Володимир Зеленський: Дивитися кращі фільми

Володимир Зеленський випустив свій режисерський дебют «Я, ти, він, вона». Паралельно він знімає третій сезон серіалу «Слуга народу», який вийде в березні 2019 року, з’являється в щотижневих телепередачах, а також заявляє про свої плани стати президентом України. Згадуємо найкращі фільми Зеленського, головного ньюзмейкера останніх тижнів.

Слуга народу 2 (2016)

Фільм став 10 стрічкою студії «Квартал-95», починаючи з фільму «Любов у великому місті», який студія випустила в прокат ще в 2009 році. У квітні 2017 фільм був номінований в трьох категоріях на отримання української національної кінопремії Золотий дзига.

У серпні 2017 року фільм був відібраний для участі в секції «Фокус на світове кіно» основної програми Монреальського міжнародного кінофестивалю 2017. Він, як і всі повнометражні фільми «Кварталу 95», окупився. Це унікальний випадок для сучасного українського кіно.

За сюжетом, колишній учитель історії Василь Голобородько очолює державу вже майже півроку. Але ситуація в країні не сприяє зростанню народного довіри до президента.

Голобородько розуміє, що якщо найближчим часом не вживе заходів, то може навіть не розраховувати на те, що залишиться при владі. У такій складній ситуації президент вирішує безпосередньо звернутися до народу, і вирушає у всеукраїнський тур.

Ржевський проти Наполеона (2012)

Щоб розвіяти нудьгу, Наполеон Бонапарт затіяв світову війну. А щоб зупинити пристрасного любителя жінок, російський генералітет вирішує випровадити до нього неприступну красуню.

Вона повинна відвернути узурпатора від загарбницької діяльності. Але ця красуня несправжня, а переодягнений поручик Ржевський.

Комедія, що вийшла на екрани у форматі 3D, стала найдорожчим проектом Зеленського-продюсера.

8 перших побачень (2012)

У Микити все чудово в життя. Він відомий в місті ветеринар і заручений з Ілоною – успішним пластичним хірургом. У телеведучої Віри справа теж рухається до весілля з тенісистом Костею. Однак після холостяцької вечірки в одному і тому ж нічному клубі Віра і Микита прокинулися разом. З того моменту, де б вони не заснули, молоді люди завжди прокидаються в одному ліжку.

Комедія режисерів Девіда Додсона і Олександра Маляревського мала великий успіх у глядачів. Саме тому з часом вийшли ще дві частини франшизи.

Любов у великому місті (2009)

У центрі сюжету троє молодих друзів – Артем, Ігор і Оле на прізвисько Сауна. Флірт з жінками  для хлопців перетворився на справжнє змагання, де секс – це перемога. Але одного разу все змінюється, після того, як трійця на одній з вечірок стикається з дивною людиною.

Незабаром після тієї самої вечірки виявляється, що друзі втратили чоловічу силу, і медицина в їхньому випадку безсила. У хлопців починається справжня паніка, і вони не перестають відвідувати всіляких фахівців. Справа тут зовсім не в фізіології, а просто в їх життя втрутилася магія.

У березні 2010 року відбулася прем’єра другої частини фільму за участю тих же героїв. Третя частина франшизи з’явилася в 2013 році.

Слуга народу (2015-2019)

Політична комедія «Слуга народу» стала найбільш обговорюваним серіалом останніх років.

За сюжетом, Василь Петрович Голобородько, учитель історії, втрачає самовладання від свинства навколишнього життя і в пориві гніву нецензурно висловлює все накипіло. Учень його класу знімає цей монолог на мобільний телефон і викладає в інтернет, отримуючи таким чином мільйони переглядів.

Голобородько стає дуже популярний і, піддавшись на вмовляння учнів, висуває свою кандидатуру на вибори президента. На ранок після виборів в звичайну київську квартиру на Дарниці приїжджає кортеж на чолі з прем’єр-міністром. У простого вчителя історії, що живе з батьками, починається зовсім нове життя.

Я, Ти, Він, Вона (2018)

Макс і Яна, проживши в шлюбі десять років, вирішують по втомленому обопільної згоди розвестися – дітей у них немає, матеріальних претензій один до одного вони теж не мають. Однак суддя, згадавши першу освіту психолога, їм останній шанс врятувати відносини.

Це перша картина, в якій лідер студії «Квартал 95» Володимир Зеленський виступає в якості режисера-постановника. А також перша стрічка студії в якій української мови більше, ніж російської.

Свати (2008-2012)

Головними героями серіалу є дві сім’ї Будько та Ковальових. Вони кардинально різні: якщо Будько сільські провінціали, то Ковальови – міські інтелігенти. Доля зводить їх разом коли їхні діти, які одружилися залишають їм на піклування дитину женю. Кожна сім’я, звичайно ж, бореться за її увагу, бажаючи долучити до свого розуміння світу. А воно у сімей помітно відрізняється.

Незважаючи на обурення продюсера проекту – Зеленського, в 2017 році Держкіно заборонило показ в Україні всіх сезонів серіалу. Причиною стали висловлювання про окупацію Криму одного з акторів серіалу – Федора Добронравова.

+