10 серіалів, які можна переглянути за вихідні

Класних серіалів багато, але часу на них ніколи не вистачає. Але, на щастя, є мінісеріали, які цілком реально подивитися від і до одні вихідні. Саме таким ми присвятили цю добірку.

Трохи за сорок

Життєва комедія про терапевта, який постійно підозрює дружину в зрадах і намагається вивести її на чисту воду. А все тому, що між подружжям давно немає пристрасті.

У тихому болоті

Три героїні, три матері: Ліза, Кейт і Роза, чиї долі перетинаються біля воріт школи, де навчаються їхні діти. У кожної з них свої особисті проблеми, з яких вони знаходять неординарний вихід.

Сімейний брак

Сімейна пара Луїза і Том щотижня відвідують психотерапевта, а після цього щоразу заходять до бару. Там, за келихами вина і пива подружжя обговорює спільне життя.

Семейный брак

Мілдред Пірс

В серіалі розповідається історія жінки, яка пройшла довгий шлях злетів і падінь. У центрі сюжету — заможна американка, яка після розлучення залишається без копійки з дітьми на руках. Вона влаштовується офіціанткою в кафе і впевнено прямує до успіху.

Говардс Енд

В основу сюжету покладено класичний роман, який переносить глядача на початок минулого століття і розповідає історію трьох родин різних класів. Долі останніх несподіваним чином перетинаються.

Нічний адміністратор

Класичний шпигунський серіал про молодого портьє. Він працює в модному готелі і отримує від спецслужб завдання втертися в довіру до мільйонера, який торгує зброєю.

Маленька Америка

Романтичні, надихаючі і несподівані історії про життя емігрантів, які оселилися в США. Кожен із них досягає успіху в своїй справі і всупереч труднощам впевнено йде до мети.

Нормальні люди

Найпопулярніший парубок школи Коннелл закохується в дивну багачку Марієн, у якої немає друзів серед однолітків. Цій парі доведеться пройти чимало випробувань, у яких кожен впізнає свою першу любов.

Чому жінки вбивають

В одному будинку в різний час живуть три жінки — домогосподарка Бет, світська левиця Симона і адвокат Тейлор. Кожна з них по-своєму нещасна в шлюбі. Однак хто наважиться помститися коханому, забравши у нього життя?

Гострі предмети

Журналістка Камілла розслідує вбивства двох дівчат, які відбулися в її рідному містечку. Головна героїні повертається в давно забутий нею будинок, де зустрічає свого непростим минулим.

+