Всім Годзилла догодила

Здається почалося подобове «пожвавлення в залах», в сенсі кінозалах. У США все менше обмежень на заповнюваність кінотеатрів. Але, наприклад, у Європі важливі для кінокасси країни, такі як Франція, для прокату закриті. Та й у Північній Америці відсутність нових потенційних блокбастерів у прокаті призвело до того, що в ці вихідні Годзилла проти Конга (Godzilla vs. Kong) втретє отримала перше місце за результатами минулого вікенду з $ 7,71 мільйона зборів, що всього на 44 % менше, ніж минулого вікенду. Після трьох тижнів у прокаті північноамериканські (США і Канада спільно) збори складають 80,52 мільйона доларів.

На другому місці з 2,5 мільйонами доларів в свій четвертий вікенд, екшен студії Universal Ніхто (Nobody). «Домашній» збір картини, поставленої російським режисером Іллею Найшуллером, тепер склав 19,05 мільйона доларів.

Збори фільму жахів студій Sony і Screen Gems Чекають безбожні (The Unholy) впали всього на 14% до 2,06 мільйона доларів, що виявилося досить для третього місця і 9,56 мільйона доларів загального збору.

Анімаційний фільм Райян і останній дракон (Raya and the Last Dragon) фінішував на четвертому місці з 1,9 мільйона доларів, що на 14% менше, ніж у минулі вихідні. Через сім тижнів після випуску фільм студії Disney зібрав в Північній Америці 37,67 мільйона доларів.

Ще один мультик Том і Джеррі (Tom & Jerry) піднявся на одну сходинку і зайняв п’яте місце з 1,09 мільйона доларів за восьмий вікенд, в результаті чого загальний збір картини студії Warner Bros. становить 42,58 мільйона доларів.

Покоління Вояджер (Voyagers) від студії Lionsgate випали з п’ятірки кращих у другому своєму заході, знизивши збори на 43% до всього 790 тис доларів. На даний момент у науково-фантастичного фільму загальний збір за весь час 2,56 мільйона доларів. Це означає що його цільова аудиторія – молодь – на картину не пішла.

В обмеженому прокаті фільм жахів студії NEON На Землі (In the Earth) дебютував на 547 екранах з 506 тис доларів, що відповідає середньому збору на екран в 925 доларів.

Тим часом за кордоном Годзилла проти Конга перетнула межу в 300 мільйонів доларів, зібравши 12,2 мільйона доларів за кордоном в ці вихідні, довівши зарубіжну касу до 309,7 мільйона доларів, а світову до 391,21 мільйона доларів.

У Китаї, який став головним закордонним постачальником грошей Голлівуду, збір був чудовим – 177,1 мільйона доларів. Кролик Пітер 2 продовжив добре виступати в Австралії, де зайняв перше місце в свій четвертий вікенд з 2,2 мільйона доларів, що всього на 14% менше, ніж в минулі вихідні. Сімейний фільм-сиквел зібрав в цілому 2,4 мільйона доларів з 611 екранів в Австралії і Новій Зеландії в ці вихідні, в результаті чого його загальні збори склали 14,7 мільйона доларів.

+