ТОП-10 кафе у Києві за проектами Балбек Бюро

Бюро Балбек є видатною архітектурною та дизайн-студією, заснованою українським архітектором Славою Балбеком та Борисом Дороговим. Протягом понад 14 років вони присвячують свій час створенню унікальних просторів для комерційних, корпоративних та житлових об’єктів. Праці студії, у тому числі й кафе Балбек Бюро, були удостоєні багатьох міжнародних нагород і отримали визнання в різних медіа по всьому світу.

Кафе Балбек Бюро: проекти архітектурної студії з фото

У цій статті ми зібрали 10 київських ресторанів та кафе Балбек Бюро. В основі кожного з них лежать принципи комфорту, інновацій та функціональності. Особливість підходу бюро полягає у ретельному вивченні місця розташування кафе та подальшому вдумливому втіленні деталей.

KYIV FOOD MARKET

Вулиця Князів Острозьких, 8

Ресторанний комплекс KYIV FOOD MARKET площею 2000 кв. розташований у будівлі № 5 колишнього військового арсеналу, збудованого наприкінці 18 століття. Це чудовий зразок промислової архітектури, чий унікальний, автентичний характер бере свій початок із багатої історії споруди.

Колись пустельний і холодний простір перетворився на місце тяжіння, де люди збираються, надаючи місцю нового соціального значення.

Ідея співзасновників полягає в тому, щоб зібрати найкращі ресторани Києва під одним дахом, де кожен із них представляє свої страви. Меню не перетинаються, що зменшує конкуренцію між закладами до нуля, а водночас дозволяє задовольнити різноманітність смакових уподобань відвідувачів.

MOLODIST

Вулиця Князів Острозьких, 8

Molodist – це кафе-бар площею 470 кв. м. Основна концепція заснована на атмосфері 90-х, що нагадує дитинство до електронних гаджетів. Кафе пропонує знайомі домашні страви. Саме приміщення є продовженням будівлі XVIII століття, яка колись була військовим арсеналом. Частина цієї будівлі тепер вміщує Київський ринок їжі. У цьому місці легко відчувається енергія молоді, варто лише переступити поріг.

КАФЕ MARKÓ

Вулиця Софіївська, 19

Markó розташований на першому поверсі готелю Софія, неподалік Софійської площі в Києві. Воно поєднує в собі жваву ранкову атмосферу з розміреним шумом насиченого залу в обідню пору, а також затишні вечері при свічках з вином та закусками. Назва кафе є даниною поваги життю та творчості Марка Вовчка, яка деякий час прожила у Києві та стала символом незалежних, прогресивних та ліберальних цінностей в українській культурі. Вона вважається одним із перших впливових авторів модернізму в Україні та яскравим представником інтелігенції свого часу.

Кафе доповнює концепцію дизайну готелю Софія. Його цільовою аудиторією насамперед є дипломати та люди, які приїжджають до Києва з робочих питань. Ці гості можуть дозволити собі зупинитися в міжнародній мережі преміум-готелів, але хотіли б отримати більш автентичні враження від відвідування країни та знайомства з її культурною спадщиною.

101 WINE BAR

Вулиця Мечникова, 9А

101 – це простір у просторі. 40-метрова кімната, що спокійно розташована за стійками в торговому центрі. одночасно ізольована та інтегрована в навколишній простір. Для створення зв’язку між баром 101 і зовнішнім світом архітектори прибрали одну з стін і замінили її склом. Ця прозора скляна стіна разом із ключовим елементом інтер’єру – тепло підсвіченою відкритою полицею для пляшок з вином – забезпечують “канал зв’язку” між баром і торговим центром. Масивні двері слугують порталом, який відокремлює два світи, де час іде різними темпами. Переступивши поріг, світло тьмяніє, звуки вщухають, і час здається сповільнюється.

DUBLER

Вулиця Івана Павла ІІ 10/1

Dubler – це міське кафе на Печерську. Основною його цінністю є спільнота, що формується навколо крутої кухні та легкого обслуговування. І все це в затишному інтер’єрі, що дозволяє гостям одночасно насолоджуватися їжею та спілкуванням.

DYLETANT

Вулиця Юрківська, 57/17

Dyletant – це міське кафе всього за кілька кроків від станції метро Тараса Шевченка на Подолі. Концепція закладу – простий та зручний дизайн, що поєднує чіткі форми та елементи. Ідеєю засновника було створити кафе для друзів, де можна швидко пообідати за 20 хвилин, обмінятись дружніми фразами з бариста та продовжити свій день. “Ми хотіли створити місце, привабливе для місцевих жителів із домашніми тваринами, мешканців інших районів, туристів та звичайних перехожих”, – каже Слава Балбек.

100 РОКІВ ТОМУ ВПЕРЕД

Вулиця Володимирська, 4

Концепція цього ресторану, розташованого в історичному центрі Києва, відображена у його назві. Власники ресторану хотіли привнести традиційну українську кухню до сучасного інтер’єру, створивши зв’язок між історичним минулим та інноваційним сьогоденням України. Елементи меблів, матеріали та кольори, визнані як традиційні, набули сучасного мінімалістичного прочитання. Стіни, підлога та меблі виконані у світло-бежевих тонах із вкрапленнями червоного. Саме така кольорова гама характерна для традиційних українських вишиванок. Диз

айн великого обіднього столу та лав заснований на старовинному інтер’єрі, але біле оздоблення та чисті лінії легко вписали його в сучасну обстановку.

КИТАЙСЬКИЙ ПРИВІТ

Вулиця Івана Франка, 7

Китайський Привіт – це китайський ресторан в історичному центрі Києва. Завданням було поєднати сучасний мінімалістичний дизайн з автентичними елементами декору та освітлення, властивими китайській культурі, а також адаптувати традиційний китайський дизайн під сучасні вимоги молодих прогресивних місцевих та зарубіжних гостей. Найбільшою складністю було вписати екстер’єр та інтер’єр в історичне та культурне оточення. Завданнями для інтер’єру були збереження тендітного балансу справжності та сучасності, а також створення затишного простору для молоді та сімей з дітьми.

THIS IS PYVBAR PODIL

Контрактова площа, 8

THIS IS PYVBAR на Подолі – нове місце однойменної мережі пивних ресторанів у Києві. Це шостий проект „THIS IS PYVBAR”, над яким працювала команда бюро. Загальна площа ресторану складає 1300 кв. м. Перший та підвальний поверхи вміщують 274 особи, а тераса пропонує місця для 115. Завданням команди було створити комфортабельний пивний ресторан, який втілив би цінності “THIS IS PYVBAR” і мав зв’язок з українською культурою.

KIM KIMCHI

Проспект Правди, 47

Kim Kimchi – корейський ресторан, розташований у торговому центрі «Ретровілль» у Києві. Світовий успіх корейської кухні настільки надихнув наших клієнтів, що вони вирішили привезти її до України, відкривши у столиці ресторан із такою самою автентичною атмосферою.

Це кафе Балбек займає площу 415 кв. м та вміщує 146 осіб. Тут можна скуштувати кімчі, бульгоги та чапчі, приготовані шеф-кухарем, запрошеним спеціально з Кореї.

Кафе Балбек Бюро – це неповторні інтер’єри зі смислами. Вони вміло інтегровані в історичні будівлі, а тому несуть додаткову цінність.

Легкі фільми для відпочинку: 10 позитивних стрічок

+