Екатерина Доновская, директор департамента private banking АО «Банк Альянс»
Екатерина Доновская, директор департамента private banking АО «Банк Альянс»

У гонитві за багатством люди часто не думають про те, щоб запитати себе: “Для чого я цього досяг?”. Накопичення капіталу стає самоціллю. Ми всі працюємо над тим, щоб отримати наступну зарплату, купити машину, будинок, тому не дивно, що кінематограф “нажився” на цій драмі, створивши незліченні фільми про заробляння грошей. І в нашому світі майже не існує людей, не залучених у цю драму. Що ж ми можемо дізнатися з досвіду інших?

Катерина Доновська, директор департаменту private banking АТ «Банк Альянс» професійно підійшла до питання «як зберегти і примножити» і детально розповіла, що робити в авторському блозі. А щоб надихнутися темою накопичень, представляємо вашій увазі ТОП 5 фільмів за версією банкіра, в яких економіка і фінанси втілені в кіноісторії.

«Дияволи» (2020)

Світ інвестиційного банкінгу настільки токсичне середовище, що немислимо, щоби хтось міг створити серіал, який зобразить його в позитивному світлі, не кажучи вже про прохання співчуття. Дія серіалу відбувається в Лондоні під час європейської кризи. “Дияволи” розкажуть, як генеральний директор крупного американського банку (Патрік Демпсі) вітає безжального італійського торговця (Алессандро Боргі). Коли італієць виявиться втягнутим в фінансову війну світового масштабу, він встане на роздоріжжі між союзом зі своїм наставником та боротьбою з ним.

Ціна людини (2013)

За кілька днів до Різдва розкішний позашляховик наїжджає посеред ночі на велосипедиста. Ця аварія змінює долю сімей двох учасників дорожньої пригоди: мільйонера Джованні Бернаскі (Фабріціо Джіфуні), великого фінансового спекулянта, і Діно Оссола (Фабріціо Бентівольо), амбітного агента з нерухомості, чия компанія збанкрутувала. Коли на кону стоїть багатство і сімейна репутація, опортунізм стає їх єдиним життєздатним методом бездоганного виживання.

Велика гра (2017)

Американська драма розповідає правдиву історію Моллі Блум (Джессіка Честейн), лижниці світового рівня, яка стала мільйонеркою до того, як їй виповнився 21 рік. Пропустивши Олімпіаду, Моллі переїхала в Лос-Анджелес, де працювала офіціанткою. Завдяки своєму інтелекту і діловим навичкам, молода жінка в кінцевому підсумку заробила мільйони доларів на організації покерних ігор, перш ніж ФБР дісталося до неї.

Всі гроші світу (2017)

Фільм на основі реальних подій повідає історію матері на ім’я Гейл (Мішель Вільямс), яка повинна боротися, щоб врятувати свою дитину, викраденого злочинною організацією в Італії. Його дідусь, найбагатша людина свого часу, Жан Поль Гетті (Крістофер Пламмер) прославився ще й як немислимий скнара, відмовившись платити викуп за онука. Вся операція з порятунку сина лягла на плечі Гейл і співробітника служби безпеки мільярдера.

Золото (2016)

Кенні Уеллс (Меттью Макконахі) – невдаха бізнесмен, що став сучасним дослідником, відчайдушно спраглим до фінансової вдачі. В останній спробі Уеллс об’єднується з таким же невдахою геологом Майклом Акоста (Едгар Рамірес), щоби виконати план, наскільки сумнівний, настільки і грандіозний: знайти золото глибоко в джунглях Індонезії. Крім скарбу на кілька мільярдів доларів, парочка знаходить собі і проблем, які завжди супроводжують великі гроші.

Катерина Доновська, директор департаменту private banking, автор блогу про персональні фінанси, в якому аргументовано і доступно розповідає про капітал і фінансові інструменти.

Екатерина Доновская, директор департамента private banking АО «Банк Альянс»
Екатерина Доновская, директор департамента private banking АО «Банк Альянс»

Дякуємо за локацію для зйомок галереї сучасного мистецтва «Art Fashion» та бутіку «Старовинна книга».

Екатерина Доновская, директор департамента private banking АО «Банк Альянс»
Екатерина Доновская, директор департамента private banking АО «Банк Альянс»