Сет Роген: 10 кращих фільмів актора

Дата появи на світ майбутньої кінозірки – 1982-й, 15 квітня. Після ряду дитячих ролей Сету Рогену надійшла пропозиція стати головною дійовою особою в американському телесеріалі «Диваки і навіжені».

Потім послідувала ще одна яскрава роль, і знову в багатосерійному телевізійному фільмі – ситкомі «хто не визначився». Цікаво, що в цьому проекті Сет вперше спробував себе в ролі сценариста, написавши сюжет для однієї серії фільму.

З повнометражних картин Рогена виділяються кінокомедії. Це і «Трішки вагітна» з Крістен Уіг, і «Ананасовий експрес: Сиджу, курю» з Джеймсом Франко, і «Зак і Мірі знімають порно» з Елізабет Бенкс.

Фільми, зняті за задумом Сета, ставали популярними, а комедія «Суперперці» принесла молодій людині ряд премій різних кінофестивалів за кращий сценарій.

Також актор став учасником популярного гумористичного шоу «Осміяння», в якому комедіанти висміюють своїх колег без будь-якої цензури, при цьому самі висміювали знаходяться прямо поруч з ними. Сет Роген з’явився у випуску, присвяченому своєму другові й колезі, «Осміяння Джеймса Франко».

Це кінець (2013)

Яскравим епізодом в кар’єрі Рогена стала рейтингова стрічка «Це кінець», яку разом з Сетом Голдбергом режисирував і Сет Роген.

Примітно, що актори грають у фільмі самих себе. Фільм починається з того, що до Сету приїжджає один, і разом товариші направляються на вечірку з приводу новосілля Джеймса Франко. Коли друзі йдуть в магазин, починається кінець світу.

Фільм показує реакцію на катаклізми голлівудських зірок, впевнених, що їх обов’язково врятують в першу чергу, і висміює пороки суспільства і таке несправедливе класове розшарування.

Трішки вагітна (2007)

Елісон Скотт – молода дівчина-телерепортер. Їй 24 роки, вона перспективна і успішна, її життя вирує і швидкими темпами рухається вперед.

Одного разу Елісон разом з сестрою вирішує зайти в клуб, щоб відзначити підвищення по службі, і знайомиться там з простим хлопцем, неробою і обивателем Беном Стоуном. Йому 23 роки, він живе у друзів, курить траву і тусується в клубах.

Так виходить, що Елісон і Бен проводять ніч разом. Але дівчина швидко розуміємо, що між ними зовсім немає нічого спільного. Через вісім тижнів вона дізнається, що вагітна.

Картина стала хітом в прокаті і зібрала 219 млн доларів при бюджеті в 30 млн доларів.

Супер Перці (2007)

Комедія порадує любителів Американських пирогів і «Проекту Х: Дорвалися». У ній троє, м’яко кажучи, не найбільш популярних хлопців прагнуть здійснити мрію будь-якого американського ботаніка – потрапити на круту вечірку і позбутися незайманості.

У ньому є все що так люблять підлітки: сексуальні випускниці, море алкоголю, троє дружних ботаніків і два життєрадісних поліцейських.

Сусіди. На стежці війни (2014)

Головну роль актор зіграв у комедії абсурду «Сусіди. На стежці війни», у якій в 2016 році з’явилося продовження.

Сет Роген виконав роль молодого батька, який переїжджає в новий будинок. За сумним збігом сусідами сім’ї з маленькою дитиною стають галасливі студенти, з якими у нових сусідів починається справжня війна.

Ананасовий експрес (2008)

Дейл Дентон – кур’єр, який доставляє жителям міста повістки в суд. Хлопець частенько любить розслаблятися, покурюючи травичку, куплену у свого друга і за сумісництвом дилера Сола.

Прийшовши з повісткою до кримінального авторитета Теду Джонсу, Дентон випадково стає свідком вбивства і під час втечі в паніці викидає на дорогу косяк з новим сортом наркотику «Ананасовий експрес».

Тепер вбивці без проблем вийдуть на Дейла і його друга-дилера, адже всім в окрузі відомо, що «Ананасовий експрес» продає тільки Сол.

Прокляття моєї матері (2012)

Молодому хіміку Енді Брюстеру вдається винайти нове засіб для чищення. Брюстер збирається відправитися в рекламний тур по країні, але перед цим заїжджає до мами.
Мати виховувала його сама, оберігаючи Енді.

Вона робить це і до цього дня, хоч той уже і чоловік. Щоб хоч якось розвіяти мати, він пропонує їй поїхати з ним. Але він навіть подумати не міг, у що виллється це спільне подорож, і що воно виявиться справжнім прокляттям.

Інтерв’ю (2014)

Режисером картини виступив сам Сет Роген, спільно з Еваном Голдбергом. Сет Роген і Джеймс Франко виконали в цьому фільмі головні ролі інтерв’юерів, які домоглися розмови з Кім Чен Ином і яких ЦРУ вербує, щоб вбити північнокорейського лідера.

Стів Джобс (2015)

Хоча більшість картин Сета і відноситься до гумористичного жанру, є в його послужному списку і серйозні драматичні роботи.

До них можна зарахувати роль в кінодрамі «Стів Джобс», де актор зіграв одного із засновників Apple, а його партнерами по майданчику стали Кейт Уінслет і Майкл Фассбендер.

Любить-не любить (2011)

Молоді люди Марго і Деніел знайомляться абсолютно несподівано і відразу відчувають один до одного певний потяг. Незабаром дівчина з’ясовує, що її новий знайомий живе по сусідству з нею і її чоловіком Лу.

На спробу залицяння з боку Дена Марго відмовляє, всіляко демонструючи свою любов і відданість чоловікові, який, як навмисне, часто зайнятий. Однак почуття Марго до Деніелу стають все сильніше і ось вже вона не в силах відкинути спокусу.

Життя прекрасне (2011)

Адам звичайний хлопець, він веде здоровий спосіб життя, живе з дівчиною. Після відвідин лікаря він дізнається, що у нього злоякісна пухлина хребта. Виживання з таким захворюванням дорівнює 50 відсоткам.

Він не вірить в те, що це відбувається з ним, йому зраджує дівчина, він не може знайти спільну мову з матір’ю, проблеми навалюються одна за одною. Хіміотерапія не допомагає, залишається тільки один варіант операція, але результат її ніхто не знає.

У такій важкій життєвій ситуації Адам, щоб не втратити себе починає відвідувати психіатра.

+