7 захоплюючих детективних трилерів із найвищим рейтингом

Якісний детектив – що може бути краще для приємного суботнього вечора в приємній компанії? Найбільш захоплюючі фільми, які не дарма стали лідерами прокату.

Мерзенна вісімка

Дивовижна і загадкова історія, як у старій лавці зустрічаються різні люди. Інтрига фільму полягає в тому, що люди виявляються зовсім не тими, за кого себе видають. Стихія підштовхує до відвертості, і люди розповідають свої історії, відкривають сутність. Проте не все з розказаного – правда.

Іноземний кореспондент

Даний фільм є класичною екранізацією драми Альфреда Хічкока. Не дарма він отримав шість номінацій на «Оскар». Тут є все: змови, викрадення, інтриги, таємниці. Головному герою доведеться виконати свою місію і дізнатися подробиці договору. Саме кореспонденту Джону Джонсу належить, окрім своєї первісної задачі, виконати місію з порятунку голландського дипломата.

детективных триллеров

Бункер

Загадкова детективна історія, яка розкриває безліч таємниць і загадок. Дівчина, що живе з коханим, дізнається, що його колишня пропала і це якось пов’язано з цим будинком. З кожною годиною і кожною хвилиною атмосфера стає все більш загадковою і гнітючою.

Новий Світ

Введений у мафію офіцер поліції після смерті її лідера стає основним претендентом на пост ватажка. Він стоїть перед найважливішим вибором: зайняти високий і почесний серед мафіозі будинок або повернутися на улюблену роботу в органи.

Викуп

Одного разу у подружжя Рендалл викрали дочку. Зловмисники почали з вимоги викупу. Подружжя погоджується на будь-які умови, проте вимоги стають більш витонченими і жорстокими. Тоді сім’я зрозуміла, що викрадачам були потрібні не гроші, а їх зруйноване життя.

Подарунок

Життя звичайного подружжя Саймона і Робін було безтурботливим і щасливим до появи колишнього однокласника чоловіка Гордо. Ця трохи наївна і непередбачувана людина постійно приносить подарунки дружинам. Робін починає здогадуватися, що не тільки спільне навчання об’єднує чоловіків. Їх також пов’язує якась таємна історія.

Побічний ефект

Поки чоловік Емілі знаходиться в ув’язненні, вона бореться з психічними проблемами. Звичайні препарати перестають допомагати, через що дівчина мало не накладає на себе руки. Тоді Емілі звертається до іншого психотерапевта, який призначає їй маловивчений препарат. Під впливом нових ліків Емілі втрачає можливість контролювати свої вчинки, які стають все страшнішими.

детективных триллеров

ЧИТАТИ ЩЕ

Аня Тейлор-Джой: 10 кращих фільмів актриси

Аня Тейлор-Джой, одна з найперспективніших молодих акторок, виявляє свій акторський талант як у незалежному кіно, так і у великих комерційних проектах. Власниця престижних нагород, таких...

20 найкращих серіалів 2023 року

2023 порадував нас приголомшливою різноманітністю телевізійних творів. Бажаємо надати вашій увазі список 20 серіалів, які підкорили глядачів своїми захоплюючими сюжетами, приголомшливими виступами акторів. Флейшман у біді У...

Хороші комедії для відпочинку

Повертаючись додому після складного робочого дня, так хочеться іноді відволіктися і подивитися який-небудь добрий фільм. Ми підібрали хороші комедії для відпочинку, які гарантовано відвернуть від...

Найкращі фільми 2023 року: 20 класних картин

Рік 2023 року приніс глядачам неймовірні кінематографічні шедеври. Давайте детальніше вивчимо топ-20 фільмів, які змогли завоювати серця глядачів різних уподобань та уподобань. Ви зможете підібрати...