Вертебролог – лікування болю в спині, міжреберної невралгії

Захворювання хребта являються великою частиною всіх захворювань. Число осіб у цілому світі що страждають на хвороби наближається до двох млн. Через це в останній час великою значимостью залишається робота спеціаліста по спині. Ортопед – це лікар який піклується хворобами хребта і пов’язаних хвороб інших систем людини.

лікування міжреберної невралгії

Знаючий фахівець зможе вчасно встановити точне заключення і призначити правильне відновлення. Фахівець застосовує обстеження пацієнта, і високотехнологічні способи діагностики.

При яких скаргах треба звернутись до фахівця?

Біль в шиї  це основний недуг із-за чого пацієнти звертаються до лікаря. Головними джерелами болю є проблеми хребта, зажатість нервових волокон, міжреберна невралгія https://vertebrolog.kiev.ua/ua/nevralgija. Біль – це головний симптом хвороби хребта, тому дуже важливо не затягувати з прийомом до лікаря при виявленні початкових симптомів болісних проявів.

Розповсюдження болю в руку або в черевну частину нерідко супроводжує проблеми, часто при затисканні нервових стовбурів.

Біль в голові утворюється при уповільненні перебігу по венам, які прямують через поперекові частини верхніх тіл і впливають на кровообіг голови.

Відчуття скутості м’язів, обмеження активності часто спостерігаються у пацієнтів із порушенням кістково-м’язового апарату.

Постраждалий Володимир 45 років звернувся в закладі ортопедії Кінезі з симптомами на потиличний дискомфорт і міжреберною невралгією. Тиждень вже приймає різноманітні таблетки але змін не помітив. В закладі йому зроблено додаткове дослідження – зроблена рентгенографія цього відділу та узд судин шиї. Одразу виявлено порушення мозкової артерії в даному сегменті хребта. Після виконання лікування самопочуття пацієнта покращилось, пацієнт став до роботи, болі зникли.

Як відбувається візит у вертебролога і реабілітація?

На прийомі вертебролог виконує обстеження пацієнта, з’ясовує скарги захворювання. Проводиться ортопедичне обстеження. При необхідності спеціаліст направляє людину на інструментальні методи обстеження: магнітно-резонансна томографія, УЗІ судин шиї. Вони допомагають виконати пошарові знімки суглобів, це допомагає детально визначити стан тканин та вияснити шляхи що довели до утворення цього недуга. Після проведення обстеження людині встановлюється діагноз і призначається відповідне медикаментозне лікування.

В відновлювальний комплекс будуть впроваджені наступні засоби:  ударна процедура, лікувальні блокади, кінезітерапія, сухе розтягування спини, масаж.

Довіряйте вашу проблему професіоналам. Вертеброневрологи нашого відділення завжди будуть готові сприяти в усуненні недугів з хребтом.

ЧИТАТИ ЩЕ

Друк на крої: персоналізація одягу на новому рівні

У світі моди та брендингу друк на крої відкриває нові горизонти для створення унікального одягу. Ця технологія дозволяє наносити зображення на деталі одягу до їх...

Смартфон чи фотоапарат: що вибрати для якісних знімків

Сучасні телефони отримують багато корисних функцій та поєднують можливості різних пристроїв. Вони мають диктофон, секундомір, плеєр, а також фотоапарат. Однак питання чи може камера смартфона...