Опублікований рейтинг найстрашніших фільмів жахів усіх часів

Портал BuzzFeed склав рейтинг найбільш страшних хоррорів в історії кінематографа. У список увійшли 38 фільмів. Рейтинг формувався на основі коментарів читачів порталу.

Очолює рейтинг фільм 2009 року «Колекціонер» режисера Маркуса Данстена. Класичний фільм жахів змальовує маніяка, який колекціонує інструменти для тортур. Цей страшний реквізит з арсеналу іспанських інквізиторів він приносить в багатий особняк, де захоплює в полон всіх його мешканців з метою випробувати на них свою улюблену колекцію.

Другим в рейтингу став хоррор «Жінка в чорному» (2012) з Деніелом Редкліффом в головній ролі. Дія стрічки відбувається в кінці XIX століття. Молодий вдівець Артур Кіппс залишає трирічного сина у Лондоні на піклування няньки. Та відправляється у покинутий маєток, щоб зібрати всі документи, необхідні для його продажу. Однак жителі довколишнього села настійно радять Кіппсу не ходити до будинку і ховають дітей по підвалах. Причина їх страхів – одягнена у траур жінка, яка приносить нещастя.

На третьому місці розмістилася картина «Дзеркала» (2008), ремейк південнокорейського фільму жахів «Задзеркалля».

В першу десятку також ввійшли картини «Кладовище домашніх тварин», «Під замком», «Полтергейст», «Туман», «Хелловін», «Прокляття» і «Незнайомці», «Воно» (2014), «Воно» (1990), «Геть», «Пила», «Спуск», «Той, що виганяє диявола», «Астрал», «У пагорбів є очі» і «Дитина Розмарі».

+