Кожен має право сам вибирати собі професію – хтось втілює мрію стати лікарем, а хтось йде зніматися в порно. З появою інтернету порноіндустрія стала однією з найприбутковіших сфер сучасності. Дівчата з усіх країн світу знімаються у дорослих фільмах і будують успішну кар’єру. Безліч зірок порноіндустрії – це уродженки Росії, які в пошуках кращого життя, а деякі просто з любові до своєї справи, стали актрисами фільмів для дорослих.

Henessy

Народилася 15 листопада 1989 року в місті Комсомольськ-на-Амурі, звідки переїхала в Санкт-Петербург. Порнокар’єру розпочала в 2008 році, у віці 19 років. Проживає в Будапешті. Бере участь в порнороликах різних жанрів: лесбі, анальний і груповий секс. Актриса навіть стала володаркою престижної премії від AVN за «Кращу секс-сцену з іноземними акторами» в 2015 році.

Олена Беркова

Зірка найнуднішого і найтривалішого російського шоу «Дом-2» ще на проекті без сорому кохалася з учасником шоу, демонструючи палку любов на камеру. Згодом з’ясувалося, що вона – починаюча порнозірка. Стався скандал, вона пішла з шоу, але весь цей шум допоміг Берковій зробити кар’єру і стати популярною. Зараз у Олени майже мільйон послідовників в Instagram.

Зірка двічі була заміжня. Третій наречений загинув за дивних обставин, але зірка після трауру знову зустрічається з чоловіком. Її обранцем став зірка серіалу «Глухар» Андрій Стоянов.

Mandy Dee

Народилася порноакторка 23 січня 1988 року в Ленінграді. Батьки – власники перукарського салону. Освіта середня. З дитинства цікавилася зачісками і модою, в 11 років навчилася шити на швейній машинці. Пошуки роботи привели до зйомок в жанрі ню, в яких працює ексклюзивно з 2011 року.

Порнокар’єру Макарова розпочала в кінці 2008 року. Брала участь в порнороликах різних жанрів: лесбі, анальний і груповий секс. Знялася більш ніж в ста сценах для дорослих. Укладала контракти з такими відомими порностудіями, як Brazzers, Private, Harmony, 21Sextury, Digital Sin, Evil Angel і New Sensations, працювала з відомими порнорежисерами П’єром Вудманом і Рокко Сіффреді. Крім зйомок у фільмах, Дарина Макарова знімається для сайтів, еростудій і чоловічих журналів.

Анна Поліна

Народилася в Санкт-Петербурзі. У віці 10 років переїхала разом з батьками до Франції. Ще в 2008 році під псевдонімом Léa Delmas1 знялася в декількох порносценах, але професійну кар’єру в порноіндустрії почала тільки з лютого 2010 року – спершу під псевдонімом Ліліт Маршалл, а потім – як Анна Поліна. Має великий послужний список і володіє багатьма престижними нагородами.

Крім порнографічних, знялася також у французькому фільмі жахів ECHAP. Працює ведучою на рок-радіостанції OUI FM.

Maya Hills

Народилася в 1987 році в Західному Сибіру. У 1995 році разом зі своєю сім’єю переїхала в США. У 17 років пішла в коледж, але кинула його через півроку. У коледжі Майя вивчала ділове адміністрування та хотіла стати кредитним брокером. Кар’єру порноактриси почала в 2005 році, у віці 18 років. На 2013 рік знялася в 230 порнофільмах.

Катя Самбука

Катерина Михайлова народилася 27 серпня 1991 року в Санкт-Петербурзі. Псевдонім «Самбука» отримала від режисера фільмів для дорослих Боба Джека, за якого в 16 років вийшла заміж. Є володаркою безлічі нагород еротичного характеру, з’являлася на обкладинках таких журналів, як XXL і Qoqo.

Foxi Di

Під іноземним псевдонімом ховається Катя Іванова. Дівчина завоювала прихильність американських продюсерів фільмів для дорослих завдяки милій зовнішності і згоди на майже всі види сексу, що зустрічається нечасто.

Лола Тейлор

Зірка фільмів для дорослих Лола Тейлор – це Катерина Бушуєва з Єкатеринбурга, яка знімається в європейському порно. Дівчина веде популярний відеоблог, де розповідає про тонкощі своєї роботи. Кожне його відео набирає від 10 тис. До 200 тис. переглядів. У 2015 році Лола Тейлор була номінована на «Порно-Оскар» як «Іноземна актриса року».

Відома гучними скандалами. Одного разу її згвалтували в Москві, про що вона детально розповіла в пресі, а згодом через проблеми з документами, її посадили на кілька днів в ізраїльську в’язницю разом з її коханим песиком.

Ally Breelsen

Справжнє ім’я російської порноактриси Ангеліна Дорошенкові. Муза П’єра Вудмана – батька сучасної порноіндустрії – підкорила цю сферу в 20 років, покинувши престижний російський вуз МДІМВ.

В активі Ангеліни – третє місце на обласній олімпіаді з правової інформатики в Смоленську, третє місце у міжрегіональній олімпіаді з виборчого законодавства в Твері і надходження без іспитів на бюджет МДІМВ. Однак навчання в одному з найпрестижніших російських вузів швидко набридла обдарованої студентці, і вона вибрала порно, правда, отримавши диплом юриста в непрестижному московському інституті.

Гонорар Дорошенко за зйомки в одному порно фільмі для дорослих, за деякими даними, становить близько 1000 доларів. Ангеліна не приховує, що вона бісексуальних, і зізнається, що секс з жінками їй подобається, однак серйозні одностатеві відносини її не цікавлять.

Kira Queen

Ада Магомедбекова народилася в Дагестані. 30-річна актриса дуже активно будувала кар’єру і зараз є однією з найпопулярніших росіянок. Її знімає П’єр Вудман, а також ряд американських продюсерів.

Жінка вважає своїм досягненням, що вона однією з перших росіянок знялася в сцені, де мала контакт одночасно з чотирма чоловіками. Зараз Ада знялася більш, ніж в 300 секс фільмах і не збирається зупинятися на цьому.