Порноактрисы из Украины
Порноактрисы из Украины

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and rus. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Українки славляться своєю красою на весь світ. Тож їм просто судилося очолити рейтинги не тільки модельних агентств, але й порно-індустрії. Нижче – десятка «Порноактриси з України», до якої увійшли гарячі красуні, які змусили людей по всьому світу переживати мільйони оргазмів.

Mila Azul

Обожнює мастурбувати на камеру і часто знімається разом з іншими дівчатами. Красуня звикла впускати в себе тільки обраних. Найбільш часто вона надягає на себе образ невинної студентки, яка немов любить розважитися в перервах між лекціями.

Mila Azul
Mila Azul

Lena Reif

Повелителька членів самого різного калібру, дівчина часто виступає в ролі пристрасної діктаторши. Вона легко змінює образи гувернантки, секретарки і сусідки. Але всякий раз незмінною залишається її нестримне бажання керувати в ліжку.

Порноактрисы из Украины - Lena Reif
Порноактрисы из Украины – Lena Reif

Inez Steffan

Уродженка Києва займалася сексом перед камерою під різними псевдонімами. Багатьом вона запам’яталася, як фатальна брюнетка з ідеальною фігурою. За свою динамічну кар’єру вона знялася в сотнях відео.

Порноактрисы из Украины - Inez Steffan
Порноактрисы из Украины – Inez Steffan

Nikki Waine

Від інших учасниць цієї десятки цю дівчину відрізняє любов до експериментів. Вона часто з’являється на екрані в парі (і не тільки в парі!) з чорношкірими хлопцями, а також нерідко впускає своїх партнерів ззаду.

Порноактрисы из Украины - Nikki Waine
Порноактрисы из Украины – Nikki Waine

Goldie Baby

Це тільки на перший погляд вона здається тендітною інтелігентної блондинкою, яка тільки вчора встала зі шкільної лави. Якщо запустити цю красуню в спальню, то вона змусить стіни тремтіти від своєї ядерної похоті й пристрасного сексу з трьома накачаними мужиками.

Порноактрисы из Украины - Goldie Baby
Порноактрисы из Украины – Goldie Baby

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 13 зірок порно фільмів з України

Nancy A.

Сьогодні вона (справжнє ім’я Мая Коноваленко), мабуть, найпопулярніша серед українок в порно фільмах. Дівчина з точеними формами згодна на все в ліжку. Хоча в якості ліжка часто у неї виступають абсолютно будь-які поверхні. За свою недовгу (поки що) кар’єру вона знялася в сотнях фільмів.

Порноактрисы из Украины - Nancy A.
Порноактрисы из Украины – Nancy A.

Lola Bulgari

Жорсткий секс – це її стихія. Ви випишіть їй пару амбалов з масивними прутнями, а вона попросить ще добавки. І навіть коли у неї все обличчя забризкане спермою – вона проковтне все до останньої краплі, а після цього ще попросить. Ця дівчинка – невтомна наїзниця. Абсолютна чемпіонка списку «Порноактриси з України: Гаряча десятка».

Порноактрисы из Украины - Lola Bulgari
Порноактрисы из Украины – Lola Bulgari

Red Fox

Ця руденька бестія любить гламур. Вона не сприймає швидкострільного перепиха де-небудь на ходу. Їй подавай яхту, віллу в горах або просторі апартаменти з дизайнерськими інтер’єрами. Відповідно і в справі вона поводиться, як неспішна аристократка. Словом, красуня для секс гурманів.

Порноактрисы из Украины - Red Fox
Порноактрисы из Украины – Red Fox

Nessa Shine

У ній багато хто впізнає своїх давніх знайомих, подруг з літнього табору або однокласниць. Ординарна зовнішність красуні дає широкий простір для фантазій. Стиль сексу дівчинка вибирає самий ординарний: впізнавані пострадянські інтер’єри, рядовий одяг і класичні пози.

Порноактрисы из Украины - Nessa Shine
Порноактрисы из Украины – Nessa Shine

Erica Black

Грудаста повелителька ліжка перепробувала в своїй кар’єрі, напевно, геть усе. І в усьому вона показала справжній майстер клас. Після зустрічі з нею знесилено падали як моторні юнаки, так і зрілі чоловіки, як нахраписті качки, так і язикаті порноактриси в лесбійський сценах. Без неї добірка «Порно актриси з України: Гаряча десятка» не була б повною.

Порноактрисы из Украины - Erica Black
Порноактрисы из Украины – Erica Black

Раніше ми публікували добірку: 10 порнозірок з Росії