20 квітня комедія «Скажене весілля 2» вийде на телеекрани

20 квітня о 22:00, у святковий вихідний, на «1+1» відбудеться телепрем`єра комедійного фільму «Скажене весілля-2» з уже знайомими та улюбленими акторами в головних ролях. Стрічка є продовженням першої частини «Скаженого весілля», яка стала найкасовішим українським фільмом 2018 року та успішним дебютом ведучого «Голосу країни» і «Танців з зірками» Юрія Горбунова як продюсера повнометражного фільму.

За сюжетом «Скаженого весілля-2», після одруження доньки Василя Середюка Катерини з французом Франсуа минув рік, і тепер настав час видавати заміж старшу доньку Наталку. Виявляється, 5 років тому вона посварилася з батьком та пішла з дому. Але тепер Наталка повернулася, і не сама, а з нареченим Юрієм. Василь Середюк неймовірно щасливий знову бачити вдома рідну донечку, а от новина про те, що його зятем може стати 43-річний чоловік, значно старший за Наталку, його неабияк спантеличила. На родину Середюків знову чекають нові пригоди та кумедні конфлікти. А чи створюватиме пан Василь перепони на шляху Наталки та Юрія до шлюбу, дивіться у понеділок о 22:00 на «1+1».

Першим офіційним саундтреком «Скаженого весілля-2» стала пісня гурту MOZGI. Трек отримав назву «СВ2», а над його створенням працювали саундпродюсери фільму Олексій Потапенко (ПТП) та Олексій Завгородній (Позитив).  А згодом творці проекту представили другий саундтрек до фільму під назвою «Свят! Свят! Свят!» у виконанні трьох яскравих зірок українського шоубізнесу – ПТП, Олі Полякової та Олега Винника.

У фільмі «Скажене весілля-2» зіграли Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Леся Самаєва, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Потап, Дмитро Монатік, Олексій Супрун, Катерина Кузнецова та Олексій Завгородній.

Також глядачі зможуть пригадати події першої частини шаленої комедії «Скажене весілля» – у понеділок о 20:15 на «1+1».

+