Серіали про великі гроші

Нижче на вас чекає п’ятірка серіалів, що розповідають про амбітних банкірів, підприємливих фінансистів та агресивних мільярдерів.

Індустрія

Серіал показує жорстокий світ великих грошей, в який намагаються пробитися молоді таланти. В центрі сюжету – кілька випускників коледжів, які намагаються отримати місце в ведучому інвестиційному банку Лондона. Кожному з них доводиться стати героєм небезпечної та водночас надихаючої історії, адже вони готові на все заради успіху в кар’єрі. Сценарій до серіалу писали досвідчені банкіри.

Вікторина

Історія про те, як британські телевізійники придумували шоу «Хто хоче стати мільйонером?», а паралельно глядачі вигадували способи зламати це шоу. Великі гроші в результаті отримають ті, хто не тільки вміє добре рахувати, але й швидко орієнтується в енциклопедії.

Мільярди

Продовження епічної фінансової драми про протистояння мільярдера і прокурора в Нью-Йорку. Перший шукає способи стрімкого збагачення, щоби заробити якомога більше. Другий – вибудовує схеми стосунків, щоби отримати владу. Вони риють один на одного компромат. І при цьому між ними стоїть жінка психолог, яка в однаковій мірі дорога як фінансисту, так і прокурору.

Озарк

Сюжет цього серіалу відштовхується від фінансового бекграунду і заходить далеко в темні надра кримінального світу. В центрі історії знаходиться фінансист Мартін Бьорд, який займається відмиванням грошей наркокартелю. Для цього він із сім’єю переїздить у невеличке містечко Озарк.

Спадкоємці

Як і вищезгаданий «Озарк», цей серіал отримав дуже високі оцінки як від глядачів, так і від критиків. Другий сезон «Спадкоємців» вийшов ще у 2019-му, проте саме в 2020-му він отримав низку престижних нагород.

Картина розповідає про сім’ю медіамагнатів. Три сини і донька пристарілого власника мільярдної компанії прицілюються на місце у її керма. Та щоби отримати владу на одним із найбільших у світі капіталів треба пройти низку складних і часом жорстоких екзаменів, які влаштовує своїм дітям батько.

+