Росія найгірша країна у світі: 10 фактів

Серед усіх країн планети є одна, яка постійно псує життя всім іншим країнам. Вона втручається у справи інших народів, а особливо непокірним влаштовує геноцид. Пересічні росіяни бачать свою країну найбільшою та успішною. Але при цьому живуть у злиднях за жалюгідні 200-300 доларів на місяць. Лише у цій країні можлива ситуація, коли президент вкрав 150 мільярдів доларів. Цю інформацію про злочинця Путіна вже оприлюднено. Але всім начхати. Адже вони такі «великі та могутні», що нібито можуть перетворити всіх на радіоактивний попіл. Але насправді Росія – найгірша, бридка та паршива країна на світі. На підтвердження цього є 10 фактів.

Російський фашизм

Ще якихось років 20-30 тому такого словосполучення просто не могло бути. Навіть українці вважали росіян братами. Російський фашизм виник із перемоги. Щороку на 9 травня у цій «великій» країні влаштовуються цілі ходи на честь дня перемоги, росіяни чіпляють георгіївські стрічки, а на автомобілі написи «Можемо повторити». Що ви можете повторити, виродки? Мільйони трупів? Знову стерти європейські міста з землі?

Як і німецькі фашисти, російські влаштовують геноцид. Німці боролися із євреями, росіяни борються з українцями. Їм гидка навіть сама ідея існування вільної, незалежної держави по сусідству. Почата 24 лютого 2022 року повномасштабна загарбницька війна проти України мала на меті демілітаризацію та денацифікацію. Перше потрібно для того, щоб Україна не змогла захистити себе, а друге – для того, щоб українська нація втратила свою ідентичність, перетворившись, по суті, на ще один народ усередині РРФСР. Але Україна дала героїчну відсіч рашистам.

Российские террористы обстреляли роддом в Мариуполе. Март 2022.
Российские террористы обстреляли роддом в Мариуполе. Март 2022.

Геноцид інших народів

Геноцид інших народів – це те, що супроводжує Росію протягом усього її існування. Росія практично знищила націю черкесів, багато корінних народів Сибіру. Дуже багато болю та страждань дісталося українцям.

Голодомор 30-х років минулого сторіччя став для українців справжньою катастрофою. Люди страшенно страждали від голоду через геноцид, який організував злочинець Сталін.

Наразі геноцид повторюється. Блокадний Маріуполь повторив долю Ленінграда. Людям нічого є. Воду видобувають із снігу. Ворог блокує гуманітарні колони, які спрямовує Україна та її західні союзники. Окупанти б’ють «прямим наведенням» по житлових кварталах, скидають на міста 500 кг бомби, розстрілюють цивільних, вбивають дітей, жінок та старих людей. До повної схожості з німецькими нацистами не вистачає лише концтаборів!

Ужасные российские дороги
Ужасные российские дороги

Крадіжка чужої історії

Одна з причин такого «братського» кохання лежить глибоко в історії. Багато століть тому існувала єдина і могутня держава – Київська Русь. Москву заснував у 1147 році князь Київський та Ростово-Суздальський Юрій Долгорукий. Набагато пізніше Петро Перший ухвалив називати князівство Московське Росією. Тобто, він просто вкрав історичну назву Київської Русі. Змінилася сама філософія росіян: всі їхні правителі намагалися контролювати території колишньої Русі. Вони написали легенду про те, що Росія є правонаступницею Русі. Хоча насправді все не так – у Росії набагато більше спільного із Золотою Ордою, ніж із Київською Руссю.

Убогая российская больница
Убогая российская больница

Росія – злиденна країна з 2-3 багатими містами

Росія – це великий мильний міхур, що надувся. Держава, яка тільки намагається стати великою. У РФ відносно багато живуть лише 2 міста: Москва і Санкт-Петербург. Інші міста – це сірі будинки, сіре небо, сірі від безвиході люди. У глибинці кацапи змушені виживати на заробітну плату 200 доларів на місяць за цін, що постійно зростають. Багато поколінь живуть в одних і тих же дерев’яних будинках. Здається, що їх збудували ще у 17 столітті. У 21 столітті для росіян нормально виливати продукти своєї життєдіяльності у вікно. Якщо в якомусь селищі немає дороги, мешканці не самоорганізуються, ні! Вони «до переможного кінця» писатимуть у всякі інстанції і нарікатимуть на те, що влада нічого не робить!

Безнадёга российской провинции

Рабська психологія росіян

Росіяни – по суті раби, які слухають свого пана. По суті, маємо ту саму ситуацію, що й у Стародавньому Єгипті багато тисячоліть тому. Вся влада від Бога – цей міцно підтримуваний псевдоправославною церквою РПЦ постулат міцно засів в умах росіян, ставши, по суті, одним із «скріп». Спочатку вони кланялися государю, потім генсеку, а тепер Путіну, а після Путіна поплазуватимуть перед черговим своїм виродком. Цих людей уже нічого не змінить. З цієї рабської психології випливають інші недоліки.

