10 кращих фільмів про сильних жінок

Останнім часом особливо популярним в кіно стає образ сильної і незалежної жінки, яка легко справляється з завданнями, що не під силу багатьом представникам сильної статі. Крім того, жінкам стали приділятися ролі і в блокбастерах, які ще кілька років тому були монополізовані чоловіками. Наприклад, їх роль прирівнялась до чоловічої в «Зоряних війнах», «Піратах Карибського моря» і «Чудо-жінці». Ми відібрали фільми, які найбільш красномовно відображають цю тенденцію.

«Атомна блондинка» (2017)

Героїнею шпигунських пристрастей у цій стрічці виявиться зовсім не супермен і не Джеймс Бонд, якого глядачі звикли бачити в такій ролі. Унікальною і невловимою шпигункою виявиться молода і неймовірно приваблива жінка – агентка Лоррейн Бротон, одна з кращих шпигунок в історії британської розвідувальної служби MI-6.

Саме їй доручали виконання найнебезпечніших та найскладніших завдань. І вона завжди бралася за них без страху і сумніву. Цього разу вона вирушає до Берліна, щоб знайти вбивцю свого колеги. Заодно вона повинна з’ясувати, хто з подвійних агентів може бути причетний до його смерті.

«Три білборди за межами Еббінга, Міссурі» (2017)

Мати-одиначка Мілдред Хейз вступає в протиборство з поліцією рідного міста. Вона вважає, що «служителі закону» не особливо намагаються розкрити вбивство її дочки-підлітка Анджели. Адже шериф Вільям Віллоубі на всі розпитування вбитої горем жінки дає лише категоричні та короткі відповіді: злочин не розкрито, винуватець не встановлений.

Щоб змусити поліцію працювати, жінка орендує три рекламних білборди, розташованих на під’їзді до міста, і вивішує там плакати з короткими написами, що нагадують про вбивство Анджели й бездіяльність шерифа.

 

«Міс Слоун» (2016)

Елізабет Слоун – найпопулярніша лобістка у Вашингтоні. В молодої жінки непоступливий характер, а серед методів, які вона використовує і шантаж, і силовий влив, і незаконні дії, і використання провокаційної «брудної білизни». Такий підхід до роботи став причиною того, що велика частина Конгресу її ненавидить.

Тепер Елізабет збирається виступити за посилення контролю над вогнепальною зброєю. Перемога в цій справі може коштувати їй занадто великої ціни, адже на карту поставлена не тільки її кар’єра, а й життя її близьких.

«Леді Птаха» (2017)

Сюжет фільму розповість про один рік з життя 17-річної бунтарки Христини Макферсон. Бувши звичайною старшокласницею в консервативній католицькій школі в Сакраменто, дівчина починає замислюватися над тим, щоб втекти звідси.

Нью-Йорк здається їй захмарною мрією, де вона зможе реалізувати себе і взяти від життя все, про що тільки можна мріяти.

https://youtu.be/bJWGhdN3kAI

«Жінка в золотому» (2015)

Фільм заснований на реальній історії з життя Марії Альтман, яка намагалася повернути назад сімейні коштовності. Їх вона втратила в період Другої Світової війни. Серед культурного надбання жінки відома картина Густава Клімта «Портрет Аделі Блох-Бауер», яку іноді називають «Золота Адель».

Але це полотно є ласим шматочком не тільки для галереї, в якій вона виставляється, але і для всієї держави. Марії ж не стільки важлива вартість картини, скільки спогади. Адже вона бачить на полотні свою улюблену родичку. Разом з недосвідченим, але відважним молодим адвокатом, жінка намагається довести свої права на спадщину предків.

«Суфражистка» (2015)

Молода Мод Воттс живе звичайним, сірим життям. Вона багато годин працює на важкій роботі. А після цього займається господарством у домі, де її чекає чоловік і маленький син.

Але так було до тих пір, поки вона випадково опинилася в рядах соціально-політичного руху суфражисток. Ці жінки вже багато років марно б’ються за надання жінкам виборчого права. Мод стає одним з ідейних бійців руху і, сама того не усвідомлюючи, починає вершити історію.

«Гравітація» (2013)

Під час роботи американських астронавтів у відкритому космосі відбувається катастрофа. В результаті підриву російського військового супутника, його уламки стикаються з кораблем команди астронавтів.

Єдиними, кому вдалось вижити стали дослідниця Раян Стоун, що займалася ремонтом космічного телескопа «Габбл», і ветеран-астронавт Метт Ковальський, командир експедиції. Тепер вони без будь-якої надії на порятунок рухаються по орбіті навколо Землі. І відчайдушно намагаються повернутися додому.

«Версальський роман» (2014)

Король Франції Людовик XIV загорівся амбітною і дуже витратною справою. Його Величність побажав зробити літній палац Версаль своєю основною резиденцією. У цьому йому допомагають його придворні архітектори й садівники, серед яких опиняється мадам Сабін де Барра – майстер садового мистецтва.

Талановита дівчина досить успішно впорається з поставленим завданням, долаючи погодні та географічні умови, терни придворного суспільства. І це дуже наблизить її до короля.

https://youtu.be/JF2xelml_Fk

«Шалений Макс: Дорога гніву» (2015)

Макс Рокатанскі, помстившись за вбивство своєї сім’ї, вирішує залишити підрозділ «Основного силового патруля» і перебирається в глушину. Мандруючи по пустелі, він потрапляє в полон до місцевого деспотичного правителя на прізвисько «Джо Безсмертний».

Макса ув’язнюють в підземеллі цитаделі, а водночас, одна з воєначальниць Джо – Фуріозо, тікає від свого правителя, прихопивши з собою його дорогоцінних наложниць. За нею починається полювання. За непередбаченим збігом обставин і, несподівано для себе, Макс вирішує допомогти жінкам втекти.

«Дика» (2014)

Шеріл Стрейд зробила багато помилок у своєму житті. Останнім часом багато негараздів випало на її долю, і розчавлена невдалим шлюбом та смертю матері, вона втратила надію на щастя. Щоб вилікувати свої рани, Шеріл наважується на неймовірну подорож.

Влітку 1995 року 26-річна Шеріл Стрейд, не маючи досвіду, відправляється наодинці в похід за неймовірно складним і небезпечним маршрутом завдовжки понад чотири тисячі кілометрів уздовж Тихоокеанського узбережжя.

ЧИТАТИ ЩЕ

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...

Найкращі фільми про Олімпіаду

Спорт тисячоліттями надихає людство на високі здобутки. Він підштовхує людей знаходити у собі нові сили та долати себе. Здійсненням цього стала Олімпіада, якій присвячено багато...

Що взяти в армію: список необхідних речей

В армії використовуюсь два рюкзаки. Один маленький – для щоденних задач. А другий – великий, в який влазять всі ваші речі під час переїзду. Переїзди...

Найкращі фільми про футбол

Ніщо не зрівняється з живими емоціями під час перегляду футбольного матчу. Але нерідко трапляється, що фільм про футбол – набагато цікавіший за саму гру. Саме...