Илон Маск

Якщо ви думаєте, що Ілон Маск – це типовий мільярдер, який постійно працює і рідко з’являється на публіці, то ви помиляєтесь. Ілона неодноразово помічали в комічних ситуаціях, особливо виділяється зйомка в кіно. Розкажемо про 10 фільмів з Ілоном Маском

Ім’я Ілона Маска зараз знає майже кожен: він не лише будує революційні ракети та автомобілі, а й часто спілкується з фанатами, причому іноді дуже незвичайними способами. Коли в мережі з’явився мем “Як тебе таке, Ілон Маск?”, Винахідник сміявся разом з усіма. Наприклад, був випадок, коли російський телеканал «НТВ» виклав у свій Twitter відеозапис «Самохідний інфаркт» з автомобілем, в якому умільці поміняли місцями перед і зад. Вийшло, що автомобіль рухався вперед кормою, а ззаду була його лицьова частина. Маск відповів на цю публікацію своїм «Хахом офігенно», причому російською мовою.

Ілон Маск любить незвичайні вчинки. У прямому ефірі подкасту Джона Рогана він почав курити марихуану. А коли народився його син, Ілон дав йому незвичайне ім’я – X Æ A-12.

Також за Маском було помічено і неоднозначні висловлювання. Він посміявся з дивного формулювання займенників у трансгендерів, чим викликав хвилю обурень. І хоч це негативно вплинуло на репутацію інженера, ми його знаємо та любимо саме за таку його незвичність. Погодьтеся, не так багато у світі мільярдерів, особливо тих, хто посідає перші позиції у Forbes, спілкуються з фанатами у такій формі.

Ще одним захопленням Маска є кіно. Повноцінні ролі він не грає, на це він не має часу, але його часто можна помітити в ролі камео. Розберемо 10 найцікавіших камео Ілона Маска у кіно.

Залізна людина 2

Напевно, найпопулярніша поява Ілона в кіно сталася у фільмі «Залізна людина 2». У 2010 році ракетобудівник ще не був таким популярним, і це дало йому невеликий поштовх. У фільмі він грає самого себе, який зустрічається з Тоні Старком у ресторані. Маск вітається з ним і нагадує про обіцянку збудувати «суперджет». Старк відповідає згодою, сцена закінчується.

Люди в Чорному: Інтернешнл

Тут камео не таке яскраве, як у минулому фільмі. Інженера показують на великому проекційному екрані на базі ЛВЧ у той момент, коли на нього дивиться героїня Теси Томсон. Після секундного показу до героїні раптово підходить директор бази, розпочинається інша сцена.

Чому він?

Головний герой зустрічає Маска у клубі, між ними починається розмова. Вони знайомляться, Ілон представляється своїм ім’ям і запитує про те, хто його співрозмовник. Після з’ясування Ілон йде, сказавши «о-оу» – фразу, яка спантеличила персонажа Брайана Кренстона.

Перевага

Тут комік, актор та трохи інженер засвітився у ролі глядача презентації про штучний інтелект.

Мачете Вбиває

Ілон виступає у ролі того, хто відправив Мачете до космосу. Цікаво, що це сталося за сім років до запуску Crew Dragon.

Теорія великого вибуху

Говард несподівано зустрічає молодого актора у їдальні для бідних, де той виявився через те, що «розливав підливу для індичок, але був надто щедрим, тож перевели сюди». Говард визнав, що великий його фанат, і трохи збрехав, що вже був у космосі. Наприкінці сцени Макс запросив Говарда скуштувати з ним шматочок гарбузового пирога.

Дитинство Шелдона

Нам показує Ілона, який сидить в офісі SpaceX, і нишком читає записи в зошиті юного Шелдона.

Сімпсони

Творці присвятили цілу серію винахіднику. У ній розповідається про те, як Макс зробив Бернса банкрутом через ідею про нешкідливе паливо.

Південний парк

В одній із сцен Тіммі продає на аукціоні права на використання «інвалідки» за 2,3 мільярда Ілону Маску.

Рік та Морті

Сцена на заводі Tesla в альтернативному всесвіті, де бивень-директор компанії Ілон Таск спілкується з Ріком і Морті з приводу порятунку всесвіту.