Рождество

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and rus. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Різдво – це сімейне свято, яке збирає практично всю рідню, дає можливість поспілкуватись, згадати минуле, створити сьогодення, а також отримати нові враження. І в будь-якому цьому сюжеті центральне місце займає, звичайно, святковий стіл. Ми відібрали п’ятірку фільмів, у яких Різдвяне гуляння – це не тло для життєвих пристрастей, а чи не окремий повноправний герой сюжету. Приємного апетиту та не менш приємного перегляду!

Різдвяний пиріг

Фільм «Різдвяний пиріг» створили режисер Даніель Томпсон ще в 1999 році. У ньому йдеться про життєву історію Іветти, яка після смерті її другого чоловіка запланувала провести Різдво в компанії своїх трьох дочок від першого шлюбу. Втім, героїні не розуміють, що двадцятип’ятирічна річниця їхніх батьків відбудеться саме на це Різдво, внаслідок чого ніч, у яку всі миряться та возз’єднуються, наповнюється ще більшою напругою. Варто зазначити, що одну з головних ролей у фільмі зіграла актриса Еммануель Беар, яка була нагороджена премією Сезар.

Різдвяна кухня

У фільмі розповідається історія Петті, яка є власницею сімейної пекарні, яка хоче вийти на пенсію. Однак у цьому випадку виникає досить складне питання, хто з її трьох дітей займе її місце. Щоб не помилитися і зробити правильний вибір, вона вигадує їм випробування, результат якого вплине на її вирішення.

Вишенька на новорічному торті

Головними героями легкої французької комедії є занудна жінка, її найкраща подруга, чудовий незнайомець. Аманда не поспішає довіряти чоловікам, адже серйозні стосунки присипляють пильність, а це може призвести до неприємних наслідків. Зовсім навпаки, вважає її найкраща подруга Флоренс, яка перебуває у щасливому шлюбі вже досить довго. Саме вона наполягає на тому, що Аманді просто необхідно вийти заміж, а не страждати будь-якою нісенітницею. Психіатр, до якого звернулася Аманда, винною у всіх неприємностях із чоловіками вважає саму привабливу жінку. Вона ще на початку стосунків їх руйнує.

У подібній ситуації найадекватнішою і найрозумнішою людиною здається лише Антуан. Втім, і того чомусь раптом прийнято за чоловіка нетрадиційної орієнтації. Подруга змусила Аманду прийти на новорічну вечірку, де опиняється Антуан. Ось з цього моменту починається сама веселість, що викликає живий інтерес глядачів. Головну жіночу роль виконала режисер фільму про любов Лаура Моранте, якій вдалося повністю розкрити характер, почуття та переживання героїні. Завдяки чудовим видам Парижа та гарній музиці враження від стрічки лише позитивне.

Остання відпустка

Чудово зіграла головну роль хворої, що вмирає, якій через зламаний апарат томографа поставили помилковий діагноз, актриса Куїн Латіфа. Будучи все життя обережним і обачним, жінка вирішує з’їздити на канікули до Європи, де планує зустрітися зі своїм кумиром-кулінаром, при цьому беручи всі свої відкладені кошти. Проте в результаті все ж таки виявляється, що вона абсолютно здорова, а ось гроші вже повністю витрачені. Що робити у такій ситуації? Ось і варто подивитися, що з цим усім робитиме головна героїня.

Різдвяна ніч у Барселоні

Святкова атмосфера в Барселоні перед різдвяними святами просякнута чарівною магією кохання, змушуючи серця битися в трепеті і в передчутті найяскравіших емоцій. У фільмі описані шість захоплюючих любовних історій, які почалися або отримали своє продовження саме в ніч Різдва: у розпал ходи Трьох Королів король Мельхіор залишає свою колісницю, побачивши в натовпі сексуальну дівчину, що давно загубилася. Двоє друзів – Адріан та Енджел, дізнаються, що доглядають одну й ту саму дівчину Сільвію, ставлячи під питання свою нероздільну дружбу. Молодий романтик Оскар після пережитих невдач у коханні починає свій шлях у новому образі негідника. Літня жінка у віці понад вісімдесят років перед Різдвом намагається розповісти рідним про свої романтичні стосунки з найкращою подругою. Молодята Лора та Карлес намагаються розділити та налагодити свої сімейні обов’язки. Молода француженка приїжджає до Барселони у пошуках Жауме, першого кохання своєї бабусі Сесіль, стосунки яких перервала війна, що раптово почалася. Ці історії змусять вас співпереживати головним героям і з нетерпінням чекати на щасливу кінцівку.