Сексуальные студентки

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and rus. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Студентське життя – це найвеселіший і безтурботний час у житті кожної людини: вона вже вільна вони більшості зобов’язань перед батьками, але ще не обтяжена роботою. Так що це можливість насолоджуватися кожним днем ​​та проживати неймовірні пригоди. І сучасний кінематограф із задоволенням звертається до цієї теми.

Сексуальне життя студенток

Цей комедійний серіал розповідає про життя першокурсниць Есекського коледжу, які мешкають у гуртожитку. Головна героїня Кімберлі поринає у студентське життя, приїхавши з крихітного містечка. Спочатку працьовиту дівчину цікавить тільки навчання та книжки, ні про які зустрічі з симпатичними хлопцями не йдеться. Але потім вона знайомиться із сусідками по гуртожитку – і престижний коледж починає грати новими фарбами. Вони разом пірнають у сексуальні пригоди.

Студентка на виклик

Лаура, яка приїхала вчитися в інше місто, мріє про гарне підробіток із високою зарплатою. Але досить швидко розуміє, що молоденькій студентці готові гідно платити тільки за “найдавнішу професію”. Її вона й освоює, сама того не помітивши, просто після того, як пообіцяла собі, що це буде лише один раз…

Молода та прекрасна

У свої сімнадцять років Ізабель втрачає цноту під час літнього відпочинку на морському узбережжі – і це кардинально змінює життя дівчини. Після повернення Париж вона починає усвідомлювати, що з однолітками їй не цікаво і хочеться чогось більшого. Дівчина користується сайтом знайомств, щоб познайомитися з чоловіками похилого віку, які готові платити їй за секс. Але одна із зустрічей у номері готелю закінчується смертю партнера – і перелякана Ізабель втікає, ще не знаючи, що поліція скоро вийде на неї.

Ти, Я, Вона

Джек та Емма – звичайна подружня пара з кризою у відносинах, яка буває у всіх. Вони багато років разом, цінують свою сім’ю, але вона поступово руйнується, а дні наповнюються зневагою та недовірою один до одного. Щоб освіжити згаслу пристрасть, вони роблять дуже нестандартно: наймають дівчину з ескорту, яка має величезний сексуальний досвід. Іззи молода і чарівна, і подружжя закохується в неї. Ось тільки можна так жити – щоб сполучною ланкою сім’ї була симпатична дівчина?

Общага

Студентські братства – справжнісінький головний біль для керівництва університетів, адже хлопці часто влаштовують дикі витівки. Чи можна виправити двієчників та розгильдяїв? В одному престижному навчальному закладі з ними вирішили боротися дуже оригінально – дозволивши вступати до братства дівчатам. Але лише відмінницям! Чи можуть вони виправити ситуацію?

Філфак

Філфак – це факультет наречених, тож у хлопців, які туди потрапляють, справді багатий вибір. Ось тільки Миші, Ромі та Жені так не здається, тому що при неймовірній кількості симпатичних дівчат навколо, особисте життя у них ніяк не складається. Дотепник Женя мріє про секс, але на його жарти ніхто не ведеться. Поет Мишко закоханий у Олену, але вона відповідає йому взаємністю. А Рому 3Д-дівчата зовсім не цікавлять. Але у всіх у них буде бурхливе студентське життя.

Після

Тесса та Хардін люблять один одного, незважаючи на різницю у характерах. Але чи зможуть дикий хуліган та зразкова відмінниця вберегти свої почуття та пройти через усі випробування, не втративши їх? У Хардіна в минулому багато темних секретів, так що, здається, мама не дарма хвилювалася, відпускаючи зразкову дівчинку в коледж: розумна і відповідальна Тесса повністю занурюється в не найкращі для неї стосунки.

Приватний чат

Скарлетт – вебкамщиця з Сан-Франциско, і Джеку, що її обожнює, це чудово відомо. Хлопець віддає перевагу віртуальній реальності виходу на вулицю, а його захоплення Скарлетт легко перетворюється на одержимість: він постійно уявляє сексуальну школярку в різних ситуаціях. І, нарешті, мрії стають дійсністю: у дощовий день він бачить її на вуличці Чайнатауна. Його сексуальна мрія втілилася в реальність.

Стурбована Анна

Ганна – талановита художниця, яка жила зі своїм батьком на Ібіці, доки її не помітила француженка Жюстін. З її допомогою дівчина перебралася до Мадриду, де навчається художній майстерності. Але в Ганни є один секрет – іноді її відвідують дивні видіння. Опинившийся у потрібний момент поряд спеціаліст з регресивного гіпнозу з’ясовує, що це спогади про минулі життя, причому кожне втілення Анни помирало у 22 роки. А їй зараз 21.

Німфоманка

Джо – німфоманка, за своє життя вона займалася сексом з сотнями чоловіків, але любила лише одного – Джерома. Історія її життя – це нескінченна низка сексуальних пригод аж до п’ятдесяти років, коли побиту та закривавлену жінку у провулку знаходить асексуальний інтелектуал Селігман. Джо розповідає йому історію свого життя, трагічну та фантасмагоричну, а чоловік, який ніколи ні з ким не спав, вирішує опанувати її. І Джо теж приймає рішення.