YouTube-канал «Однією правою»: цікаві подорожі по Україні та світу

У тревел блозі «Однією правою» харків’янин Влад подорожує по світу та цікаво розповідає про все, що бачить під час своїх пригод. Мандрівник робить акцент на походах у гори, катанні на сноубордах, небанальних цікавинках великих міст та зустрічах із колоритними місцевими жителями.

Назва тревел блога «Однією правою» походить від того, що у Влада немає лівої руки. Проте це не створює йому особливих незручностей у подоланні всіх форс-мажорів та екстремальних викликів, які трапляються під час мандрівок. Інвалідом він став у 2016 році після ДТП. Тоді, під час ранкового тренування він – перспективний спортсмен – їхав на велосипеді і його збила машина.

Після початку повномасштабного вторгнення блогер перейшов на українську і зробив низку передач про те, як живуть міста і села України під час війни. Паралельно він продовжує свої закордонні подорожі, в яких відкриває маловідомі куточки світу. В його відео можна зустріти локації, які раніше не засвічувалися в інших численних вітчизняних тревел-шоу.

В його блозі можна побачити подорожі по Гватемалі, Ісландії, Норвегії, Мексиці, Грузії, Польщі, Англії, Болгарії, Туреччині та інших країнах. Ціла низка відео присвячена українським Карпатам.

Також частина роликів у його блозі розповідає про технології. Так, Влад ділиться своїм досвідом використання тих чи інших бронів, екшн-камер та електробайків.

Раніше ми розповідали про інших ютуб-блогерів Крейга Адамса та Хармена Хука, що створюють класні відео про походи в гори.

+