Найкращі фільми Аль Пачіно

Аль Пачіно – один із найвідоміших та найулюбленіших акторів, на якого рівняється багато послідовників. Ця добірка найяскравіших і незабутніх ролей знаменитого актора включає тільки 20 фільмів. Можна, звісно, ​​забути деякі важливі деталі. Однак ми не боїмося помилитися і спробуємо все ж таки проаналізувати такий великий масив творчості відомої та шанованої людини.

Тринадцять друзів Оушена (2007)

У цьому фільмі Пачино виконує роль боса казино у Вегасі, який усіма правдами та неправдами хоче отримати нагороду за найкращий заклад у гральному бізнесі, тому він ідеально вписується в компанію тепер уже тринадцяти друзів Оушена. Вирішивши своєрідним чином обчистити хлопців із сумнівною репутацією, не маючи при цьому неприємних наслідків, він не розраховує свої сили. Це принесе йому чимало прикрощів і неприємних моментів.

Гроші на двох (2003)

Тут актору дісталася роль вульгарного ділка, око якого падає на колишнього спортсмена, який став аналітиком у галузі спорту, практично без помилок пророкує підсумок матчів та спортивних змагань. Намагаючись заманити хлопця великими грошима, діло дуже хоче отримати велику вигоду, але чи вдасться йому це зробити.

Френкі та Джонні (1991)

Виконуючи роль Джонні, Аль Пачіно взяв участь у фільмі із можливостями другого шансу. Це коли, незважаючи на скоєні помилки, кожен має отримати можливість усе виправити та отримати шанс на кохання та гідне життя. Для цього і надається кожному додаткова можливість налагодити своє життя належним чином.

Море кохання (1989)

Історія кохання людей, які вже встигли пізнати всі розчарування у невдалому коханні та шлюбі. Події розвиваються поруч із детективним розслідуванням серії загадкових убивств. У фільмі напарницею Аль Пачіно, що виконує роль детектива Френка Келлера, стала Еллен Баркін.

Безсоння (2002)

У трилері Крістофера Нолана Аль Пачіно грає роль детектива поліції, який має важке минуле, завданням якого стало затримання вбивці в нескінченній білій ночі Аляски.

Свій чоловік (1999)

Цей фільм заснований на реальних подіях. Співробітник величезної тютюнової фірми виявляє, що виробник тютюнових виробів не доносить до споживачів інформацію про шкоду куріння та формування прихильності до тютюну, заробляючи на цьому мільярди. Журналіст, якого грає Аль Пачіно, допомагає йому донести всю правду до широких мас населення.

Венеціанський купець (2004)

Пристрастям, що киплять у фільмі, позаздрить сам Шекспір. Історія про важке життя лихваря-іудея серед жителів Венеції, які не настільки жадібні, як він, і кохання, яке різко змінює життя та долі головних героїв.

Щонеділі (1999)

Історія про життя та роботу тренера команди з американського футболу, який щонеділі має організувати найкращий матч команди, хоча цьому дуже заважають. Втручання босів, суперечки між футболістами, постійні травми гравців та розчарування вболівальників. Йому треба з честю вийти з кожної ситуації, згуртувати команду, змусити її виявити весь свій потенціал.

Адвокат диявола (1997)

Як встояти перед спокусою і не укласти угоду з самим дияволом, зумівши розпізнати пастку і уникнути спритно розставлених мереж? І чи під силу це героєві, якого грає Пачино? Тут актор зіграв разом із Кіану Рівзом та Шарліз Терон.

Серпіко (1973)

Заснований фільм на реальних подіях із життя поліції Нью-Йорка, яка не завжди має високі моральні якості. Кожному чесному поліцейському протистоїть десяток продажних. Коп Серпіко у цьому фільмі намагається не піддаватися на провокації нажитися на чужому лиху, чесно вести свої розслідування, проте за це потрапляє у немилість своїх колег, аж до того, що над його життям нависає реальна загроза. А робота під прикриттям всіляко сприяє усуненню чесного копа зі шляху перевертнів у погонах.

Собачий полудень (1975)

В основі фільму – пограбування банку. Персонаж Пачіно мав певні причини такого вчинку. У стрічці розкриваються ці мотиви та ступінь його відчаю, коли будинок оточила поліція. Ось тоді і починається тривалий процес ведення переговорів, звільнення взятих у заручники людей.

