10 найсмішніших серіалів

Коли наприкінці березня впевнено продовжує сніжити, то ідея змитись з обставинами і залягти під ковдрою за переглядом серіалу вже не видається поганою. Особливо, якщо обрати справді смішний серіал.

Теорія Великого Вибуху (2007)

Серіал розповідає про звичні будні друзів- фізиків. Шелдон та Леонард разом винаймають помешкання, їх друг Говард досі живе разом з мамою, а Радж мешкає наодинці. Ці хлопці – найкращі друзі, всі вони різні, з різними тарганами в голові, але їх об’єднує одне – хлопці схиблені на фізиці, дослідженнях та винаходах.

Вони любителі подивитися фантастичні фільми та почитати комікси. Буденне життя хлопців змінюється, коли в ньому з’являється сексуальна та весела білявка Пенні.

Клініка (2001-2010)

Американський комедійний телесеріал розповідає про молодих лікарів Джона Доріана та його приятеля Крістофера Тертці. У лікарні молоді хлопці проходять шлях від початківців-інтернів до професійних лікарів.

При цьому їхній шлях до вершин кар’єри вельми тернистий і не простий. Крім професійних завдань, їм доводиться вирішувати філософсько-психологічні дилеми з властивим американським комедіям гумором а-ля «Американський пиріг».

Секс і Каліфорнія (2007-2014)

Популярна комедійна драма змальовує життя колись знаменитого письменника – Хенка Муді, який страждає від власного таланту, успіху, визнання та популярності у представниць протилежної статі.

Досягши слави, Хенк не стає щасливим. Навіть навпаки, він все більше занурюється у проблеми. Його не рятує ні постійна зміна сексуальних партнерів, ні алкоголь. Більш того, популярність у жінок заважає Муді знайти єдине кохання всього життя, руйнує відносини з донькою, а також не дає йому робити те, для чого він народжений – писати.

Як я зустрів вашу маму (2005-2014)

«Як я зустрів вашу маму» – серіал, який точно зможе сподобатись та надовго прикувати увагу глядача. Сюжет серіалу бере свій початок в недалекому майбутньому. Головний герой Тед Мосбі розповідає своїм дітям як він жив, коли був зовсім молодим, як зустрів їх мати, і як розвивалися їх відносини надалі.

Все починається з того, що один з друзів Теда, Маршалл, несподівано для всіх оточуючих, вирішує зробити пропозицію своїй подрузі Лілі. Тоді Тед розуміє, що йому також необхідні серйозні відносини, він малює в своїй уяві ідеальний портрет бажаної жінки. Знайти таку йому допомагає приятель Барні – неймовірно харизматичний холостяк, майстер пікапу та спеціаліст з костюмів. Саме завдяки йому, Тед знайомитися з чарівною дівчиною на ім’я Робін.

Герої серіалу дуже самобутні та оригінальні, кожен має своє роздинку, яка чарує глядача. Після перегляду серіалу жарти про синій горн, жовту парасольку та легендарні розваги залишаються з шанувальниками назавжди. А кожна деталь сюжету наштовхує на розуміння того, що в житті не буває випадковостей.

Парки і зони відпочинку (2009 – 2015)

Простий чиновник Леслі Ноуп одного дня зрозуміла, що її робота не приносить суспільству жодної користі. Тоді ж вона вирішує перетворити покинутий кар’єр в парк культури та відпочинку.

Перепоною на її шляху стануть негнучка бюрократична система, егоїстичні сусіди, що не бажають змін навіть на краще, та забудовники, що відразу зацікавились непотрібною їм досі ділянкою. Але Леслі просто так не здасться.

Сімпсони (1989 – )

Найдовший мультсеріал в історії американського телебачення. Він безсумнівно став легендою, отримав величезну кількість нагород і став найпопулярнішим мультсеріалом в історії телебачення.

