Джонні Депп: найкращі фільми та ролі актора

Останнім часом люди у пресі все частіше обговорюють видатного актора Джонні Деппа. Адже через нечесних партнерів та неправильно складені контракти він сильно збіднів. Незважаючи на те, що в житті Деппа сталося чимало неприємностей, у тому числі й судовий розгляд із колишньою дружиною Ембер Херд, для багатьох він досі є популярною голлівудською зіркою. І є кілька фільмів, які мають особливу популярність, їх переглядають через роки після виходу у світ.

«Пірати Карибського моря: прокляття чорної перлини»

Для того, щоб фільм не вийшов шаблонним, професійні режисери та сценаристи вирішили зробити з Джонні Деппа персонажа-негідника, який володіє великим серцем і яскравою харизмою. Спочатку сценаристи не планували звати саме цього актора. Але саме Брукхаймер наполіг, щоб головного героя грав Депп. І подібний вибір був правильним, оскільки кінострічка захопила багатьох людей з усіх куточків планети.

Під час зйомок було витрачено близько 140 мільйонів доларів. У результаті було зібрано суму, що перевищує 650 мільйонів.

«Донні Браско»

Готуючись до ролі, Джонні переживав проблеми, пов’язані із сім’єю. І саме зйомки в цій кінострічці стали для нього справжнім порятунком.

Сценарій був підготовлений на основі спогадів, їх написав Джо Пістон. Суть кінострічки полягала в тому, що людина була запроваджена в нью-йоркську мафію. Віддаючи перевагу цій ролі, Джонні Депп спробував себе у зовсім новому амплуа. І у нього все добре вийшло, що довели глядацькі овації.

Ця кінострічка кардинально відрізнялася від тих, у яких раніше знімався Джонні Депп.

«Що тягне Гілберта Грейпа»

У цій кінострічці Депп зіграв молодого провінційного парубка Гілберта. Він дбає про Арні, який має певні ментальні здібності. Хлопець має серйозне захворювання, тому є ймовірність його швидкої смерті. Крім того, Арні має мрію – відвідати водонапірну вежу. Тому Гілберту потрібно докладати максимум зусиль, щоби постійно контролювати молоду людину.

Багато людей звикли, що Деп завжди грає яскравих і харизматичних героїв. Але в цьому випадку він показав себе зовсім з іншого боку.

«Шоколад»

У кінострічці Депп зіграв роль Ру, який закоханий у господиню кондитерську, яка за сумісництвом є чарівницею. Саме Ру надає активну допомогу Віанне, щоб вона активніше боролася зі злом.

Ця кінострічка – своєрідна притча, яка розповідає про просте життя, про радощі та труднощі, з якими можуть зіткнутися звичайні люди.

У Джонні Деппа багато досить цікавих та нестандартних ролей у кіно. Кожна їх має свої особливості. Актор докладає всіх зусиль, щоб його герої були цікавими і цікавими глядачам. У цьому можна переконатися, якщо ознайомитися з кінострічками, де він знімався.

ЧИТАТИ ЩЕ

10 найкращих форвардів Євро-2024

Звичайно, там будуть не всі, включно з найубивчим центрфорвардом планети Ерлінгом Халандом, але велика кількість сенсаційних стрільців все одно буде представлена ​​в Німеччині. Усі вони боротимуться...

Літаки F-16: Цікаві факти

З 2022 року Україна очікує на постачання літаків F-16, які обіцяють докорінно змінити хід військових дій. Вони вважаються одними з найефективніших винищувачів. Ми зібрали найважливіші...

Хто переможе на Євро-2024: 10 найкращих команд

З 14 червня по 14 липня у Німеччині проходитиме фінальна стадія чемпіонату Європи з футболу. У ній братимуть участь 24 команди. Напередодні головної футбольної події...

Найкращі серіали 2024: 20+ головних прем’єр

2024 обіцяє нам багатий вибір серіалів. Глядач зможе обирати серед драм з історичним контекстом та підліткових ромкомів. Також на екрани вийдуть продовження гучних серіалів. Відбираючи...