Топ-10 бойовиків: Доза адреналіну

Сучасний кінематограф важко уявити собі без такого яскравого жанру, як бойовик. В багатьох країнах витрачають величезні бюджети на створення високотехнічних бойовиків, а численні спецефекти, складні каскадерські трюки та вражаючі екшн-сцени не залишають байдужими жодного глядача.

Петля часу (2012)

Фільм для тих, хто любить історії про подорожі крізь десятиліття, а також завжди молодого Брюса Вілліса. У центрі сюжету найнебезпечніші переміщення в часі. Настала епоха, коли подорожі в часі стали звичною реальністю.

Це дорогий і небезпечний процес, оскільки такі мандрівки неодмінно створюють часові парадокси, петлі часу, різноманітні ефекти метелика, непередбачувані зміни історії та інші неприємні речі.

Однак разом з тим у звичку входить звичай «прибирати» незручних людей вельми хитромудрим способом – відправляючи їх в минуле. А там їх вже чекає місцевий спеціально навчений кілер, якого називають петлярем.

Атомна блондинка (2017)

Агентка Лоррейн Бротон є однією з кращих шпигунок в історії британської розвідувальної служби MI-6. Вона сексуальна блондинка, вибухонебезпечна, майстерно володіє зброєю, б’ється, управляє різними видами транспорту.

Лоррейн потрапляє у лихий вир подій, спричинений падінням Берлінської стіни та кінцем «холодної війни». Шпигунка відправляється до Берліна, щоб знайти вбивцю свого колеги. Лоррейн вступає в смертельно небезпечну гру за інформацію, власник якої зможе отримати стратегічну перевагу в глобальному шпигунстві.

Війна за планету мавп (2017)

Третій фільм франшизи розповідає про альтернативну версію майбутнього людства. Все почалося в лабораторії, де вчені експериментували над мавпами. Дії Полковника і його підопічних ставлять Цезаря в неприємну ситуацію. Його єдина можливість на спокійне життя – погодитися на війну, нав’язану людьми.

Але протистояти жорстоким ворогам буде вкрай складно, адже мавп просто недостатньо, щоб надати необхідний опір. Мавпи не мріють про світове панування і згодні жити на одних правах з людьми, от тільки люди не мають наміру змінювати підвалини – ніхто не хоче вважати тварин рівними собі.

Не менш напруженими та видовищними були та дві попередні частини франшизи.

Шалений Макс: Дорога гніву (2015)

Багато історій про цього героя вже відзнято, цього разу перед глядачами постає рімейк культової трилогії про пригоди колишнього поліцая Макса Рокатанскі в анархічному світі постапокаліпсису.

Після довгих страждань Максу все-таки вдається помститися вбивцям за смерть своїх улюблених сина і дружини, але легше йому від того не стало. Тоді Макс Рокатанскі покидає лави «Основного силового патруля» і їде в далеку глухомань, де блукає як одинак намагаючись знайти спокою в цьому непростому світі.

Там Макс попадає в полон до фанатиків, що прислуговують лише своєму правителю Несмертному Джо та готові померти за нього, адже загинувши за праве діло, вони потраплять в Валгаллу.

Троя (2004)

Події фільму відбуваються в Стародавній Греції, де пристрасть, що спалахнула між принцом Трої Парісом і королевою Спарти Оленою, стала початком війни, яка мало не знищила цивілізацію. Спадкоємець престолу викрадає прекрасну Олену, дружину царя Спарти Менелая.

За честь Менелая вступається його брат — цар Агамемнон. Два світи воюватимуть за честь і владу. Тисячі помруть за славу і за любов — нація згорить дотла.Ця історія сповнена легенд і міфів, що оповідають про сильні почуття і славні події, подвиги, презирство до смерті та любов.

Місія нездійсненна: Нація ізгоїв (2015)

Дія п’ятої частини однієї з найулюбленіших глядачами голлівудських франшиз відбувається після розпуску ОМН. За сюжетом стрічки, світу загрожує новий, потужний, злочинний «синдикат». Це так зване плем’я ізгоїв, що складається з колишніх спеціальних агентів різних спецслужб. Метою угруповання є світове панування, якого планують досягти через серію добре спланованих терактів.

А мета головного героя – запобігти та припинити діяльність даної організації, зробити так, щоб задумане жменькою войовничих невдах не було здійснено. Ітан Хант відрізняється витримкою, стійкістю і самовладанням, – усіма необхідними якостями, щоб зупинити злочинців.

Логан (2017)

Дії фільму відбуваються в далекому майбутньому, коли професор Ксав’єр і Логан залишилися без команди Людей Ікс. Логан старіє і розуміє, що його здатності до регенерації слабшають з кожним днем. Він намагається сховатися від світу, але всі його плани руйнуються з появою юної дівчинки-мутанта на ім’я Лаура, яку переслідують темні сили.

Вона є жіночим клоном Росомахи й разом вони намагатимуться зупинити керівника могутньої корпорації, який готовий піти на все, щоб захопити світ.

Патруль (2012)

Колишній морський піхотинець Браян Тейлор працює поліцейським у Лос-Анджелесі. Разом зі своїм напарником Майком Завалою вони патрулюють вулиці міста. Разом вони показують світові, що таке справжня дружба, відвага і честь.

Їм доведеться боротись зі свавіллям, що коїться в місті. Адже цього разу, патрулювати доведеться найнебезпечніший квартал – так званий сектор Х-13. Там процвітає торгівля наркотиками й вбивства.

Гладіатор (2000)

Фільм розповідає історію помсти римського полководця Максимуса, несправедливо скривдженого імператором Коммодом. За сюжетом фільму у великій Римській імперії не було воєначальника, рівного генералові Максимусу.

Непереможні легіони, якими командував цей благородний воїн, обожнювали його і могли піти за ним навіть у пекло. Але одного разу він виявився безсилим проти віроломних придворних ігор. Дивом уникнувши загибелі, Максимус стає гладіатором.

Нестримні

Серія фільмів є проектом актора і режисера Сильвестра Сталлоне. Трилогія стала певним виявом шани бойовикам 1980-х та 1990-х років. Перша частина розповідає про групу елітних найманців, що виконують найрізноманітніші завдання – від порятунку заручників, до повалення диктаторів.

Їх наймають для ліквідації генерала Гарзи – очільника невеликого острова Вілена, розташованого між Мексиканською затокою і Південною Америкою. В наступній частині група повинна виконати чергову спецоперацію, цього разу в Непалі. Їхньою метою стає порятунок китайського бізнесмена. Третя частина розповідає про сутичку зі старим ворогом та появу нового покоління найманців.

+