Психолог рекомендує: 5 фільмів про сильних духом

Психолог Олексій Мащенко тримає свою чуйну руку на пульсі здорового глузду і класного кіно. У своїй попередній добірці фільмів він розповів про картини, які нагадують про те, що означає бути людиною, а на цей раз Олексій взявся за більш мотиваційну тему – сила духу. Погодьтеся, в 2020 році, з усіма його кризами, пандемією, пожежами, війнами та іншими потрясіннями, сила духу – часом, єдине, що допомагає вистояти. Олексій Мащенко підібрав п’ятірку фільмів, які допоможуть вистояти і вам навіть у найбурхливішому штормі.

Помста від кутюр

Тавро суспільного осуду може відбитися і залишитися на все життя, навіть за злочин, якого ти не робив. Так сталося з героїнею фільму, талановитою кутюр’є, яка повертається в своє невелике містечко, щоби знайти правду і помститися за приниження. Її пристрасть до справедливості руйнує все на своєму шляху – брехливість, святенництво, лицемірство. А любов до краси та шиття заворожує і притягує, як магніт. Незрівнянна Кейт Уінслет в одній із кращих своїх ролей.

Фільм приголомшливо гармонійно поєднує в собі драму і комедію, оповідаючи про тернисту долю обдарованої людини, яка знає ціну зради, справжнього кохання і гіркої втрати. Це все про Гідність і Людяність, Безлюбність, Заздрість і Ненависть. Здатність не зраджувати себе і своє покликання, які б випробування не випали на твою долю.

Як мене звати

Фільм про зіткнення поколінь, молодіжний максималізм і життєву мудрість, про пошук любові, якої часом так не вистачає в дитинстві. Дорослішаючи, стаючи грубішим, швидко навчаючись цинізму і споживання, кожна дитина в душі все одно залишається беззахисною і голодною на увагу і теплоту. Тільки вона не бачить, ким вона стає в результаті цього. Дочка вперше зустрічається з батьком, не в силах пережити його проступок по відношенню до неї. Підігріта пристрастю, мораль б’ється з любов’ю, як інтелект із серцем, не в змозі розрізнити істотне і не дуже.

Все, що йде від серця, все справжнє є підпиткою, але для розуміння цього, потрібно пройти багато випробувань і потрясінь, пережити розчарування і біль, поглянути на себе і те, що відбувається по-новому. Це фільм про людяність, якої неможливо навчитися або отримати від когось. Це здатність відкрити в собі невідому глибину, через новий досвід, в який, ризикуючи, увійшов одною, а вийшов іншою людиною. Людиною, а не твариною.

Загублені в льодах

У боротьбі за виживання важко пам’ятати про людяність, коли твоє життя на межі. Головний герой після авіакатастрофи залишається один в арктичній пустелі, кожен день посилаючи сигнал лиха, долаючи холод і голод, не втрачаючи надії на порятунок. І ось трапляється щасливий день, прилітає вертоліт. Але цей подарунок долі перетворюється в нелюдське випробування, яке змусить його перемогти себе і дійти до межі. Адже всі наслідки складної ситуації залежать не від умов, що виникли, а від людини, яка в неї потрапила. Приголомшлива гра Мадса Міккельсена, де кожна сцена заворожує і пробуджує віру в Людину.

Пали!

Старший інспектор жіночої колонії стикається з незвичайною засудженої. Їх емоційна дуель перетворюється у взаємне тяжіння, яка призводить до трагічної розв’язки, де кожній доведеться вирішити свою долю.

Коли світлий ідеалізм розбивається вщент об сувору правду життя, в тобі залишається тільки сьогодення – Гідність і Гордість. Це відданість собі і своєму таланту, про яку можна навіть не здогадуватися, серед тупості, лицемірства, брехні й насильства. Але навіть якщо ти задихаєшся від несвободи, але у тебе є мрія, життя обов’язково пошле шанс, який все змінить. Ти зможеш повернути собі право прожити своє життя і зробити те, що ти любиш найбільше на світі. Поки ти живий, вставай і пробуй!

Прекрасна епоха

Головний герой отримує несподіваний подарунок долі – унікальну можливість повернутися в минуле, до тієї першої зустрічі, коли трапилася закоханість. Знову пережити цей захват, трепет і зародження чарівництва. Цей експеримент, поєднуючи в собі комічні і трагічні моменти, змінить життя всіх його учасників.

Гарний фільм про кохання, яке завжди живе в нашому серці і не в’яне, разом із віком і тілом. Воно залишається чистим і справжнім. Тільки людина з часом змінюється – охолоджується, заспокоюється, стає розсудливою, перестає ризикувати і помилятися. Здатність любити – це дар, жива форма людяності, коли твоє серце, незважаючи на умови і характер твого життя, стать і вік, здатне тріпотіти і дивуватися, залишаючись таким же невинним, як у дитинстві.

Зв’язатися з Олексієм Мащенко для консультацій можна через його сторінки в Facebook і Instagram, а також через його канали у Viber, Telegram і YouTube.

ЧИТАТИ ЩЕ

10 кращих міні-серіалів на один вечір

Головна проблема серіалів - якщо це любов з першого погляду, то це надовго. Яке щастя, що не всі вони розраховані на 100500 сезонів, і перегляд багатьох...

ЗСЖ: мотиваційні фільми про здоровий спосіб життя

Періодично ми замислюємося над зміною свого життя на краще. Ми купуємо абонементи в зал, забиваємо холодильник лише здоровою їжею і починаємо ходити з роботи пішки....

Куди піти у Львові: 15 класних місць

Львів – місто по-справжньому дивне, цікавих місць у ньому не перерахувати, і серед них можна відібрати найкращі об'єкти, відвідати які обов'язково рекомендують екскурсоводи зі стажем. Площа...

Найкращі порноактриси 2024 року

Роки мастурбації на ту саму порнозірку стають нудними, навіть якщо вона гаряча штучка. Звичайно, вона може здивувати вас новими сценами, наприклад, першим аналом чи сексом...