Правосуддя для всіх (1979)

Історія протистояння молодого адвоката з безжальною судовою системою, повним небажанням людей допомогти іншим, спробувати врятувати чиюсь долю. Чи зможе він встояти та зміцнити свій психічний стан у такій ситуації?

Шлях Карліто (1993)

Кримінальний авторитет зі стажем після відсидки повертається додому, намагається розпочати інше життя. Проте минулі гріхи не дають йому можливість зав’язати з минулим та розпочати життя з нового аркуша. Та чи зможе він здобути свободу?

Сутичка (1995)

По праву один із найцікавіших бойовиків. Аль Пачіно зіграв поліцейського детектива, метою якого стало впіймати грабіжника. Він довгий час у компанії членів своєї банди здійснює жорстокі напади на банки та інкасаторські машини. Грабіжника зіграв Роберт Де Ніро, який неодноразово працював із Пачино у дуеті та в інших творах. Однак тут їхнє рольове протистояння виглядає особливо ефектно.

Донні Браско (1997)

Аль Пачіно у цьому фільмі грає немолодого гангстера, до якого намагається увійти в довіру агент ФБР. Історія ґрунтується на реальних фактах. Вона розкриває суть небезпечної роботи під прикриттям, а також професіоналізм та досвід детективів.

Обличчя зі шрамом (1983)

Стрічка про історію життя дрібного бандита, який приїхав до США з Куби, сподіваючись наблизитись до піку наркобізнесу. Дедалі більше залучають гроші та влада. Однак, не бажаючи змінювати свою поведінку, бандит зазнає краху своїх планів.

Гленгаррі Глен Росс (1992)

Одна з найбільш психологічних ролей Пачіно, за яку він номінувався на Оскар. Фільм заснований на діалозі співробітників відділу продажу компанії, що займається реалізацією нерухомості. Проте ці розмови настільки цікаві, що відірватися від них практично неможливо.

Хрещений батько (1972)

Фільм приніс Аль Пачіно успіх і славу. Граючи роль молодого глави сімейного клану, якому влада передає владний дон батько, Пачіно досягає найвищої вершини у своїй кар’єрі.

Запах жінки (1992)

За роль сліпого підполковника у відставці, який бореться з депресією, Аль Пачіно отримав довгоочікуваний Оскар. Його персонаж чіпляється за спілкування зі своїм поводирем, хоче знайти останній шанс зробити хоч щось корисне в житті. У результаті – полум’яна мова в суді та легендарний танець із молодою привабливою дівчиною.

Ірландець (2019)

Пізній етап кар’єри Пачіно ознаменувався найкращою роллю. Актор зіграв реальну історичну особистість Джиммі Хоффу, лідера профспілок, якого чутки пов’язували із мафіозним кланом. Саме в цій ролі Пачіно зумів показати всю емоційність своєї натури, блискуче зігравши знамениту роль.

Приголомшливі фільми за участю улюбленого актора, який грає ролі як чесних детективів, так і знебашених гангстерів, принесуть задоволення кожному шанувальнику Аль Пачіно, який розкрив у своїх ролях свою розвинену натуру. Якщо ви любите роботи Аль Пачіно, обов’язково зверніть увагу на запропоновану нами добірку.

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про кохання: 10 романтичних стрічок

Ось і настали, такі хвилюючі перші дні листопада, про які дуже красиво пише Жадан. І чи можна придумати кращий час для вечірніх переглядів теплих фільмів...

Найкращі боксери світу: Топ-10 бійців сучасності

Ми представляємо рейтинг найкращих боксерів із різних країн. Але хочемо звернути вашу увагу – всі рейтинги є відносними, навіть якщо брати конкретні досягнення, вагову категорію,...

Сексуальні військові: 8 фільмів про красенів у формі

Фільми про військових часто привертають увагу глядачів своїми захоплюючими сюжетами, емоційною напруженістю та героями, які уособлюють силу, мужність та відданість. Коли до цих якостей додається...

Кращі романтичні фільми для підлітків

Романтичні фільми про підліткове життя користуються популярністю протягом усієї історії кіно. Даний жанр залишається затребуваним незважаючи на дату виходу конкретної кінострічки, а тому можна сміливо...