5 самых ожидаемых мультфильмов
5 самых ожидаемых мультфильмов

Поступовий вихід з карантину рано чи піздно добереться і до кінотеатрів, де особливе місце завжди займає сімейних контент та анімація, особливо та, де цікаво буде дітлахам  різного віку, та й, навіть, – батькам. Підготували для вас п’ятірку найцікавіших анімаційних стрічок, вихід яких планується на великому екрані.

“Губка Боб: втеча Губки”

Нова яскрава пригода у всесвіті Губки Боба і його банди. У затишному Бікіні Ботом сталося нечуване – безслідно зник улюбленець Губки равлик Гарі! Весела рятувальна місія, в яку вирушають герої, веде до загубленого міста на дні. Долаючи перешкоди і пастки на своєму шляху, Губка Боб і друзі доводять – вийти сухим з води можна лише, якщо триматися разом.

Якщо все піде за планом – стрічка стане першим великим релізом студії Paramount після пандемії.

“Володар драконів”

Неймовірна історія про дружбу безпритульного хлопчика Бена зі срібним драконом на ім’я Лунг. Герої перекочують зі світу стародавніх легенд і міфів до нашого урбаністичного сьогодення, де їм доведеться поринути у пригоди, ідучи за мапою корабельного щура і зустрічаючи на своєму шляху найрізноманітніших чарівних істот. Сила духу, самовідданість і доброта допомагають героям подолати всі труднощі і перешкоди.

Екранізація всесвітньовідомого бестселера письменниці Корнелії Функе, чиї романи та повісті видаються десятками мов, в тому числі і українською.

“Сімейка Бігфутів”

Історія незвичайної сімейки, голова якої – справжній Бігфут. Його син-підліток Адам розуміє мову тварин та птахів. Одного разу світ опиняється на порозі справжньої катастрофи. Щоб його врятувати, родина повинна згуртуватися, а на допомогу їм прийдуть ну дуже харизматичні та занадто балакучі лісові мешканці.

Стрічка продовжує пригоди незвичайної сімейки 2017-го року “Бігфут молодший: Стань легендою!” і навіть увійшла до офіційного конкурсу престижного фестивалю анімаційних стрічок в Аннесі.

“Підключені”

Талановита дівчина-підліток має велику мрію – поїхати на навчання і назавжди залишити рідний  дім. Та її дивакувата родина вирішує рванути разом з нею до коледжу. У розпал сімейної мандрівки стається техно-апокаліпсис! Улюблені ґаджети і прилади не служать, а захоплюють владу над господарями. Чи зможе родина забути про свої суперечки і врятувати світ від катастрофи?

“Душа”

Шкільний вчитель музики Джо Гарднер марить джазом і понад усе мріє про сцену. Наближається день, коли це стане реальністю і він може проявити свій талант. Та стається нещасний випадок. Душа Джо відокремлюється від тіла та потрапляє у дивне місце. Тут живуть душі, які ще не прийшли в наш світ. Спершу вони мають пройти навчання та обрати собі улюблену справу, і лише потім оселитися у новонародженій дитині.

Новий мультфільм від Pixar, який перенесли з літа на осінь через карантин.