Фільми про відьом: 10 кращих

Наприкінці 2019 року усі серіаломани поринули в чарівний світ «Відьмака». Адаптація романів Анджея Сапковського захопила своїми міфічними істотами, вихованням відьом та перемогами Геральта. Наступний сезон «Відьмака» вийде у 2021 році, але з магічною атмосферою та спокусливими відьмами не хочеться розлучатись на такий тривалий час. У звязку з цим ми склали добірку «Фільми про відьом: 10 кращих».

Серед них є і добрі мультфільми для сімейного перегляду, і культові стрічки, які хочеться переглядати щороку, і середньовічні бойовики. Приємного перегляду!

Практична магія (1998)

«Якщо жінка красива, вона — відьма», – так говорять і про сестер Оуен. І хоч жінки справді володіють магічними здібностями, вони живуть звичайним життям. Ходять на роботу, зустрічаються з друзями, закохуються.

Єдине, чого уникають Саллі та Джилліан — серйозних відносин. Адже через давнє прокляття, всі їхні романи завершуються смертю чоловіків.

Фільм «Практична магія» розповідає не лише про вічні цінності, практичну магію, а й підіймає питання сутності жінки та сімейної підтримки.

Іствікські відьми (1987)

Джейн — розлучена вчителька, яка обожнює музику. Олександра працює скульптором та самотужки виховує дітей. Сьюкі — журналістка видання «Світ Іствіка»

Жінки дружать з дитинства. Щочетверга вони збираються разом, практикують магію за бокалом мартіні та мріють про ідеального чоловіка.

Несподівано в їхньому містечку з’являється красивий чоловік. Він купує будинок, який має погану славу серед місцевих. У чоловіка справжній дар зачаровувати жінок. Але ось біда — жодна з них не може пригадати його ім’я.

Чаклунка (2014)

Сьогодні Малефісента зла і могутня чарівниця. Вона нічого не боїться і нікого не любить. Вона синонім усіх неприємностей і зла. Та раніше все було зовсім по-іншому.

Малефісента була чарівною дівчиною, з чистим і добрим серцем. Поки в один момент армія людей не стала загрожувати гармонії та миру.

Їй довелося боротися за збереження цілісності свого зеленого королівства. У цей момент і починається перевтілення доброї молодої дівчини в жорстоку жінку.

Час відьом (2011)

В 14-му столітті на Європу обрушується епідемія чуми. Хвороба стає причиною тисяч смертей і всі прагнуть знайти винного.

В цей час з Сирії в Європу повертаються хрестоносці Бемен і Фелсон. Їх звинувачують в дезертирстві. Щоб заслужити на помилування, чоловіки погоджуються виконати завдання кардинала Д’Амбруаза.

Важлива місія полягала в тому, щоб доставити молоду селянку в монастир. Дівчину підозрюють у відьомстві. Та вважають, начебто саме вона наслала чуму на усю Європу.

Мері та відьомська квітка (2017)

Шестикласниця Мері приїхала на літні канікули в село. Їй тут дуже не подобається. Але Мері ще не здогадується, що ці канікули стануть незабутніми. Адже вона опиниться в іншому вимірі!

Одного прекрасного дня Мері прогулювалась полем, де цвіло повно різних квітів. Тут вона знайшла найпрекраснішу з квіток — відьомську. Варто було її зірвати, як Мері відразу опинилася в казковому світі.

Тут вона знайомиться з симпатичним чорним котом і сусідським хлопчиком. Разом з цією дружньою компанією, а також чарівною мітлою, Мері відправляється на пошуки пригод.

Суспірія (1977)

Американка Сьюзі мріє вчитися танцювати. І тому вона вирушає до Німеччини в знамениту балетну школу. Місце здається дівчині загадковим з першого знайомства. В першу ж ніч, Сьюзі стає свідком дивного видовища — незнайома дівчина вибігає з дверей закритого на ніч закладу. На ранок її знайшли вбитою.

Якими б дивними не здавались умови в школі, Сьюзі попри все приступає до занять балетом. З часом дівчина помічає, що тут панує суворий порядок, наставники небагатослівні, а учениці вкрай неприємні.

Напруга наростає, змушуючи Сьюзі зайнятися пошуками причин жахливих подій, що охопили всю школу і загрожують життю студенток.

Чародійка (2018)

Всі свої дванадцять років Клара жила звичайним життям. Поки її не почала переслідувати дивна чорна кішка. Вона чекала Клару під вікнами, йшла за нею по п’ятах на вулиці та, нарешті, вибрала зручний момент, щоб роздряпати їй щоку.

Після цього життя Клари змінилось. Дівчинка відкрила в собі магічні здібності й почала розуміти мову тварин. Так вона зрозуміла, що повинна стати дикою відьмою. Відтепер вона захищає звірів, рослини й гармонію у всьому світі від темних сил.

Останній мисливець на відьом (2015)

Колдер — безсмертний мисливець на відьом. Він не раз рятує наш світ від темних сил. Його ім’я відоме всім представникам темного світу, і мало хто наважується кинути йому виклик.

Одного разу він дізнається, що зловісна королева темряви збирається заволодіти могутнім артефактом. Цей артефакт здатен наділити її безмежною силою.

Колдер не справиться з нею самотужки. Він укладає союз з молодою чаклункою. Вони разом зроблять усе можливе, щоб перешкодити шабашу відьом заразити людство чумою і запобігти настанню темряви.

Відьма (2018)

Над головною героїнею фільму в дитинстві проводили безліч жахливих експериментів. Їй дивом вдалося врятуватися під час знищення об’єктів дослідження. Напівмертву її знайшла літня пара і вирішила удочерити дитину.

Йшли роки. Героїня росла звичайним підлітком, вона нічого не пам’ятала про страшне дитинства. Допоки навколо не почали відбуватися дивні речі. Організація безжальних вбивць знайшла об’єкт своїх минулих експериментів.

Зачаровані (1998 – 2006)

Список «Фільми про відьом: 10 кращих» був би неповним без культового американського серіалу «Зачаровані». Сюжет розгортається навколо трьох сестер, відомих як Чародійки. Вони найсильніші добрі відьми, які використову

ють комбіновану «Силу трьох» для захисту від демонів та чаклунів. Кожна сестра володіє унікальними магічними здібностями, які ростуть і розвиваються.

Паралельно з цим молоді жінки намагаються підтримувати нормальне життя в сучасному Сан-Франциско. Їхні надприродні здібності — таємниця. Але вплив магії іноді спричиняє серйозні наслідки на відносини з навколишніми, що з часом призводить до проблем із ФБР та поліцією протягом усього серіалу.

+