до нього в ліжко. Барб арі потрібні серйозні стосунки.

З любов’ю, Розі (2014)

Найкращі друзі Рози і Алекс знають один одного з дитинства. Роки йдуть і з маленьких дітей Рози і Алекс перетворилися, в зрілих дівчину і хлопця. Вони повинні були стати ідеальною парою, але доля розпорядилася інакше.

Після ночі з найпопулярнішим хлопцем у школі Розі завагітніла. Алекс їде на навчання в Бостон сам. Але, незважаючи на те, що у кожного вже давно своє життя, вони все одно мають один до одного теплі почуття і постійно згадують про той час, коли були разом.

Останні п’ять років кохання (2014)

Джеймі – чудовий хлопець і дуже талановитий письменник. Кеті мріє стати популярною актрисою. Вони довго зустрічалися, можливо, вони б так і прожили все життя душа в душу. Але Джеймі в один момент став відомим. Його книга стала хітом продажів, і був проданий великий тираж.

Успіх Джеймі поклав крапку у стосунках закоханих. Але вони залишилися хорошими друзі і частенько проводили час разом, розмовляючи про своє життя, роздумуючи що можна було б змінити, щоб зберегти їх відносини. Порно кино для взрослых смотреть онлайн

Звідки ти знаєш? (2010)

Ліза заплуталась у своїх життєвих принципах і пріоритетах. Вона не знає кого любити, з ким жити, чи виходити заміж, чи заводити дітей і чи треба їй все це взагалі. І ось на її шляху з’являються двоє.

Вона вирішує з’їхатися з Метті – самозакоханим ловеласом. У той же час Ліза знайомиться з Джорджем – бізнесменом, які потопають у проблемах з законом. Саме тоді, коли здається, що гірше вже не буває, відбувається все найкраще.

Різанина (2011)

Фільм розповідає про складні взаємини двох ворогуючих сімей. Почалося все зі звичайної шкільної бійки між Захарі та Ітаном. Але їх батьки вірять в так званого бога різанини, який ніколи не відступає від своїх правил, а значить, повинна початися справжнісінька війна. При цьому кожна пара критикує батьківські навички іншої, замість того щоб розгледіти власні проблеми.

Наші коханці (2016)

Карлос з тих людей, яким патологічно не щастить. Герой розумний і привабливий, але при цьому виглядає досить сумно. А все тому, що Карлос тужить за колишньою коханою. Щоб не зійти з розуму в тривалій депресії, чоловік вирушає в спокійне місце – книжковий бар.

Там він знайомиться з Ірен. Дівчина теж нещодавно пережила розлучення з коханим. Замість відвертих розмов про неприємну реальність Ірен пропонує Карлосу поринути у світ фантазій і пограти в любов.

Алоха (2015)

Американському фахівцеві з озброєння, Брайну Джілкресту доручено нове завдання на Гавайях. Потрібно, щоб він здійснив запуск секретного військового супутника. Для цього йому також необхідно отримати схваленням місцевих старійшин.

Брайан сподівається якнайшвидше розібратися із завданням. Але доля підкидає йому нових випробувань. Він намагається розібратися з почуттями до давньої коханої. Та це не заважає будувати нові відносини з дівчиною-пілотом.

+