3 дитячих анімації, заснованих на серіалах

Наразі в кінотеатрах показується анімація «Герой СамСам». Виходу картини на широкі екрани передував успішний однойменний серіал. Повнометражна версія цієї історії увібрала в себе все найкраще, що було в багатосерійній стрічці. З цього приводу ми пригадали ще дві повнометражні анімаційні стрічки, що вийшли з серіалів.

Герой СамСам

Анімаційний серіал “СамСам”, вперше з’явився на малих екранах в 2007-му році, – став справжнім міжнародним феноменом. Франко-бельгійський мультик збирав біля телевізорів 250 мільйонів глядачів, адже пригоди СамСамчика демонструвалися не тільки у Франції й Бельгії, а також в Британії, Польщі, Португалії, Німеччини, Іспанії, Австралії, Японії, США, Канаді та багатьох інших країнах.

Більш того – якщо безліч мультфільмів зараз народжується з коміксів, то “СамСам” якраз став героєм коміксів і книг вже після виходу популярного мультсеріалу.

На тлі такого успіху – питання про повнометражне втіленні історії стало лише справою часу. Найвеличніший з найменших героїв в сімейній анімації “Герой СамСам” зрозуміє в чому його суперсила, знайде справжню дружбу і врятує Галактику від дуже злобного, але кумедного лиходія.

Прем’єра “Героя СамСама” пройшла в рамках престижного фестивалю анімації в Аннесі в 2019-му році, а на українські екрани мультфільм повинен був вийти 16 квітня цього року. Пандемія й карантин внесли свої правки до кінокалендаря – тому космічні пригоди маленького героя і його близьких з’являться в кінотеатрах України вже 16 липня.

Вікінг Вік

Європейська ко-продукція про маленького вікінга, який не може перемогти ворога грубою силою, але виграє завдяки розуму, кмітливості та винахідливості також має цікаву історію походження.

У 2013-му році на екрани Німеччини, Данії, Франції, Великобританії та Австрії вийшов однойменний мультиплікаційний пригодницький серіал, що мав величезний глядацький інтерес. Всього вийшло 39 серій про 79 епізодів з життя самого кмітливого юнака серед суворих вікінгів.

Сюжет про маленького Віка досить поширений – ще в 70-х роках виходив японський  аніме-серіал “Вікі, маленький вікінг”, що стала прямою екранізацією однойменної казки Рунера Йонссона 1963-го року.

Серіал, а тепер і повнометражний “Вікінг Вік” відходить від традиційної казки, зробивши сюжет більш сучасним, незважаючи на локацію персонажів в Середньовічній Європі. І від цього пригоди вікінгів тільки виграють і залишаються цікавими не тільки дітям, а й їхнім батькам.

Повнометражний “Вікінг Вік”, в якому Віку доведеться рятувати власну маму, подолавши безліч перешкод, виходив на українські екрани в лютому 2020-го і зараз доступний в онлайн-кінотеатрах.

Баранчик Шон: Фермагеддон

Дуже високо оцінений критиками вже другий повнометражний мультфільм про пригоди Барашка Шона та його оточення, сповнених емоціями й ентузіазмом замість тисяч слів – вийшов в прокат на початку цього року, і розтопив серце кожного глядача. Сам концепт Барашка Шона – захоплює кожну дитину, а величезна кількість пасхалок розсмішить і підлітків, і батьків.

На цей раз, герої анімаційної комедії “Баранчик Шон: Фермагеддон” зіткнуться з найсправжнісіньким НЛО, що впало на їх ферму.

Вперше Баранчик Шон з’явився в Британії в 2007-му році, всього вийшло 5 сезонів і 150 серій якісного комедійного анімаційного контенту. Перший повнометражний “Баранчик Шон” вийшов в 2015-му році, дебютувавши на кінофестивалі “Санденс” і зібравши понад 100 млн. доларів в міжнародному прокаті. Тому було абсолютно очевидно – продовження популярної історії неминуче.

Барашки зі створеного анімаційного всесвіту унікальні не тільки присутністю звуків та емоцій замість слів, а й тим, що вже більше десятиліття залишаються одним з найпопулярніших лялькових мультфільмів в еру цифрової анімації.

Пригоди Шона – абсолютно віральная історія, серіал і повнометражні фільми доступні на більшості онлайн-майданчиків, а соціальні мережі проєкту сповнені різноманітним контентом, який все частіше переглядають саме батьки дітей.

ЧИТАТИ ЩЕ

Фільми про біг на довгі дистанції: 5 надихаючих картин

Як свідчить цитата, «нескінченно можна дивитися на три речі «Як горить вогонь, як тече вода і як працює інша людина». До цих трьох складових слід...

Г’ю Джекман: Найкращі фільми Росомахи-джентльмена

12 жовтня 1968 народився знаменитий голлівудський актор Г'ю Джекман. Сам він родом з Австралії, але популярність набув саме в Голлівуді. У багатьох людей він насамперед...

Найсексуальніші фільми 2024 року: добірка нових еротичних кінострічок

Якщо є щось, що нам подобається, то це сексуальні фільми. У 2024 році немає недоліку в сексуальному кіно — від романтичних фільмів з рейтингом X до еротичних трилерів і...

Почати нове життя: 5 надихаючих фільмів

Дотягуватися до бажаного часом буває дуже складно. Трапляються обставини обертаються проти вас. Більшості людей у ​​такій ситуації потрібна мотивація та м оральна підтримка, щоб розпочати...