интересные игры за столом

Світ заполонили тотальні застілля. Щільний потік свят дає предостатньо приводів зустрітися з усіма рідними, друзями, сусідами й кумами. Тож пропонуємо вам добірку застільних ігор, що допоможуть небанально провести час за новорічним столом.

Цікаві тести. За кілька секунд пошуку в інтернеті можна знайти різноманітні добірки цікавих питань з гумористичними варіантами відповідей. Зачитавши їх гостям, можна у відповідь отримати ще більш комічні версії.

Найди три відмінності. Компанія за столом ділить на дві групи. Однак виходить з кімнати. А інша міняє місцями, заміняє чи ховає три прикраси на новорічній ялинці. Коли інша команда повертається, то вона має вгадати, що саме змінилося в ялинці. Потім команди міняються ролями. Перемагають ті, хто справився зі своєю місією швидше.

Мій улюблений мандарин. Учасники діляться на пари. Всім роздається по мандарину і зав’язуються очі. Необхідно на швидкість почистити цитрус і нагодувати ним свого напарника. Хто швидше справиться з цим завданням – той і переміг.

Малювання на кульці. Всім за столом роздають надуті кульки, на яких фломастером треба намалювати символ року. Нагадаємо, в 2021-му це білий металевий бик. Чий бичок вийде найефектнішим, той і переміг.

Об’єм легень. Хто скоріше надує кульку без допомоги рук.

Я ніколи. Кожен з гостей за столом привідкриває один із цікавих фактів зі свого життя, починаючи з фрази «Я ніколи…». А хто з присутніх, навпаки, має такий досвід – загинає палець. І в кого останнього залишиться хоча б один не загнутий палець, той і виграв.

Питання-відповідь. Потрібно роздрукувати картки, на кожній з яких буде чи по одному питанню, чи по одній відповіді. Питання і відповіді складаються у два окремих мішечки, де перемішуються. Кожен навмання витягає питання і зачитує його вголос, а потім відповідь, яку також зачитує вголос. І чим парадоксальніше вони між собою пов’язані – тим кумедніше.

І обов’язково всі, хто не переміг у конкурсі, мають отримати заохочувальні призи. Наприклад, шоколадні медальки, ялинкові прикраси тощо.