Поки чекаємо на блокбастери

Ну, здається, от-от відновиться нормальне відвідування кінотеатрів. Якщо нічого не трапиться, то Франція, один з найважливіших ринків для каси, відкриє кінотеатри 15 травня. Знову ж таки, на підході в Америці і світі потенційні блокбастери від студій-мажорів, такі як фільм жахів Пила:Спіраль (Spiral: From the Book of Saw) – 14 травня, Круелла (Cruella) і Тихе місце 2 (A Quiet Place Part II), – обидва 28 травня). Все це може означати нормальний кіносезон сезон вперше з 2019 року.

Але поки минулі вихідні були відзначені за все одним випуском скільки-небудь очікуваного нового фільму – це була картина від студії United Artists Гнів людський (Wrath of Man). Цей фільм відомого британського режисера Гая Річі, легко виграв вікенд з 8,1 мільйона доларів з 2875 екранів. Фільм за участю Джейсона Стейтема, давнього соратника режисера, який його практично знайшов на вулиці, трохи поступився по касі попередньому фільму Річі Джентльмени (Gentlemen), який дебютував з 10,65 мільйона доларів в січні 2020 року.

Так, але це було за цілих два місяці до того, як Ковід-19 вбив кінотеатри. Знову ж врахуйте все ще наявні обмеження на кількість відвідують театри в багатьох регіонах Америки та інших країн і побоювання багатьох кіноглядачів повернутися в кінотеатри. Найбільш підходящим порівнянням для Гніву людського мабуть є гостросюжетний бойовик студії Universal Ніхто, поставлених російським режисером Іллею Найшуллер, який в березні цього року відкрився з 6,8 мільйона доларів і на даний момент зібрав Північній Америці (США і Канада спільно) 24,56 мільйона доларів .

За кордоном, де компанія Miramax займається поширенням картини, Гнів людський на сьогоднішній день зібрав 17,6 мільйона доларів, в тому числі понад мільйон доларів в Росії, де він відкрився раніше за всі інші країни. У понеділок, 10 травня, фільм відкрився в Китаї, який зазвичай б’є всі рекорди по зборах голлівудських картин.

Переможець минулих вихідних, мультик студії Funimation Винищувач драконів, опустився на друге місце в свій третій вікенд з 3,05 мільйона доларів, що на 52% менше, ніж в минулі вихідні. У Північній Америці збори тепер досягли солідних як на теперішній час $ 39,6 мільйонів.

Після різкого падіння його сбров на 73% в другій вікенд, Мортал комбат пережив ще одне різке зниження на 62% до 2,38 мільйона доларів в третій вікенд, посівши третє місце. Загальний збір фільму студії Warner Bros. після 17 днів в прокаті становить 37,85 мільйона доларів.

Стійкі Годзилла проти Конга і мультик Райа і останній дракон зайняли четверте і п’яте місця з 1,93 і 1,87 мільйона доларів відповідно. Годзилла зараз наближається в Америці до позначки в 100 мільйонів, з 92,96 мільйона доларів після шість тижнів в прокаті, а анімація від Діснея доросла до 43,82 мільйона доларів через 10 тижнів.

ЧИТАТИ ЩЕ

4 Грудня за новим календарем 2023: яке церковне свято, іменинники, прикмети

У християнській традиції це день ангела для тих, хто носить ім'я Варвара. В інших регіонах можуть існувати свої унікальні звичаї та традиції, які надають цьому...

У чому зустрічати Новий рік 2024: кольори, одяг, аксесуари та поради

Святкування року Дракона у китайському календарі зазвичай супроводжується традиційними обрядами та церемоніями, а також носить свій особливий стиль у одязі. Ось кілька рекомендацій щодо того,...

2 грудня: свята, церковні дати, прикмети та іменини

Щодня календаря вписана своя унікальна історія, і 2 грудня не виняток. Цей день відображений у часі різноманітними подіями – від пам'ятних, пов'язаних із релігійними святами,...

Серіал Протистояння 2020: трейлер, сюжет, чи варто дивитися онлайн

"Протистояння" (The Stand) - це американський міні-серіал 2020 року, створений Джошем Буном і знятий на основі однойменного роману Стівена Кінга. Давайте створимо коротку статтю про...