Тайна в его глазах (2009, Хуан Хосе Кампанелла)

Кримінальні фільми складно розглядати як єдиний жанр, навпаки, їх відрізняє те, що вони являють собою зібрання різних жанрів. Згідно Томасу Лейтч і його книзі “Жанри кримінальних фільмів в американському кіно”, найкраще їх описати як “фільм про злочин”, в оповіданнях цього типу з’являються три основні фігури: жертва, злочинець і месник.

Дев’ять королев (2000, Фабіан Бєлінський)

Маркос – шахрай дрібного штибу. Він спостерігає, як Хуан обманює касира в магазині і пропонує тому стати напарником. Хуан погоджується. Вони подорожують вулицями Буенос Айреса, облапошівая невинних людей, щоб вигадати кілька песо.

Аура (2005, Фабіан Бєлінський)

Естебан Еспіноза – скрупульозний таксидерміст, що володіє фотографічною пам’яттю. Він мріє про ідеальне пограбування, ретельно продумуючи всі деталі. Після того, як його кидає дружина, він приймає пропозицію свого друга Зонтаг пополювати в лісі. З цього починаються його пригоди.

Таємниця в його очах (2009, Хуан Хосе Кампанелла)

У 1999 році, звільнившись із посади федерального агента, Бенджамін Еспозіто пише роман, заснований на одній старій справі. Справа була про зґвалтування і вбивство Ліліани Колото, в ньому був задіяний сам Еспозіто, його помічник Пабло Сандоваль, а також глава його відділу.

Каранчо (2010, Пабло Траперо)

Соса – адвокат, який, втративши ліцензію на свою діяльність, занурюється в світ корупції, стаючи частиною злочинного співтовариства, за допомогою якого отримує можливість швидше за всіх надаватися на місці автомобільних аварій і пропонувати свої послуги тим, хто вижив у них.

Палені гроші (2000, Марсело Пінєйро)

Два злочинці, Ель Нене і Анхель, які називають себе Лос Меллісос, погоджуються на пропозицію боса мафії на ім’я Фонтана стати частиною кримінального тріо: вони двоє і Куерво, ще одного злочинця, який сидить на наркотиках.

Бос: Анатомія злочину (2014 року, Себастіан Шиндель)

Гермоген – скромний фермер. Він переїжджає в Буенос-Айрес зі своєю коханою дружиною Гледіс в пошуках нових перспектив. Гермоген влаштовується працювати м’ясником у свого боса Латуада, який врешті-решт починає маніпулювати ним як хоче, перетворюючи його в раба.

Дикі історії (2014 року, Даміан Сіфрон)

Пілот літака, ображений на своїх пасажирів, офіціантка, яка хоче помститися лихваря, франт, якого задирають на дорозі, інженер-підривник, втомлений від системи… Всіу історії різні, але всіх їх об’єднує місце насильства і смерті в суспільстві.

Червоний ведмідь (2002, Адріан Каетано)

Злочинець на ім’я Осо виходить з в’язниці після семи років відсидки за вбивство поліцейського під час пограбування. Він все ще не може оговтатися від розставання зі своєю дружиною Наталею і хоче знову з нею поговорити.

Красный медведь (2002, Адриан Каэтано)

Втрачений брат (2017, Адріан Каетано)

Коли Четарті звільняють із займаної ним державної посади, він їде з Буенос-Айреса в Лапачіто, самотній містечко в провінції Чако, оскільки повинен подбати про тілах своєї матері і брата, жорстоко вбитих.

Жінка без голови (2008, Лукреція Мартель)

Вероніка веде автомобіль безлюдним шосе. У неї дзвонить телефон, і, відповідаючи на дзвінок, вона відволікається від дороги і когось збиває. Вона зупиняється, але повертається в машину і продовжує шлях.