«Сімпсони» – пародія на світогляд середньостатистичних американців, своєрідним збірним образом яких виступає сімейка Сімпсонів. Гомер, Марж, Барт, Ліза і Меггі, а також інші жителі міста Спрінгфілд. Від сезону до сезону, від серії до серії, протягом уже понад двадцяти п’яти років, мультиплікатори зачіпають ті чи інші соціальні аспекти в американському суспільстві, знакові культурні і політичні події в США і світі.

Бруклін 9-9 (2013)

Американський комедійний серіал «Бруклін 9-9» присвячений службовцям поліції Нью-Йорка. Головні герої серіалу мають різні характери, однак, найвиразнішою постаттю серед поліцейських є детектив Джейк Перальта.

Головний герой – харизматичний і дуже позитивний хлопець. Але часто він поводиться, як справжній зірвиголова. Його вражаюча безпечність не дає йому жодного шансу для просування по службі. Начальник ж звик та сприймає спокійно постійні фокуси та розіграші, які придумує на роботі детектив. Все змінюється, коли на зміну колишньому керівнику приходить новий, більш вимогливий до підлеглих.

Спільнота (2009-2015)

Сюжет американського комедійного телесеріалу «Спільнота» розгортається навколо групи студентів, які поступили на навчання в громадський коледж «Ґріндейл», що в штаті Колорадо. Серед них виявилися люди самих різних вікових категорій, і соціальних статусів, але незважаючи на це, вони змогли подружитися.

Тут і красунчик Джеф Вінгер, в минулому успішний адвокат; білява красуня Брітта Перрі; самотня зріла жінка Ширлі Бенетт, яку покинув чоловік, і тепер вона змушена сама виховувати дитину; зовсім юна і закомплексована відмінниця Енні Едісон; веселий і дотепний кіноман Ебед Надир; колишній професійний футболіст Трой Барнс; а також, старий на ім’я Пірс Хоуторн, який за свої шістдесят років був одружений сім разів, і тепер упевнений, що знає про життя все.

Мік (2017)

Абсолютно безвідповідальна і недисциплінована Маккензі не зовсім задоволена своїм фінансовим становищем. Щоб його поправити, вона відправляється в заможний район Грінвіча. Її рідна сестра намагається придумати, як їй відпочити від своїх настирливих нащадків і більше нічого придумати не може, як взяти і сплавити їх на свою сестру.

Та з задоволенням бере їх під свою опіку, але коли нарешті це відбувається, героїня розуміє, як складно їй буде зі своїми родичі. Малолітні бандити зовсім не піддаються дресируванню і не шкодують тітку, знаючи чудово, що за їх виховання мама платить.

Рік і Морті (2013)

Мегапопулярний американський мультфільм останніх років є своєрідною пародією на культову франшизу «Назад у майбутнє».

Головний герой мультсеріалу – божевільний вчений Рік Санчез. Його геніальність дуже контрастує з шкідливими звичками і дивною манерою поведінки. Він настільки випередив сучасну науку, що більшу частину часу проводить серед жителів паралельних світів. Життєві обставини змушують Ріка перебратися в будинок сім’ї його дочки Бетті Сміт. Опинившись на новому місці, кмітливий вчений залучає до своїх постійних подорожей онука Морті.

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про бокс: Кіно, яке допоможе перемогти

Серед усіх видів спорту саме про бокс знято найбільше хітів.  Боксерські стрічки отримували цілу низку «Оскарів» та інших престижних нагород, ставали культовими і досягали вершин...

Крута музика в машину 2023-2024: улюблені хіти та сучасні треки

Музика і дорога – два елементи, здатні перетворити звичайну поїздку на захоплюючу пригоду. У світі автомобільних подорожей музика стає невід'ємним супутником, створюючи унікальний саундтрековий супровід...

10 п’яних комедій для хорошого настрою

На будь-якій вечірці не обходиться без гарного алкоголю. Він вносить у спілкування необхідну дозу гарного настрою і стирає тісні межі дозволеного в повсякденному житті. Іноді подібні...

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...