Коронавірус: Топ-10 фільмів для карантину

Світ тремтить перед лицем підступного коронавіруса! Під час карантину важливо не тільки поправляти здоров’я, а й заряджатись позитивними емоціями. І якщо вилікуватися від застуди допоможуть таблетки, то в випадку з другим — допоможуть фільми. Ми підібрали для вас десять фільмів, які ідеально допоможуть безнапасно пережити негаразди карантину і забути коронавірус, як страшний сон.

10 фільмів, які допоможуть побороти коронавірус

«Цілитель Адамс» (1998)

«Сміх — найкращі ліки», – ми часто чуємо цю фразу. У фільмі «Цілитель Адамс» герой знаменитого коміка Робіна Вільямса намагається довести, що це справді працює.

Довгий час Адамс Патч не мав жодного відношення до медицини. Чоловік зрозумів, що опинився в стані глибокої депресії. І самотужки відправився на лікування в психіатричну клініку. Спостерігаючи за пацієнтами, Адам старається допомогти їм. І використовує для цього сміх.

Адамс дарує хворим людям надію на одужання. Він дає їм сили боротися з будь-якими недугами. І він не припиняє це робити, навіть після того, як покинув лікарню.

«SuperЗять» (2018)

У сім‘ї Стефана і Сюзанни виростає троє прекрасних доньок. Але якими б чудовими не були дівчата, Стефан завжди мріяв про сина. Доля дарує йому Томаса. Це бойфренд молодшої доньки Алексії.

Томас — гравець регбі. Він став для головного героя справжнім другом. Але Алексія порвала з ним відносини та познайомилася з іншим мужчиною. Стефан вирішує втрутитись в романтичні відносини доньки. Та допомагає Томасу повернути кохану.

«Розмальована вуаль» (2006)

Після одруження, молода пара з Англії Уолтер і Кітті облаштували своє життя в Китаї. Уолтер став відомим лікарем. А Кітті обрала шлях домогосподарки, яка любить світські заходи.

На одній з вечірок Кітті заводить таємний роман. Дізнавшись про зраду Уолтер вирішує помститися дружині. Чоловік погоджується працювати лікарем в маленькому селі, де розгорілась епідемія холери.

Спостерігаючи за тим, як Уолтер допомагає людям, що приречені на смерть, Кітті по новому починає дивитися на чоловіка.

«Оборонець» (2015)

В основі сюжету фільму «Оборонець» лежить реальна історія, яка змінила підхід до спортивної медицини. Америка стикається з епідемією: кілька відомих спортсменів помирають один за одним.

Розібратись з цією проблемою просять судмедексперта і патологоанатома Беннета Омаля. Йому вдається зробити сенсаційне відкриття. Але не всі готові почути правду про смерть відомих спортсменів.

«Дулітл» (2020)

Доктор Дулітл був знаним ветеринаром у вікторіанській Англії. Але після смерті дружини, чоловік почав вести самітній спосіб життя. Він вже сім років проводить час у своєму будинку з різними екзотичними тваринами. І йому не нудно. Адже Дулітл вміє розмовляти з тваринами.

Врешті для доктора Дулітла з‘являється причина вийти з дому. Юна королева хворіє на невідому хворобу, яка може вбити її.  Доктор разом зі своїми тваринами відправляється на пошуки ліків для королеви.

«Психоаналітик» (2009)

Головний герой фільму – психоаналітик з Голівуду, який знаходиться на межі нервового зриву. А також він поціновувач травки. Його дружина закінчила життя самогубством. Після цієї трагедії Генрі Картера не приваблює в житті нічого, окрім маріхуани.

Парадоксально те, що саме в цей період до нього приходить безліч зірок, які виливають йому свою душу, діляться проблемами та потребують порад. Все змінюється з появою нової пацієнтки, яка має дуже схожі проблеми.

«Кохання — найкращі ліки» (2014)

Роману Фоберу сорок років. Він працює в лікарні, але панічно боїться заразитись будь-якою хворобою. Страх перетворює його на іпохондрика.

З новими симптомами він щоразу звертається до свого друга лікаря Димитрія Звеньке. Доктору набридають його візити й він радить Роману знайти жінку і закохатись в неї. Адже кохання — найкращі ліки проти будь-якої хвороби.

«Медична академія» (2004)

Лікарня Святого Альбертса вважається одним з найгірших медичних закладів в країні. Глава госпіталю Сиріл Кіпей корупціонерка, яка, не боячись, продає медичне обладнання та ліки. В результаті конфлікту майже всі імениті лікарі пишуть заяви про звільнення.

Але Сиріл Кіпей не впадає у відчай: пацієнти лікарні не залишаться без кваліфікованої допомоги, адже скоро в лікарню прийдуть молоді інтерни.

Привабливий Дейл Додд, рішуча і розумна Миру Тауерс, мажор Майк Боннер і Міці Коул, яка для того, щоб заробити гроші на навчання в медуніверситеті, змушена підробляти стриптизеркою.

«Аналізуючи те» (2002)

Пол Вітті – хрещений батько мафії. Зараз чоловік в не найкращому психічному стані сидить у в‘язниці. Щоб справитись з проблемами, йому потрібна допомога психоаналітика Бена Собеля.

Але і самому Собелю потрібен психоаналітик. Після смерті батька на нього звалився сімейний бізнес, і він перебуває в страшному стресі.

«Аналізуючи те» – сиквел несподівано успішної комедії 1999 року «Аналізуючи це» тими ж акторами й персонажами.

«Хто тобі доктор?» (2019)

Напередодні Різдва у Сержа, лікаря швидкої допомоги, настрій зовсім не святковий. Цієї ночі він працює. Один із викликів змушує його панікувати, та й почувається він не дуже добре.

Серж платить кур’єру, що доставляє їжу, аби він представився лікарем та замість нього сходив на виклик. Тепер Малек, який до того розвозив парижанам квашену капусту, лікуватиме їх.

+