Студентські роки — період який згадується як один з найяскравіших в житті кожної людини. І поки хтось з приємною ностальгією та легким соромом згадує цей час, комусь лише з вересня пощастить відчути на собі усі барви студентства.

Ми разом з Університетом Короля Данила підготували для вас 10 цікавих фільмів про навчання в університеті та коледжі, про цікавих викладачів та геніальних студентів.

Насолоджуйтесь переглядом та готуйтесь до нового навчального року.

«Король вечірок» (2001)

Уайлдер Вен навчається в коледжі Кулідж вже сім років. І не планує прощатись зі студентським життям. Тут він справжня зірка вечірок, улюбленець дівчат, душа будь-якої компанії.

А що буде в житті після коледжу? Про це його змушує задуматись батько. Чоловік ставить сина перед вибором: або наступний навчальний рік Уайлдер оплачує самостійно, або він нарешті стає випускником.

 

«Розумник Вілл Гантінґ» (1997)

Вілл Гантінґ справжній геній. Хлопець володіє феноменальною пам’яттю та інтелектом. Але зовсім ними не користується, натомість постійно потрапляє в неприємності та намарне розтрачує студентські роки.

Професор Джеральд Ламбо, який викладає в Массачусетському технологічному інституті вирішує змінити життя свого геніального студента. Він знайомить його з психоаналітиком Шоном Мегуайром, який не лише допомагає студенту розібратись з комплексами, але й стає справжнім другом Вілла.

 

«Нас прийняли» (2006)

«Нас прийняли» – американська комедія про студентське життя. Картина зовсім не схожа на усім відомий «Американський пиріг». Фільм розповідає про абітурієнта, якому не дуже пощастило. Він отримав сім відмов від різних закладів вищої освіти та посварився через це з батьками.

Але герой картини не зневірився, хлопець разом з однокласниками вирішили створити власний ЗВО.

У них є все: гуртожиток, лекції, які вони читають одне одному та типові студентські розваги. А ще симпатії та перші закоханості…

 

«Спілка мертвих поетів» (1989)

Престижний та доволі консервативний американський коледж відрізняється від інших закладів освіти одним викладачем. Джон Кітінг прагне розбудити у своїх учнях справжній інтерес до літератури. Він нехтує програмою навчання, поводиться ексцентрично та легко знаходить спільну мову зі студентами.

Викладач змінює життя студентів. Він щиро мотивує підопічних, вчить цінувати життя і займатися тільки тим, що дійсно приносить радість.

Разом зі студентами Кітинг відроджує «Спілку мертвих поетів» та допомагає кожному юнакові знайти своє місце у світі, сповненому правил і традицій.

 

«Соціальна мережа» (2010)

Фільм розповідає про створення однієї з найпопулярніших соціальних мереж у світі.

А все починалось зі звичної для студентів проблеми — труднощі спілкування. Молоді потрібен був зручний спосіб спілкування в мережі. Щоб допомогти студентам легко знаходити спільну мову Цукерберг придумав Facebook.

І завдяки тому, що розв’язав проблему сором’язливих студентів став одним з наймолодших мільйонерів світу.

 

«Посмішка Мони Лізи» (2003)

Ще один фільм про роль одного знакового викладача в житті студентів. Цього разу в центрі сюжету опиняється Кетрін Енн Уїлліс, яка ще недавно сама була студенткою, отримує місце викладача історії мистецтв в жіночому коледжі Уеллеслі.

Дія фільму розгортається у 1953 році. І керівництво, і викладацький склад коледжу дотримувався патріархальних поглядів на роль жінки. Але не Кетрін. Вона вважає, що за права жінок необхідно боротись і готова робити це заручившись підтримкою своїх студенток. Вона змінює думки багатьох дівчат на їхнє місце у світі. А студентки змушують Кетрін по іншому подивитись на себе саму.

 

«Ідеальний голос» (2012)

Як часто ви чули історії про те, як батьки обирають професію своїм дітям, що йдуть в розріз з їхніми бажаннями й талантами? Така доля могла спіткати й молоду Беку Мітчелл, якби не її шалене бажання займатись музикою.

Бека мріяла стати ді-джеєм, але батьки наполягли на вступі у Барденский університет.

В університеті Бека стає учасницею жіночого вокального колективу, який виконує пісні без музичного супроводу. Так дівчина стає прибічницею акапельного виконання та яскравою студенткою університету.

В УКД теж можна проявити свої вокальні здібності на спеціальності «Музичне мистецтво».

«Річард говорить «Прощавай» (2019)

«Викладачі теж люди» – говорять нам наші наставники, коли не встигають перевірити домашнє завдання чи забувають повідомити дату іспиту. А ще вони також хворіють. І також люблять. Навіть випивають та покурюють марихуану.

Як ось професор Річард, який дізнався, що невиліковно хворий. Він вирішив жити на всю котушку, забувши про правила й обмеження. І звісно, його студенти розділять з ним радощі життя без кордонів.

 

«Душа компанії» (2018)

Хотіли б щоб ваші батьки стали студентами університету разом з вами? Медді, яка навчалась в університеті Декейтера теж була не в захваті.

ЇЇ мама Діана болісно переживала розлучення з чоловіком, тому вирішила навідати доньку в університеті. Приїзд в студентський кампус змусив Діану задуматись про своє життя. Вона вирішила знову стати студенткою.

І хоч донька проти, Діану обожнюють усі студенти університету. Адже з’ясовується, що вона вміє веселитись та стає справжньою душею компанії.

 

«Мачо і ботан 2» (2014)

Фільм розповідає про пригоди поліцейських Мортона Шмідта і Грега Дженко. У них важливе завдання під прикриттям. Чоловіки повинні стати студентами коледжу та з’ясувати, хто з тамтешніх є наркодилером.

Шмідт і Дженко занадто завзято вливаються в студентське життя, яке сповнене алкоголю і відв’язних вечірок. Поліцейські під прикриттям заводять нові знайомства. Через це напарники віддаляються один від одного, і ставлять під загрозу виконання важливого завдання.

 

Але жоден фільм не здатен сповна передати нереальну атмосферу студентства. Особливо коли мова йде про навчання в Університеті Короля Данила.

Тут студентів заохочують вільно висловлювати свої думки, погляди, переконання. В УКД немає зверхності, лише сприятлива атмосфера в студентсько-викладацькому колективі.

Тут цінують прозорість в системі оцінювання, тому екзамени проводять в формі тестів. Тут за відвертість обговорення та справедливу критику. Тут знають, що дозвілля повинне бути яскравим. А умови навчання комфортними.

Грамотно продуманий навчальний простір, сучасна матеріально-технічна база, спеціалізовані приміщення для дизайнерів, вокалістів, архітекторів, високотехнологічні аудиторії для програмування та робототехніки, стильне оформлення та безліч місць для селфі — все це про УКД.

Обирай одну з 16 спеціальностей УКД та надсилай електронну заяву для вступу!