Названі кращі фільми 2017 року

Фахівці кіноіндустрії склали список найкращих фільмів 2017 року, до якого увійшли роботи режисерів з усього світу в різних жанрах. У рейтинг, який опублікований на інтернет-порталі Vulture потрапили як художні, так і документальні та короткометражні картини.

Лідером рейтингу стала американська трагікомедія «Проект «Флорида» Шона Бейкера.

Режисер і раніше вражав глядачів умінням показати виворіт Америки барвисто і яскраво в візуальному плані – чого вартий його попередній фільм «Мандарин», який розповідає про різні субкультурах Лос-Анджелеса. У новій своїй роботі Шон Бейкер прагне показати світ очима дітей.

Сюжет побудований навколо 6-ти річної дівчинки Муні, яка живе разом з матір’ю в звичайному мотелі «Чарівний замок», неподалік від Діснейленду. Багато туристів помилково приймають мотель за офіційний готель парку розваг. Це призводить до безлічі комічних ситуацій, що не дають мешканцям сумувати. І поки мати Муні та інші самотні матусі, що живуть в мотелі, працюють обслугою, дівчинка разом з друзями влаштовують собі незабутнє літо.

Картина стала однією з найкращих робіт актора Віллема Дефо і познайомила кінолюбителів з актрисою Бруклін Прінс.

Наступні місця в рейтингу розподілились так:

  1. «Назви мене своїм іменем» Лука Гуаданіно
  2. «Леді Птах» Грета Гервіг
  3. «Пастка» Джордан Піл
  4. «Обличчя, села» Аньєс Варда
  5. «Марджорі Прайм» Майкл Альмерейда
  6. «Сховатися ніде» Зарадаш Ахмет
  7. «Валеріан та місто тисячі планет» Люк Бессон
  8. «120 ударів на хвилину» Робен Кампійо
  9. «Примарна нитка» Пол Томас Андерсон

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....