11 серіалів, які можна подивитися за один день

Коли попереду вихідні, саме час задуматись про перегляд нового серіалу. І щоб не перетворюватись на серіалозалежних, чудовим варіантом на вікенд стають історії, які можна переглянути за день.

Голіаф (2016)

До рук колись успішного адвоката, Біллі МакБрайда, потрапляє справа, яка може допомогти йому помститись компанії, яка вишвирнула його на вулицю. Справжня драма про недосконалість системи правосуддя показує, наскільки сильною чи слабкою може бути людина, що в ній живе.

Вершина озера (2013)

Туї Мітчем на п’ятому місяці вагітності заходить в крижані озерні води, а потім зникає. Розслідувати цю справу доручають детективу Робін Гріффін. Але ця справа не просто про зниклу безвісті жінку.

Робін не тільки повинна знайти дівчинку, але і пережити зіткнення зі своїм минулим. Особливо болісними вони будуть з людьми, про яких вона давно хотіла забути. Кожен крок, що наближає її до розкриття справи, також буде розкривати їй небезпечну правду про саму себе.

Мільярди (2016)

Нью-Йорк – світ безмежних можливостей, величезної влади і великих грошей. Саме там зіткнулися інтереси двох впливових людей – безкомпромісного прокурора Чака Родса і генія мільярдера Боббі Аксельрода.

Боббі Аксельрод – фінансовий геній з Уолл-Стріт, що самостійно досягнув неймовірного багатства. Він без докорів сумління користується можливостями, які воно дає, нехай це і не завжди відбувається в рамках закону. Граючи в небезпечну гру, ставки в якій досягають десятизначних цифр, він достатньо розумний і хитрий, щоб нікому повністю не відкривати наявні можливості.

Чак Родс – зухвалий і принциповий прокурор, який має зв’язки в уряді. Він є найуспішнішим борцем з фінансовою корупцією в країні. Вигравши більше восьми десятків справ, Родс при цьому не програв жодного. Це робить його репутацію бездоганною. Одного разу йому до уваги потрапляють підозрілі торгові операції трьох компаній, кожна з яких пов’язана з Аксельродом.

На поклик скорботи (2012)

У 2012 році в місто повертається 15-річна Камілла Сегюр, що загинула чотирма роками раніше, і 23-річний Симон Делетр, який помер десять років тому. Слідом за ними прибувають інші жертви вбивств і катастроф, які не розуміють, що з ними відбувається, і прагнуть повернутися до свого колишнього життя.

Вони ще не знають, що вони померли багато років тому, що вони зовсім не постаріли і що ніхто їх не чекає. Вони намагаються жити, як і раніше, зайнявши своє місце в суспільстві, якого вже давно не існує. І так далеко не проста ситуація ускладнюється тим, що воскресли не тільки мирні жителі, а й жорстокий серійний вбивця.

 Катастрофа (2015)

Комедійний серіал розповість про американця Роба та ірландку Шерон. Як тільки вони побачили один одного, між ними відразу спалахнула пристрасть. Результат не змусив себе довго чекати, дівчина завагітніла.

Невдалим коханцям потрібно подолати чимало несподіваних проблем, в тому числі знайомство з його дивакуватою мамою, яка мешкає в Бостоні і її нестерпною ірландською подругою. Але оскільки героям під 40 років, а зовсім не 17, замість нескінченного ниття і душевних мук вони видають багато гумору і цинізму.

І не залишилось жодного (2015)

У серпні 1939 року на Солдатський ізольований острів, який знаходиться біля узбережжя графства Девона, було запрошено вісім людей, що не знають одне одного. Вони з різних верств суспільства, різного віку. Кожен із них отримав листа від когось із давніх знайомих.

На острові їх зустрічає родина гувернантів Роджерс. Саме вони ввімкнуть для присутніх грамофонний запис, який звинувачує гостей у вбивствах. Моторошний голос обіцяє всім відповідне їх злочину покарання.

Нічний адміністратор (2016)

Каїр охоплений хаосом. в місті панують безчинства, а багаточисельні акції протесту проти влади призводять до громадянської війни. В такий неспокійний час нічний адміністратор готелю в центрі міста, Джонатан Пайн, змушений подбати не лише про власну безпеку, а й про безпеку мешканців готелю.

Джонатан раніше служив в елітному спецпідрозділі, що брав участь в жорстоких боях в Іраці. Керівництво англійської розвідки вирішує скористатись таким вдалим збігом – колишній боєць знаходиться в країні, де займається своєю справою один з найбільш впливових торговець зброєю. Перед Джонатаном постає непросте завдання – він повинен наблизитись до оточення Річерда Ропера і знешкодити його.

Вигнанець (2015)

Атмосферний, похмурий, містичний, але захоплюючий серіал. Він розповідає про молодого мужчину, в житті якого відбуваються різноманітні надприродні речі. Герой намагатиметься розгадати чому все це відбувається саме з ним.

Німеччина-83 (2015)

24-річного Мартіна Роха вербують в агенти управління розвідки і контррозвідки. Його відправляють в ФРН, де він надходить на військову службу, щоб передавати інформацію про дії військ НАТО. Таким чином хлопцю відкривається новий світ з небаченими раніше чудесами цивілізації.

Слово на букву А (2016)

Сімейство Хьюз живе як і всі британські сім’ї. Вони працюють, сваряться, миряться. Але звичний уклад життя руйнується, коли їх молодшому синові ставлять діагноз «аутизм». І ось вони вже більше не звичайна сім’я. Важка тема, піднята в серіалі, обіграна з максимально можливою легкістю, а нове життя великої, люблячої сімейки рясніє комічними ситуаціями.

Марчелла (2016)

Колишній лондонський детектив Марчелла Бекленд спустошена розлученням – чоловік іде від неї і двох дітей. Але до неї навідується старший детектив з відділу розслідування вбивств, який шукає інформацію про нерозкрите справі 11-річної давності. Це справа про серійного вбивцю, який, схоже, знову став активним. Марчелла вирішує повернутися до роботи, до відділу розслідування вбивств. Вона проникає в світ онлайн знайомств, проституції і дізнається про сумнівні відносини роботодавців свого чоловіка, намагаючись при цьому врятувати свій шлюб.

+