5 фільмів із красивим дизайном апартаментів

Обережно! Ці фільми змусять вас негайно почати переїзд або принаймні взятися за тотальне перепланування вашого житла. Кожна з цих стрічок варта того, щоб створити окремий «Оскар» у категорії «Дизайн інтер’єрів». Адже майстри, які доводили до досконалості стиль апартаментів у цих картинах, виявили не менше креативу, ніж виконавці головних ролей.

Велика краса

Оскароносна стрічка, переповнена розкішшю, витонченістю та почуттям стилю. В інтер’єрах, що зустрічаються у картині, гармонійно сплітається античний пафос, класична строгість та ультрасучасна лаконічність. Дія фільму розгортається у Римі. Головний герой – відомий журналіст та письменник Джеп Гамбарделла. Йому вже 65 років і він до ладу розчарувався в навколишньому світі.

Майже щоночі він проводить на світських тусовках. Але дуже скептично ставиться до тих, кого зустрічає. Він засуджує кожен їхній крок, кожну дію та вчинок, адже будь-який з них не здатний привернути до себе увагу нічим, окрім як своїми грошима чи скандалом навколо себе. Всіх цих людей, які вважають себе представниками вищого суспільства, Джеп із величезним задоволенням викриває, показуючи справжнє нутро кожного з них.

 

Ex Machina

Інтер’єри майбутнього виглядатимуть саме так, як у цьому фільмі. Один із найуспішніших науково-фантастичних фільмів Ex Machina розповідає про програміста великої інтернет-компанії. Несподівано він стає переможцем конкурсу, у якому розігрувався шанс пожити у будиночку генерального директора компанії. Однак після прибуття в це місце він розуміє, що став частиною дивного експерименту, який назавжди змінив його уявлення про світ. Адже головному герою довірять тестування жінки-робота зі штучним інтелектом.

 

50 відтінків сірого

Одна з найгучніших еротичних мелодрам розширює горизонти не лише сексуальної свободи, а й уявлення про те, яким має бути ідеальний сучасний інтер’єр. Просторі студійні планування тут заповнені синьо-сірими меблями, а широкі вікна на всю стіну створюють ілюзію безкрайніх стін. У центрі сюжету картини студентка-літератор Анастасія Стіл, яка вирушає на інтерв’ю до багатого Крістіана Грея. Вона стикається з красивою, блискучою і водночас страшною людиною. З цього моменту починається їх небезпечна та пристрасна історія кохання.

 

Шалено багаті азіати

Найрозкішніші апартаменти в найвищих хмарочосах Сінгапуру, де закочують вечірки найбагатші люди світу. Саме це показано у строкатій комедії «Безумно багаті азіати», яка дає можливість побувати в закритому для багатьох світі мультимільярдерів. У центрі сюжету стрічки знаходиться китаянка Рейчел Чу, яка мешкає в Нью-Йорку та має науковий ступінь з економіки. Разом зі своїм бойфрендом Ніком вона вирушає до його рідного міста Сінгапуру на весілля кращого друга дитинства. Після приїзду Рейчел починає поступово дізнаватися правду про свого коханого: виявляється, що Нік – виходець з шалено багатого сімейства, якому належить величезна спадщина. Він – чи не найзавидніший холостяк усієї Азії. Сама того не бажаючи, Рейчел стає легкою мішенню для заздрісників та матері, яка не схвалює вибір сина.

Американський психопат

Короткий діловий стиль інтер’єру з мінімумом меблів. У такі апартаменти мають доступ тільки ті речі, на ціннику яких не менше чотирьох нулів. Любителям обставляти свою оселю таким чином сподобається строгість квартири Патріка Бейтмана – головного героя фільму «Американський психопат». Сам чоловік, на перший погляд, нічим не відрізняється від оточуючих, у натовпі людей на нього можна не звернути уваги. У світі візитною карткою людини стає модний одяг, відвідування престижних ресторанів. Однак ночами в ньому прокидається нав’язлива пристрасть до насильства і законослухняний громадянин перетворюється на витонченого вбивцю, який наводить жах на спляче місто. Таким чином Патрік починає низку жорстоких і безглуздих вбивств.

Розробити та реалізувати ваш персональний дизайн – проект, що втілює мрії та сучасні технології дуже просто, достатньо знайти спеціаліста, який стане вашим надійним радником.

Юлия Николаенко, основательница дизайн- бюро Art Space Studio
Юлия Николаенко, основательница дизайн- бюро Art Space Studio

Юлія Ніколаєнко, засновниця Art Space Studio, дизайн-бюро в чиєму портфоліо успішно реалізовані проекти житлових приміщень: будинків, квартир та апартаментів, а також промислових об’єктів, рітейлу та сфери гостинності.

архітектор

«Те, де ми проводимо час, працюємо, живемо формує наші уявлення, про що ми думаємо та про що мріємо. Для команди Art Space Studio важливо створювати інтер’єри, які надихають, де народжуватимуться гарні ідеї. Змінюємо світ за допомогою технологій дизайну та створюємо гармонійні атмосферні простори для життя та роботи. Кожен проект для нас — це можливість розповісти історію, де головний герой ви, ваші мрії та цілі» – ділиться цінностями дизайн-бюро Art Space Studio Юлія Ніколаєнко.

архітектор

Більше про дизайн-проекти Art Space Studio

Обговорити ваш проект із архітектором

+