Кращі фільми про подорожі в часі

Хто з нас не мріяв навчитися переміщатися в часі? Завдяки переведенню годинників на зимовий час у нас така можливість. А ще ми можемо дивитися фільми про подорожі в часі і відчувати себе міжчасовими мандрівниками.

Далеко по сусідству

Томас має за своїми плечима вже п’ятдесят років життя в цьому світі. Він домігся успіхів в житті. У нього престижна робота, не поганий рахунок в банку, любляча дружина і діти. А майбутнє досить сіро і одноманітно. Як то помилково Томас сідає в інший потяг, і потрапляє в місто, де пройшло його дитинство.

Саме там сталася трагедія, яка забрала життя мами хлопчика сорок років тому. Чудовим чином Томас повертається в своє тіло в чотирнадцятирічному віці. Він знову зустрічає тих кого знав багато років назад. Своїх друзів, перше кохання, свого батька, сестру і вірного пса. Саме такі несподівані сюжетні повороти сприяють тому що дивитися кіно про подорожі стає дуже цікаво.

Чорний лицар

Стояв звичайний сонячний літній день. Джамал, як завжди, займався чищенням рова в міському парку розваг під назвою «Середньовічний світ». Зовсім випадково Джамал перекинувся через перила мосту, впав у воду і виринув в Середньовічній Англії. На початку його прийняли за посла з Нормандії через його дивний одягу і розмову.

Після він познайомився з чарівною змовницею, яка мріє скинути тутешнього короля-тирана. Джамал, затягнутий в змову, між справою мріє відкрити мережу ресторанів швидкого харчування. Він спокусив дочку самого короля і залякав до смерті всіх городян своїми «чаклунськими» можливостями.

Петля часу

Події розгортаються в середині 21-го століття. Головний герой – хлопчина на ім’я Джо, такий собі «ліквідатор», що вбиває людей, яких відправляють на 30 років в минуле з часів, де винайдені до того моменту подорожі в часі контролюються організованими злочинними угрупованнями.

Однак одного разу він зіштовхуються із замовленням на постарілого самого себе і кілер виконувати його не збирається. Обидві версії Джо тікають і намагаються змінити своє майбутнє.

Північ у Парижі

Письменник і безнадійний романтик Гіл, переконаний, що повинен був жити в 1920-их роках. Разом зі своєю нареченою Інес він приїжджає в Париж, щоб відвідати місця де в омріяній епосі жили і творили його кумири.

Одного разу він і справді опиняється в минулому. Зустрічаючись там з Хемінгуеєм, Пікассо, подружжям Фіцжеральд, Гертрудою Стайн він розуміє, що належить цьому часу і хоче залишитися там назавжди.

У картині є все краще, що властиво фільмам Аллена: тонка пародія, іронія і вишуканий післясмак. Дивитися кіно про подорожі в такому виконанні – одне задоволення.

Коханий з майбутнього

За сюжетом, у двадцять один рік Том дізнається від свого батька велику таємницю: усі чоловіки в їхній родині володіють даром переміщатися у часі.

Сором’язливому і недосвідченому в сердечних справах чоловікові такий дар вельми необхідний, адже тепер будь-яку помилку в розвитку романтичних стосунків можна моментально «виправити». Однак деякі моменти в житті можна пережити лише один раз. Заради таких висновків і варто дивитися фільми про подорожі.

Вартовий часу

«Патруль часу» – це урядова організація, створена після винаходу машини часу для запобіганню злочинів минулого. Найдосвідченіший агент патруля провів чимало успішних операцій, але всі його спроби зупинити терориста, який влаштовує серію вибухів по всьому світу, закінчуються провалом.

Коли його ліміт безпечних переміщень добігає кінця, агента відправляють на його останнє завдання. Він повинен завербувати для служби в патрулі людину з химерною фізіологією і біографією, у якого два імені – Джейн і Джон.

Кейт і Лео

Саме ця картина стала улюбленицею всіх, хто любить дивитися кіно про подорожі в часі.

Лео – неймовірно привабливий молодий герцог, аристократ, людина слова, честі, справжній чоловік з великої літери. Кейт – молода, красива, емоційна, самотня, працює в рекламному агентстві, живе по сусідству з колишнім другом, який не перестає діставати її постійними дослідами з переміщеннями у часі.

Біда в тому що вони живуть в різний час. Але завдяки цьому самому колишньому другу ці двоє зустрічаються і незабаром розуміють що життя безглузде і неможлива один без одного.

Сторожова застава

Фільм розповідає про сучасного школяра Вітька, який через загадковий портал часу потрапляє у минуле — на тисячу років назад. На землях Київської Русі, Вітько знайомиться із легендарними воїнами юним Олешком, могутнім Ільком та суворим Добринею.

Він дізнається, що на Русь наближається страшна небезпека, а щоб повернутися додому, хлопцю доведеться вийти на бій з половецькою нечистю, побороти власні страхи та проявити справжню хоробрість. Здається, у Вітька не залишиться часу, щоб дивитись фільми про подорожі. Зате йому вдастся навчити легендарних богатирів сучасному сленгу.

На межі майбутнього

Стрічка, заснована на популярній графічній новелі під назвою «Все, що потрібно – вбивати». В центрі сюжету солдат, що бореться з армією прибульців, опиняється у петлі часу, що замкнулася на останньому дні битви. З кожним новим витком він набуває нового досвіду.

Початковий код

Капітан Колтер Стівенс виявляється в поїзді, в тілі іншої людини – хлопця на ім’я Шон Фентресс. Однак перш ніж він розуміє що відбувається, вибух бомби, закладеної в поїзді, знищує його.

Стівен приходить до тями всередині якоїсь капсули, де за допомогою комп’ютера до нього звертається жінка у військовій формі Коллін Гудвін. Вона повідомляє, що Колтер знаходиться всередині програми «Вихідний код», за допомогою якої його вселяють в тіло людини в останні вісім хвилин його життя.

Стівенса раз по раз переміщують в тіло іншої людини, знову і знову він змушений переживати чужу смерть, поки не знайде хто і де встановив бомбу.

+