Найвищі статуї світу

Найбільш відомі великі статуї світу, як Статуя Свободи в Нью-Йорку або Сфінкс в Гізі не є найвищими пам’ятниками світу. Більше того, вони не входять навіть у ТОП-10. Вважається, що статую зводять до якоїсь історичної події або присвячують знаменитій людині. Як не дивно, здебільшого лідери даного рейтингу розташовуються в Азії.

Статуя єдності

Вона зображує прем’єр-міністра Індії Валлабхаї Пателя та розташовується на острові Садху, висота її становить 182 м.

Unity statue

Чжун Юаньська статуя Будди

Набагато нижче за перше місце – всього 128 м – статуя Будди Вайрочана. Вона знаходиться в Китаї, де з’явилася в 2008 році.

Чжун Юаньська статуя Будди

Лечжун-Сасачжа

Ще одна статуя Будди побудована того ж року, оригінальність її полягає в тому, що всередині розташований музей предметів буддійської творчості. У висоту монумент становить 115,8 м-коду.

Лечжун-Сасачжа

Батьківщина-мати

Легендарний монумент у Києві був відкритий у 1981 році і досі є найвищим у Європі. Його висота разом з постаментом і мечем сягає 102 метрів. у 2023 році під час війни України проти терористичної Росії на щиті пам’ятника радянський герб замінили на український тризуб.

Батьківщина мати

Дайбуцу Усіку

І знову памятник Будди, зведений в 1995 році, він вважається найвищим серед тих, що виготовлені з бронзи, становить у висоту рівно 100 м.

Статуя богині Каннон

100-метровий монумент, розташований у Японії, у місті Усік, у 1991 році.

Статуя богини Каннон

Гуйшань Гуаньінь тисячі рук та очей

На 1 м менше богині милосердя – бронзова статуя, розташована у Китаї у місті Хунань. Відповідно до легенди, 1000 рук і очей Гуаньінь отримала від Амітабха для того, щоб встигнути звільнити всіх живих істот від переродження та Сансари.

Гуйшань Гуаньінь тисячі рук та очей

Великий Будда Пхукет

Ще один Будда, розташований у Тайланді на Пхукет. У висоту він становить 92 м, статуя була побудована на зібрані пожертвування.

Большой Будда Пхукета

Авадзі Каннон

Статуя, що відноситься до найбільш дивовижних, розташовується в Японії. Присвячена вона, як не дивно, не божеству і не видатній людині, а ріелтору, який колись займався нерухомістю. Саме з його будинку було зведено цю статую. Після смерті власника її передали до рук уряду. У висоту вона становить 80 м.

Статуя Будди в Уси

Чергова статуя Будди, зведена з бронзи, розташована в місті Уси в Китаї, вона становить 88 м і завершує ТОП-10 найвищих статуй у світі.

Статуя Будди в Уси

З цього рейтингу багато хто дійсно з подивом може дізнатися, що Статуя Свободи – це своєрідний середнячок, який, незважаючи на свою популярність у всьому світі, не увійшов навіть до першої десятки.

ЧИТАТИ ЩЕ

Найсексуальніші фільми 2024 року: добірка нових еротичних кінострічок

Якщо є щось, що нам подобається, то це сексуальні фільми. У 2024 році немає недоліку в сексуальному кіно — від романтичних фільмів з рейтингом X до еротичних трилерів і...

Почати нове життя: 5 надихаючих фільмів

Дотягуватися до бажаного часом буває дуже складно. Трапляються обставини обертаються проти вас. Більшості людей у ​​такій ситуації потрібна мотивація та м оральна підтримка, щоб розпочати...

Чемпіонат Європи з футболу: усі переможці

Чемпіонат Європи з футболу – це престижне міжнародне змагання, яке проводиться кожні чотири роки. За довгу історію турніру було багато футбольних націй, які прославилися своїми...

ТОП-10 сортів кави у зернах для дому: рекомендації на 2024 рік

З настанням осені, коли хочеться поринути в затишок і насолодитися прекрасними моментами в домашній обстановці, вибір правильної кави відіграє важливу роль. Ми підготували ТОП-10 кави...