Российская полиция нападает на детей
Российская полиция нападает на детей

Покірність

Будь-які зміни у своїй країні росіяни сприймають із покірністю раба. Вони щиро дивуються і обурюються, коли кожну російську справедливо звинувачують у війні в Україні! Але ж я маленька людина, нічого не вирішую, від мене нічого не залежить / це не я вбиваю українців – вигукне покірний рашкован. І буде неправий. Хто голосував за Путіна рік у рік?

Детская наркомания в России
Детская наркомания в России

Хто підтримував анексію Криму, провокуючи диктатора на наступні криваві кроки? Якщо в Україні беззбройні люди лягають під танки на знак протесту, то в РФ достатньо поліцаїв, щоб розігнати натовп, який протестує проти війни. Цей факт наочно пояснює всю різницю між нашими країнами.

Алкоголизм в России
Алкоголизм в России

Байдужість до всього

Для багатьох росіян зона комфорту не тягнеться далі за їхню квартиру. Їм все одно на змальовані під’їзди, зассані ліфти, сміття на вулицях, у парках та інших громадських місцях. Байдужість, по суті, випливає з рабської психології та покірності.

Дивує, як у той час, коли у вас під боком знищують сусідній народ, ви плачете від блокування якогось там Фейсбука чи Інстаграма? Невже у вас не залишилося жодної краплі співчуття, людської емпатії? Схоже, що ні.

Город в России
Город в России

Зовнішні вороги

Росія, як і СРСР колись багато внутрішніх проблем. Насамперед економічних. Але щоб люди не повстали, їх треба постійно чимось відволікати. Спочатку «віджали» Крим, успішні колись Донецьку та Луганську області перетворили на «чорні дірки» російського світу – ДНР та ЛНР. Рейтинг Путіна продовжував падати. Тому вони й влаштували віроломну війну проти українського народу, або як вони назвали спецоперацію.

Бандиты в России
Бандиты в России

Росіян привчають люто ненавидіти західні цінності, ЄС, США та НАТО. Але це, так би мовити, продукт масового споживання. Олігархи із задоволенням купують вілли та яхти за кордоном, відправляють туди ж вчитися дітей та онуків, там вони зберігають свої заощадження і там лікуються. А ви, прості росіяни, продовжуйте ненавидіти й надалі. Росія просякнута цинізмом вся – знизу до верху!

Российская молодёжь
Российская молодёжь

Закон як дишло

Наслідок раболепського стану росіян – необов’язковість законів для сильних цього світу. Так, якщо одна людина вкрала в іншого 5000 рублів, винного посадять років на 5. Путін вкрав із бюджету багато мільярдів доларів – і всім начхати. Мажорів, які збивають людей на дорогах, як правило, «прикривають», їм вдається уникнути в’язниці. Михайла Єфремова посадили. Тільки тому, що він у своїх частівках висміював царя «всієї Русі».

путин коррупция

Релігія

Офіційні релігійні інститути в РФ давно стали таким собі придатком держави. Гундяєв не засудив війну в Україні, а лише сказав, що вона почалася через те, що Донбас не прийняв геїв та лесбіянок. Цинізм сотого рівня! Яке право після цього РПЦ називатиметься православною церквою? Росіяни давно моляться антихристові – своєму фюреру. Богомерзкий народ! Розуміють це, на жаль, лише одиниці.

Патриарх Кирилл и его яхта «Паллада» за 4 млн долларов

Наше оповідання про те, чому Росія найгірша країна у світі, можна було продовжувати ще довго. Після всіх звірств, які РФ створила в Україні, Росія має бути знищена. Їй самій потрібна демілітаризація та денацифікація.

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про бокс: Кіно, яке допоможе перемогти

Серед усіх видів спорту саме про бокс знято найбільше хітів.  Боксерські стрічки отримували цілу низку «Оскарів» та інших престижних нагород, ставали культовими і досягали вершин...

Крута музика в машину 2023-2024: улюблені хіти та сучасні треки

Музика і дорога – два елементи, здатні перетворити звичайну поїздку на захоплюючу пригоду. У світі автомобільних подорожей музика стає невід'ємним супутником, створюючи унікальний саундтрековий супровід...

10 п’яних комедій для хорошого настрою

На будь-якій вечірці не обходиться без гарного алкоголю. Він вносить у спілкування необхідну дозу гарного настрою і стирає тісні межі дозволеного в повсякденному житті. Іноді подібні...

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...