Круті тату з оптичними ілюзіями

Слово “тату” виявили на Полінезійських островах мореплавцем Джеймсом Куком. Він почув його з вуст населення, що там проживає. Перекладається воно як “малюнок”.

Дату появи перших натільних розписів визначити неможливо. Як стверджують вчені, татуювання могли наноситися на тіло ще за первіснообщинного ладу. Археологічні знахідки свідчать про те, що ще у V тисячолітті до нашої ери малюнки, що прикрашають шкіру, активно практикувалися серед людей. Особливо шанували їхні жінки.

В даний час мистецтво тату користується неймовірною всесвітньою популярністю. Розписи роблять як представники певних культур, а й відомі особистості, і навіть пересічні люди.

Головне правило гарного татуювання – вибрати унікальний малюнок, що підходить для людини, а також фахівця, який зможе гідно нанести його на шкіру.

Сьогодні одним із відомих майстрів нижнього зображення є Джессі Рікс. Талановитий татуювання проживає в місті Кін, розташованого в штаті Нью-Гемпшир. Там, у приватній студії, він створює справжні шедеври мистецтва татуювання. Роботи майстра настільки незвичайні, що ними захоплюються навіть ті, хто ніколи не цікавився розписами на шкірі.

Художнім татуюванням Джессі займається з 2005 року. Його спеціальність – кольорові 3D-татуювання. Для отримання потрібного ефекту оптичних ілюзій майстер використовує тіні та геометричні фігури. Найчастіше – це п’ятикутники і квадрати. В результаті тіло людини стає вмістилищем величезних і незвіданих світів, які нібито намагаються вирватися назовні. Видовище воістину неймовірне, моторошне та інтригуюче!

Одне зображення демонструє пісочний годинник, що знаходиться всередині людини, інше – руку, що розпадається на частини. Черепа, космічний простір, очі. А тут у нозі живе птах. Стоп! Чи це тільки здається? Тату виходять настільки реальними, що часом незрозуміло, де правда, а де брехня.

Індивідуальний стиль автора сформувався під впливом творчості представників сюрреалістичної течії – Сальвадора Далі та Мауриція Корнеліса Ешера.

Спускайтеся нижче та насолоджуйтесь багатою фантазією майстра тату.

Якщо ж цього вам буде мало, можете заглянути в аккаунт Джессі і знайти там ще більше його незвичайних малюнків.

+